Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 130 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 шілдеде № 5290 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 146 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 12.06.2023 № 146 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 6 қазанда № 7232 тіркелген), Жаңақала ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерi белгiленсін.
2. Аудан әкімі аппараты басшысының міндетін уақытша атқарушы (М.Жумалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
А. Мұқамбетжанов
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 28 маусымдағы
№ 130 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
№ р/с
Мекен-жайы
Айына 1 (бір) шаршы метріне төлем мөлшері, теңге, тиын
1

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 28 июня 2018 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 июля 2018 года № 5290. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12 июня 2023 года № 146
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12.06.2023 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года №306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республике Казахстан 6 октября 2011 года №7232), акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Временно исполняющему обязанности руководителя аппарата акима района (М. Жумалиев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
А. Мукамбетжанов
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 28 июня 2018 года №130
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
№ п/н
Местонахождение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр, тенге
1

Жаңақала ауылы, 1 мамыр көшесі, №9/14 үй
17 (он жеті) теңге,
54 (елу төрт) тиын
25
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №27 үй
47 (қырық жеті) теңге,
09 (тоғыз)тиын
26
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №28 үй
47 (қырық жеті) теңге,
09 (тоғыз)тиын
27
Жаңақала ауылы, Х.Достығы көшесі, №87А/2 үй
43 (қырық үш) теңге,
65 (алпыс бес) тиын
28
Жаңақала ауылы, Х. Достығы, №87Б/1 үй
43 (қырық үш) теңге,
65 (алпыс бес)тиын
29
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №11 үй
32 (отыз екі)теңге,
33 (отыз үш) тиын
30
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №12 үй
32 (отыз екі) теңге,
91 (тоқсан бір) тиын
31
Жаңақала ауылы, Еділбаев көшесі, №14 үй
45 (қырық бес) теңге,
56 (елу алты) тиын
32
Жаңақала ауылы, Астана көшесі, №25 үй
45 (қырық бес) теңге
33
Жаңақала ауылы, Астана көшесі, №27 үй
45 (қырық бес) теңге
34
Жаңақала ауылы, Х.Достығы көшесі, №89 үй
45 (қырық бес) теңге
35
Жаңақала ауылы, А.Жантурин көшесі, №26 үй
55 (елу бес) теңге
36
Жаңақала ауылы, А.Жантурин көшесі, №28 үй
55 (елу бес) теңге
37
Жаңақала ауылы, А.Жантурин көшесі, №30 үй
55 (елу бес) теңге
38
Жаңақала ауылы, А.Жантурин көшесі, №32 үй
55 (елу бес) теңге
39
Жаңақала ауылы, И.Тайманов көшесі, №33 үй
27 (жиырма жеті) теңге,
23 (жиыра үш) тиын
40
Жаңақала ауылы, Х.Достығы көшесі, №55А үй
80 (сексен) теңге,
01 (бір) тиын
41
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №1 үй
31 (отыз бір) теңге,
93 (тоқсан үш) тиын
42
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №5 үй
31 (отыз бір) теңге,
93 (тоқсан үш) тиын
43
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №6 үй
31 (отыз бір) теңге,
93 (тоқсан үш) тиын
44
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №13 үй
25 (жиырма бес) теңге,
54 (елу төрт) тиын
45
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №15 үй
25 (жиырма бес) теңге,
54 (елу төрт) тиын
46
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №26 үй
25 (жиырма бес) теңге,
54 (елу төрт) тиын
47
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, №21 үй
24 (жиырма төрт) теңге,
25 (жиырма бес) тиын
48
Жаңақала ауылы, А.Жантурин көшесі, №24 үй
55 (елу бес) теңге,
59 (елу тоғыз) тиын
49
Бірлік ауылы, М.Мирманов көшесі, №27 үй
16 (он алты) теңге,
06 тиын (алты)
50
Жаңақазан ауылы, Ахметова көшесі, №9А/2
41 (қырық бір) теңге,
21 (жиырма бір) тиын
51
Жаңақазан ауылы, Ахметова көшесі, №13А/1 үй
40 (қырық) теңге,
99 (тоқсан тоғыз) тиын
52
Жаңақазан ауылы, Ахметова көшесі, 13А/2 үй
41 (қырық бір) теңге,
55 (елу бес) тиын
53
Жаңақазан ауылы, Ахметова көшесі, 13А/3 үй
41 (қырық бір) теңге,
55 (елу бес) тиын
54
Жаңақазан ауылы, Ахметова көшесі, 13А/4 үй
40 (қырық) теңге,
99 (тоқсан тоғыз) тиын
55

