Зеленов ауданы Зеленов ауылдық округі Зеленый ауылындағы көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы Зеленов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 қазандағы № 13 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қазанда № 5357 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Зеленый ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Зеленов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы Зеленов ауылдық округі Зеленый ауылындағы "Красноармейская" көшесін "Азаттық" көшесі, ал "Октябрьская" көшесін "Достық" көшесі деп қайта аталсын.
2. Зеленов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т.Молтуганов) осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеленов ауылдық округінің әкімі И.Давлетов

О переименовании улиц села Зеленое Зеленовского сельского округа Зеленовского района
Решение акима Зеленовского сельского округа Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 11 октября 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 октября 2018 года № 5357
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Зеленое и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Зеленовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Красноармейская" на улицу "Азаттық", улицу "Октябрьская" на улицу "Достық" села Зеленое Зеленовского сельского округа Зеленовского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Зеленовского сельского округа (Молтуганов Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Зеленовского сельского округа И.Давлетов