Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 10 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5481 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 23.04.2019 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Жаңақала ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданында өндірістік апат салдарынан орталық жылыту қазандығы жүйелерінің істен шығуына байланысты техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңақала ауданы әкімінің орынбасары А. Мұқамбетжанов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қарағойшин

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера
Решение акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2018 года № 5481. Утратило силу решением акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2019 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 23.04.2019 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48, подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Жангалинского района РЕШИЛ:
1. В связи с последствиями производственной аварии системы центрального отопительного котла в Жангалинском районе объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима Жангалинского района А.Мукамбетжанова и поручить проведение соответствующих мероприятии, вытекающих из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Карагойшин