село Жангала, улица 1 мая, дом №9/14
17 (семнадцать) тенге,
54 (пятьдесят четыре) тиын
25
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №27
47 (сорок семь) тенге,
09 (девять) тиын
26
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №28
47 (сорок семь) тенге,
09 (девять) тиын
27
село Жангала, улица Х. Достыгы, дом №87А/2
43 (сорок три) тенге,
65 (шестьдесят пять) тиын
28
село Жангала, улица Х. Достыгы, дом №87Б/1
43 (сорок три) тенге,
65 (шестьдесят пять) тиын
29
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №11
32 (тридцать два) тенге,
33 (тридцать три) тиын
30
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №12
32 (тридцать два) тенге,
91 (девяносто один) тиын
31
село Жангала, улица Едилбаева, дом №14
45 (сорок пять) тенге,
56 (пятьдесят шесть) тиын
32
село Жангала, улица Астана, дом №25
45 (сорок пять) тенге
33
село Жангала, улица Астана, дом №27
45 (сорок пять) тенге
34
село Жангала, улица Х.Достыгы, дом №89
45 (сорок пять) тенге
35
село Жангала, улица А.Жантурина, дом №26
55 (пятьдесят пять) тенге
36
село Жангала, улица А.Жантурина, дом №28
55 (пятьдесят пять) тенге
37
село Жангала, улица А.Жантурина, дом №30
55 (пятьдесят пять) тенге
38
село Жангала, улица А.Жантурина, дом №32
55 (пятьдесят пять) тенге
39
село Жангала, улица И.Тайманова, дом №33
27 (двадцать семь) тенге,
23 (двадцать три) тиын
40
село Жангала, улица Х.Достыгы, дом №55А
80 (восемьдесят) тенге,
01 (один) тиын
41
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №1
31 (тридцать один) тенге,
93 (девяносто три) тиын
42
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №5
31 (тридцать один) тенге,
93 (девяносто три) тиын
43
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №6
31 (тридцать один) тенге,
93 (девяносто три) тиын
44
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №13
25 (двадцать пять) тенге,
54 (пятьдесят четыре) тиын
45
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №15
25 (двадцать пять) тенге,
54 (пятьдесят четыре) тиын
46
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №26
25 (двадцать пять) тенге,
54 (пятьдесят четыре) тиын
47
село Жангала, микрорайон Болашак, дом №21
24 (двадцать четыре) тенге,
25 (двадцать пять) тиын
48
село Жангала, улица А.Жантурина, дом №24
55 (пятьдесят пять) тенге,
59 (пятьдесят девять) тиын
49
село Бирлик, улица М.Мирманова, дом №27
16 (шестнадцать) тенге,
06 (шесть) тиын
50
село Жанаказан, улица Ахметова, дом №9А/2
41 (сорок один) тенге,
21 (двадцать один) тиын
51
село Жанаказан, улица Ахметова, дом №13А/1
40 (сорок) тенге,
99 (девяносто девять) тиын
52
село Жанаказан, улица Ахметова, дом 13А/2
41 (сорок один) тенге,
55 (пятьдесят пять) тиын
53
село Жанаказан, улица Ахметова, дом 13А/3
41 (сорок один) тенге,
55 (пятьдесят пять) тиын
54
село Жанаказан, улица Ахметова, дом 13А/4
40 (сорок) тенге,
99 (девяносто девять) тиын
55

Жаңақазан ауылы, Б.Уәлиев көшесі, №8/2 үй
10 (он) теңге,
63 (алпыс үш) тиын
56
Жаңақазан ауылы, Жуалыой елді мекені, Бақыт Шернияз көшесі, №23 үй
4 (төрт) теңге,
84 (сексен төрт) тиын
57
Көпжасар ауылы, Ғ.Бисенғалиев көшесі, №6А үй
57 (елу жеті) теңге,
61 (алпыс бір) тиын
58
Қызылоба ауылы, Абай көшесі, №27/1, 27/2 үй
109 (жүз тоғыз) теңге,
14 (он төрт) тиын
59
Маштексай ауылы, Қ.Жардемов көшесі, №2/1 үй
24 (жиырма төрт) теңге, 68 (алпыс сегіз) тиын
60
Маштексай ауылы, С.Жақсығұлов көшесі, №10 үй
17 (он жеті) теңге,
49 (қырық тоғыз) тиын
61
Пятимар ауылы, Мәмен көшесі, №24А/1, 24А/2 үй
54 (елу төрт) теңге
62
Жаңақала ауылы, С.Бабажанов көшесі, №28/1 үй
33 (отыз үш) теңге,
91 (тоқсан бір) тиын
63
Қызылоба ауылы, Абай көшесі, №29 үй
114 (жүз он төрт),
8 (сегіз) тиын
64
Қызылоба ауылы, Айтпай елді мекені, №11/1 үй
13 (он үш) теңге,
29 (жиырма тоғыз) тиын

село Жанаказан, улица Б.Уалиева, дом №8/2
10 (десять) тенге,
63 (шестьдесят три) тиын
56
село Жанаказан, населенный пункт Жуалыой,
улица Бакыт Шернияз, дом №23
4 (четыре) тенге,
84 (восемьдесят четыре) тиын
57
село Копжасар, улица Г.Бисенгалиева
дом №6А
57 (пятьдесят семь) тенге,
61 (шестьдесят один) тиын
58
село Кызылоба, улица Абая, дом №27/1, 27/2
109 (сто девять) тенге,
14 (четырнадцать) тиын
59
село Маштексай, улица К.Жардемова, дом №2/1
24 (двадцать четыре) тенге,
68 (шестьдесят восемь) тиын
60
село Маштексай, улица С.Жаксыгулов, дом №10
17 (семнадцать) тенге,
49 (сорок девять) тиын
61
село Пятимар, улица Мамен, дом №24А/1, 24А/2
54 (пятьдесят четыре) тенге
62
село Жангала, улица С.Бабажанова, дом №28/1
33 (тридцать три) тенге,
91 (девяносто один) тиын
63
село Кызылоба, улица Абая, дом №29
114 (сто четырнадцать) тенге,
8 (восемь) тиын
64
село Кызылоба, населенный пункт Айтпай, №11/1 үй
13 (тринадцать) тенге,
29 (двадцать девять) тиын