Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 23/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 сәуірде № 5-19-178 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 сәуірдегі № 50/10-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 06.04.2020 № 50/10-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О ставках фиксированного налога
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2018 года № 23/4-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 апреля 2018 года № 5-19-178. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 апреля 2020 года № 50/10-VI.
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.04.2020 № 50/10-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 546-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха ауданының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежей в бюджет" (Налоговый Кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Шемонаихинского района на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.

2. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 наурыздағы № 35/6-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-146 тіркелді, 2011 жылғы 21 сәуірде "ЛЗ Сегодня" газетінде жарияланды).
2) "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" 2011 жылғы 19 наурыздағы № 35/6-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/6-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-162 тіркелді, 2012 жылғы 12 қаңтарда "ЛЗ Сегодня" газетінде жарияланды).

2. Признать утратившими силу:
1) решение Шемонаихинского районного маслихата от 19 марта 2011 года № 35/6-IV "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-146, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" 21 апреля 2011 года);
2) решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 41/6-IV "О внесении изменения в решение от 19 марта 2011 года № 35/6-IV "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-162, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 12 января 2012 года).