Елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 25 мамырдағы № 116 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5214 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 20.11.2019 № 199 қаулысымен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 25 мая 2018 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 5214. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 20 ноября 2019 года № 199
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 199 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексін және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған елді мекендегі салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.

Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.

2. "Шыңғырлау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Б.Тұрғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шыңғырлау ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Чингирлауский районный отдел экономики и финансов" (Тургалиев С.Б.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Чингирлауского района.