Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының Қаратөбе және Шөптікөл ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5516 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 46-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 18.09.2020 № 46-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 98 "Батыс Қазақстан облысында коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3914 тіркелген) сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының Қаратөбе және Шөптікөл ауылдары бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по поселкам Каратобе и Шоптыколь Каратобинского района Западно - Казахстанской области
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 января 2019 года № 5516. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 сентября 2020 года № 46-7
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.09.2020 № 46-7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года № 98 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов в Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3914) Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по поселкам Каратобе и Шоптыколь Каратобинского района Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.