Автотұрақтардың (паркингтердің) санатын белгілеу және автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 30/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 21 қарашада № 5-19-197 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 505-бабына, 509-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1-қосымшаға сәйкес автотұрақтардың (паркингтердің) санаты белгіленсін.
2. 2-қосымшаға сәйкес автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері ұлғайтылсын.
3. Автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген басқа санаттардағы жерлерге салықты есептеу кезінде жеріне базалық мөлшерлемелер қолданылатын жақын орналасқан елді мекен Шемонаиха қаласы болып айқындалсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Сизиков
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 20 қарашадағы
№ 30/3-VI шешіміне
1-қосымша
Автотұрақтардың (паркингтердің) санаты
Автотұрақтар (паркингтердің) түрлері
Санаты
1
Жер үстіндегі жабық түрдегі автотұрақтар (паркингтер), ашық түрдегі автотұрақтар (паркингтер)
1-санат
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 20 қарашадағы
№ 30/3-VI шешіміне
2-қосымша
Автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелерін ұлғайту
Автотұрақтар (паркингтер) санаты
Автотұрақтарға (паркингтерге) бөлінген жерлерге базалық салық мөлшерлемелері
Базалық мөлшерлемелерді ұлғайту
Шемонаиха қ.
кенттер
ауылдар
1
1-санат

Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и увеличении базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2018 года № 30/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 ноября 2018 года № 5-19-197.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 505, пунктом 3 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить категорию автостоянок (паркингов) согласно приложению 1.
2. Увеличить базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), согласно приложению 2.
3. Определить город Шемонаиха близлежащим населенным пунктом, базовые ставки на земли которого будут применяться при исчислении налога на земли других категорий, выделенных под автостоянки (паркинги).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Сизиков
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 20 ноября 2018 года
№ 30/3-VI
Категория автостоянок (паркингов)
Типы автостоянок (паркингов)
Категория
1
Надземные автостоянки (паркинги) закрытого типа, автостоянки (паркинги) открытого типа
1 категория
Приложение 2
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 20 ноября 2018 года
№ 30/3-VI
Увеличение базовых ставок налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Категории автостоянок
Базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги)
Увеличение базовых ставок
г. Шемонаиха
поселки
села
1
1 категория