Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 15-2 "Казталов ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қарашадағы № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 қарашада № 5412 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы №15-2 "Казталов ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4948 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Кажгалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ.Алтаев
Мәслихат хатшысы С.Мулдашев

О признании утратившим силу решения Казталовского районного маслихата от 13 октября 2017 года № 15-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Казталовскому району на 2018-2019 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 ноября 2018 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 ноября 2018 года № 5412
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казталовского районного маслихата от 13 октября 2017 года №15-2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Казталовскому району на 2018-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4948, опубликованное 20 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Н.Кажгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии К.Алтаев
Секретарь маслихата С.Мулдашев