Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 18 маусымдағы № 522 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 маусымда № 6352 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының, 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 12 қазандағы № 2 қорытындысына сәйкес Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округі, "Наурыз" саяжай кешеніндегі № 2 көшеге "Мухтар Стамбеков" есімі берілсін.
2. Қызылорда қаласы, Ақсуат ауылдық округі Ж.Маханбетов ауылының келесі көшелеріне:
жобалық атауы 34 көшесіне – "Султан Мырзабеков";
жобалық атауы № 2 в көшесіне – "Ойшеңгел";
жобалық атауы № 4 в көшесіне – "Жаңатұрмыс";
жобалық атауы № 6 в көшесіне – "Қырықбайтақ";
жобалық атауы № 41 көшесіне – "Қызылқұм";
жобалық атауы № 42 көшесіне – "Жасқайрат";
жобалық атауы № 1 көшесі – "Ибрагим Дауылбаев";
жобалық атауы № 4 көшесі – "Өтепберген Наурызбаев";
жобалық атауы Гараж-2 көшесі – "Сарыкөл";
жобалық атауы Гараж-3 көшесі – "Қарақожа";
жобалық атауы № 1 а көшесі – "Қаратабан";
жобалық атауы № 11 а көшесі– "Бәйтеке";
жобалық атауы № 33 а көшесі–"Бәйтен" деген атаулар берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бас маманы Н.Садирбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауылдық округінің әкімі М. Ақмырзаев

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Аксуат города Кызылорда Кызылординской области от 18 июня 2018 года № 522. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 июня 2018 года № 6352
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 12 октября 2017 года № 2 аким сельского округа Аксуат РЕШИЛ:
1. Присвоить имя "Мұхтар Стамбеков" улице № 2 в дачного комплекса "Наурыз" сельского округа Аксуат города Кызылорда.
2. Присвоить наименования следующим улицам села Ж.Маханбетов сельского округа Аксуат города Кызылорда:
улице с проектным наименованием № 34 - "Сұлтан Мырзабеков";
улице с проектным наименованием № 2 в - "Ойшенгел";
улице с проектным наименованием № 4 в - "Жаңатұрмыс";
улице с проектным наименованием № 6 в - "Қырықбайтақ";
улице с проектным наименованием № 41 - "Қызылқұм";
улице с проектным наименованием № 42 - "Жасқайрат";
улице с проектным наименованием № 1 - "Ибрагим Дауылбаев";
улице с проектным наименованием № 4 - "Өтепберген Наурызбаев";
улице с проектным наименованием Гараж-2 - "Сарыкөл";
улице с проектным наименованием Гараж-3 - "Қарақожа";
улице с проектным наименованием № 1 а - "Қаратабан";
улице с проектным наименованием № 11 а - "Бәйтеке";
улице с проектным наименованием № 33 а - "Бәйтен".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аксуат" Садирбаева Н.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аксуат М. Акмырзаев