Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5427 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 23-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 06.03.2019 № 23-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 15-2 "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4984 тіркелген, 2017 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 264 781 мың теңге:
салықтық түсімдер – 37 898 286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 034 967 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 321 728 мың теңге;
2) шығындар – 118 220 843 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 464 992 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 12 306 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 841 233 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -1 650 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 650 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 419 404 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 419 404 мың теңге:
қарыздар түсімі – 12 058 908 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 208 721 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569 217 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 21-баптары қаперге және басшылыққа алынсын:
1) 2018 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 31 615 466 мың теңге көлемінде қарастырылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5427. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 марта 2019 года № 23-6
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 06.03.2019 № 23-6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2017 года № 15-2 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4984, опубликованное 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 264 781 тысяча тенге:
налоговые поступления – 37 898 286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 034 967 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 321 728 тысяч тенге;
2) затраты – 118 220 843 тысячи тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 9 464 992 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 12 306 225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 841 233 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -1 650 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1650 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 419 404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 419 404 тысячи тенге:
поступление займов – 12 058 908 тысяч тенге;
погашение займов – 3 208 721 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 569 217 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству статьи 6, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 21 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы":
1) учесть в областном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 31 615 466 тысяч тенге:

тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 48 745 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 42 047 мың теңге;
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 1 979 453 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 271 140 мың теңге;
салауатты өмір салтын насихаттауға – 87 958 мың теңге;
вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға – 869 295 мың теңге;
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға – 95 621 мың теңге;
арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге – 4 405 мың теңге;
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 44 353 мың теңге;
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 5 864 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 145 789 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 28 767 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 519 605 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 111 907 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға – 116 812 мың теңге;
жастар практикасына – 194 805 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 1 953 мың теңге;
жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыруға берілетін мемлекеттік гранттар – 6 253 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 72 479 мың теңге;
кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге – 49 900 мың теңге;
жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз етуге – 10 712 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 3 327 409 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 772 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға – 824 884 мың теңге;

на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам – 48 745 тысяч тенге;
на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника – 42 047 тысяч тенге;
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов – 1 979 453 тысячи тенге;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования – 271 140 тысяч тенге;
на пропаганду здорового образа жизни – 87 958 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов – 869 295 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД – 95 621 тысяча тенге;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг – 4 405 тысяч тенге;
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях – 44 353 тысячи тенге;
на размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси" – 5 864 тысячи тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 145 789 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 28 767 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 519 605 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 111 907 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы – 116 812 тысяч тенге;
на молодежную практику – 194 805 тысяч тенге;
на информационную работу – 1 953 тысячи тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 6 253 тысячи тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 72 479 тысяч тенге;
на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам – 49 900 тысяч тенге;
на обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач – 10 712 тысяч тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 3 327 409 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 772 тысячи тенге;
на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования – 824 884 тысячи тенге;

агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға – 6 869 мың теңге;
инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 2 507 478 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға – 282 902 мың теңге;
ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға – 83 579 мың теңге;
ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге – 399 095 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға – 772 818 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 208 875 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) реконструкциялауға – 1 804 293 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 2 611 265 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 3 330 513 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 1 357 451 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 2 162 212 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін кредит беруге – 1 445 874 мың теңге;
облыс орталықтарында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге – 279 379 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін кредит беруге – 4 014 528 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге – 1 487 407 мың теңге.";
4-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4-1. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте облыстың жергiлiктi атқарушы органның мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберу үшiн шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер 4 831 720 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақта:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2017 жылы бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтаруға байланысты – 90 764 мың теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость – 6 869 тысяч тенге;
на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях – 2 507 478 тысяч тенге;
на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения – 282 902 тысячи тенге;
на увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел – 83 579 тысяч тенге;
на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел – 399 095 тысяч тенге;
на субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020" – 772 818 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 208 875 тысяч тенге;
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 1 804 293 тысячи тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2 611 265 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах– 3 330 513 тысяч тенге;
на развитие газотранспортной системы – 1 357 451 тысяча тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 2 162 212 тысяч тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 1 445 874 тысячи тенге;
на кредитование для содействия развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах – 279 379 тысяч тенге;
на кредитование для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства – 4 014 528 тысяч тенге;
на кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 487 407 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть в областном бюджете на 2018 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ в сумме 4 831 720 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"возвратом сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов выделенных в 2017 году – 90 764 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 12 456 443 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
6 845 104 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
5 611 339 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2018 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 6 936 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"9. Учесть, что в областном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 12 456 443 тысячи тенге, в том числе:
6 845 104 тысячи тенге – целевые текущие трансферты;
5 611 339 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании Постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2018 год в размере 6 936 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

4 354 766
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 044 951
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 900
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
195 427
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
49 490
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
20 387
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
40 611
271
Облыстың құрылыс басқармасы
451 750
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
451 750
04
Бiлiм беру
17 283 427
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
6 883 198
261
Облыстың білім басқармасы
4 605 374
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 091 741
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
956 066
055
Балаларға қосымша білім беру
267 525
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
86 567
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 939 808
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 667
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 076 957
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
88 054
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
279 398
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
709 505
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 200 867
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
861 250
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
339 617
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

4 354 766
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 044 951
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 900
006
Капитальные расходы государственного органа
195 427
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
49 490
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
20 387
015
Организация содержания служебных животных
40 611
271
Управление строительства области
451 750
003
Развитие объектов органов внутренних дел
451 750
04
Образование
17 283 427
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6 883 198
261
Управление образования области
4 605 374
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 091 741
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
956 066
055
Дополнительное образование для детей
267 525
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
86 567
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
1 939 808
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
263 667
271
Управление строительства области
1 076 957
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
88 054
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
279 398
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
709 505
285
Управление физической культуры и спорта области
1 200 867
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
861 250
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
339 617
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

