2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата - ананың төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 70 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 5076 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 92 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 18.03.2019 № 92 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Теректі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 47 "2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4714 тіркелген, 2017 жылғы 24 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Теректі ауданы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19 февраля 2018 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 марта 2018 года № 5076. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 92
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 18.03.2019 № 92 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 28 февраля 2017 года № 47 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4714, опубликованное 24 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Руководителю аппарата акима Теректинского района обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Тукжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Жакупов
Теректі ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 19 ақпандағы № 70
қаулысымен бекітілген
2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
ата-ананың төлемақысының мөлшері
Р-с №
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі білім ұйымдарда ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
3- жасқа дейін (көп емес)

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Тукжанова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К.Жакупов
Утвержден
постановлением акимата
Теректинского района
от 19 февраля 2018 года № 70
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер родительской платы на 2018 год
П-н №
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
до 3-х лет (не более)