Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі Қызылоба ауылы және Бозоба, Парфель қыстақтары аумағында шектеу іс – шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 20 ақпандағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 наурызда № 5091 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 01-19/32 ұсынысы негізінде Қызылоба ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің Қызылоба ауылы және Бозоба, Парфель қыстақтары аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты белгіленген шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 4 "Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің Қызылоба ауылы және Бозоба, Парфель қыстақтары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 3884 тіркелген, 2015 жылғы 21 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Н.С.Бердигалиев

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Кызылоба и зимовий Бозоба, Парфель Кызылобинского аульного округа Жангалинского района
Решение акима Кызылобинского сельского округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 марта 2018 года № 5091
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 24 января 2018 года №01-19/32 аким Кызылобинского сельского округа РЕШИЛ:
1.Снять ограничительные мероприятия установленные в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Кызылоба и зимовий Бозоба, Парфель Кызылобинского аульного округа Жангалинского района.
2. Признать утратившим силу решения акима Кызылобинского аульного округа Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2015 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Кызылоба и зимовий Бозоба, Парфель Кызылобинского аульного округа Жангалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3884, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 21 апреля 2015 года).
3. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н.С. Бердигалиев