1 085 744
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 085 744
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 085 744
4
Емханалар
10 574
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 574
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
10 574
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
33 075
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 075
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
33 075
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 168 562
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 168 562
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 392
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
95 621
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
121 093
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 456
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
9 800
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 788 200
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 418 966
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 636 401
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 341 422
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
798 316
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
600 349
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
311 245
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
519 605
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 085 744
253
Управление здравоохранения области
1 085 744
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 085 744
4
Поликлиники
10 574
253
Управление здравоохранения области
10 574
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
10 574
5
Другие виды медицинской помощи
33 075
253
Управление здравоохранения области
33 075
029
Областные базы спецмедснабжения
33 075
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 168 562
253
Управление здравоохранения области
2 168 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
125 392
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
95 621
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
121 093
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 456
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
9 800
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 788 200
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 418 966
1
Социальное обеспечение
2 636 401
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 341 422
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
798 316
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
600 349
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
311 245
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
519 605
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения

111 907
261
Облыстың білім басқармасы
291 251
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
291 251
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 728
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
3 728
2
Әлеуметтiк көмек
445 982
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
445 982
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
445 982
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 336 583
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 187 176
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 898
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
979
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 405
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 500
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 953
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
681 896
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 229
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
272 886
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 177
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
49 900
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
44 353
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

111 907
261
Управление образования области
291 251
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
291 251
271
Управление строительства области
3 728
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
3 728
2
Социальная помощь
445 982
256
Управление координации занятости и социальных программ области
445 982
003
Социальная поддержка инвалидов
445 982
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 336 583
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 187 176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 898
007
Капитальные расходы государственного органа
979
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
4 405
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 500
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 953
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
681 896
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 229
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
272 886
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 177
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
49 900
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
44 353
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области

63 171
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
63 171
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
772
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
772
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
58 684
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 810
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 874
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 416 273
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 486 462
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 486 462
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 184 324
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 302 138
2
Коммуналдық шаруашылық
9 882 663
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 410 050
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
478 292
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
55 307
058
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 876 451
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 472 613
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 998
004
Елдi мекендердi газдандыру
1 769 264
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 140
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 182 390
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
752 174
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
689 647
3
Елді-мекендерді көркейту
47 148
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
47 148
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

63 171
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 171
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
772
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
772
270
Управление по инспекции труда области
58 684
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 810
003
Капитальные расходы государственного органа
4 874
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 416 273
1
Жилищное хозяйство
6 486 462
271
Управление строительства области
6 486 462
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 184 324
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 302 138
2
Коммунальное хозяйство
9 882 663
271
Управление строительства области
5 410 050
015
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
478 292
030
Развитие коммунального хозяйства
55 307
058
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 876 451
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 472 613
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
76 998
004
Газификация населенных пунктов
1 769 264
005
Капитальные расходы государственного органа
2 140
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 182 390
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
752 174
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
689 647
3
Благоустройство населенных пунктов
47 148
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
47 148
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

115 307
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 760
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
18 818
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
214 225
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
38 181
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
172 044
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
436 711
1
Отын және энергетика
436 711
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
405 931
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
405 931
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
30 780
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
30 780
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 935 029
1
Ауыл шаруашылығы
7 693 453
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 388 988
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 223
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
86 735
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 089
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
13 063
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
76 336
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
56 497
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
43 175
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
14 654
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 325
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
65 205
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 381
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

115 307
005
Капитальные расходы государственного органа
1 760
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 818
283
Управление по вопросам молодежной политики области
214 225
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
38 181
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
172 044
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
436 711
1
Топливо и энергетика
436 711
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
405 931
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
405 931
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
30 780
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
30 780
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 935 029
1
Сельское хозяйство
7 693 453
255
Управление сельского хозяйства области
7 388 988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
108 223
002
Поддержка семеноводства
86 735
003
Капитальные расходы государственного органа
2 089
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
13 063
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
76 336
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
56 497
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
43 175
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
14 654
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 325
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
65 205
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 381
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

2 250 508
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
94 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
54 300
9
Басқалар
639 719
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
267 562
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
267 562
257
Облыстың қаржы басқармасы
6 936
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
6 936
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
63 816
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
63 816
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
96 431
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 446
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
985
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
204 974
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
204 974
14
Борышқа қызмет көрсету
20 624
1
Борышқа қызмет көрсету
20 624
257
Облыстың қаржы басқармасы
20 624
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
17 695
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 929
15
Трансферттер
39 248 407
1
Трансферттер
39 248 407
257
Облыстың қаржы басқармасы
39 248 407
007
Субвенциялар
35 952 058
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
44 409
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
3 139 804
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
43 629
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
23 278
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

2 250 508
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
94 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
54 300
9
Прочие
639 719
253
Управление здравоохранения области
267 562
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
267 562
257
Управление финансов области
6 936
012
Резерв местного исполнительного органа области
6 936
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 816
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
63 816
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
96 431
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
95 446
003
Капитальные расходы государственного органа
985
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
204 974
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
204 974
14
Обслуживание долга
20 624
1
Обслуживание долга
20 624
257
Управление финансов области
20 624
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
17 695
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 929
15
Трансферты
39 248 407
1
Трансферты
39 248 407
257
Управление финансов области
39 248 407
007
Субвенции
35 952 058
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
44 409
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
3 139 804
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
43 629
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
23 278
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан