Уәкілетті ұйымның Бөрлі ауданының Ақсай қаласында орналасқан айырбастау пункті бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 32-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5447 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 маусымдағы № 15-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 06.06.2024 № 15-6 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес уәкілетті ұйымның Бөрлі ауданының Ақсай қаласында орналасқан айырбастау пункті бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по обменным пунктам уполномоченной организации, расположенные в городе Аксай Бурлинского района
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 декабря 2018 года № 32-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5447. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 июня 2024 года № 15-6
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 06.06.2024 № 15-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 25 декабря 2017 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога по обменным пунктам уполномоченной организации, расположенные в городе Аксай Бурлинского района согласно приложению.

2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мукашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.Ан
Мәслихат хатшысы А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының

2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии В.Ан
Секретарь маслихата А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата