Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 146 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 18446 болып тіркелді.
"Халықтың көші-қоны туралы" 2011 жылғы 22 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 7-тармағына, "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы, 3-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 6), 11), 13), 16), 18), 24) тармақшаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты жұмыспен қамту және еңбек нарығын дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі Н.Н. Мұқышевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Б. Сапарбаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрінің бұйрығына
2019 жылғы 27 наурыздағы
№ 146 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі

О внесении изменений в некоторые приказы Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 марта 2019 года № 146. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2019 года № 18446.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 22 июля 2011 года "О миграции населения", с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", с подпунктами 6), 11), 13), 16), 18), 24) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень некоторых приказов Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту занятости населения и развития рынка труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра труда и социальной защиты Республики Казахстан Мукушева Н.Н.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
Б. Сапарбаев
СОГЛАСОВАН
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство финансов
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАН
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Утвержден
приказом Министра труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 27 марта 2019 года № 146
Перечень некоторых приказов Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения

1. "Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды және оларды толтыру жөніндегі нұсқаулықтарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 312 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10090 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарда №12 (28490) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Оралмандар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан осы Тізбеге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Оралмандар туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі нұсқаулықта:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары толтырылған Нысанды Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне ұсынады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме";
10-тармақтың бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Нысанның 23-бағанында "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес еңбек етуге қабілетті жастағы оралмандар қатарынан мемлекеттік қызметшілердің саны көрсетіледі;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Оралмандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан осы Тізбеге 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Оралмандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі нұсқаулықта:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Толтырылған нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне ұсынады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме";
7-тармақтың төртінші және бесінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Нысанның 6-бағанында жұмыспен қамтылған ерлердің жекелеген санаттарының саны көрсетіледі;
Нысанның 7-бағанында жұмыспен қамтылған әйелдердің жекелеген санаттарының саны көрсетіледі;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттер бөлінісінде келген оралмандардың саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан осы Тізбеге 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Мемлекеттер бөлінісінде келген оралмандардың саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі нұсқаулықта:
1-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

1. Внести в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 312 "Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных и инструкции по ее заполнению" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10090, опубликован в газете "Казахстанская правда" 21 января 2015 года №12 (27888) следующие изменения:
форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения об оралманах", утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Перечню;
в Инструкции по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об оралманах", утвержденной указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Заполненная Форма предоставляется в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Пояснение по заполнению Формы";
абзац пятый пункта 10 изложить в следующей редакции:
"в графе 23 Формы указывается количество государственных служащих из числа оралманов в трудоспособном возрасте в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан;";
форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения по социальной поддержке оралманов", утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Перечню;
в Инструкции по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по социальной поддержке оралманов", утвержденной указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Заполненная Форма предоставляется в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально к 5 числу месяца следующего за отчетным кварталом.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Пояснение по заполнению Формы";
абзацы четвертый и пятый пункта 7 изложить в следующей редакции:
"в графе 6 Формы указывается количество отдельных категорий занятых мужчин;
в графе 7 Формы указывается количество отдельных категорий занятых женщин;";
форму, предназначенную для сбора административных данных "Сведения о количестве оралманов прибывших в разрезе государств", утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему Перечню;
в Инструкции по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о количестве оралманов прибывших в разрезе государств", утвержденной указанным приказом:
заголовок главы 1 изложить в следующей редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары толтырылған Нысанды Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне ұсынады.";
2-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме";
2. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.07.2023 № 322 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 22.06.2023 № 234 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 30.06.2023 № 275 (01.07.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 01.09.2023 № 365 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 312 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Оралмандар туралы мәліметтер
Есепті кезең 20___ж. ______ тоқсан
Индексі: О-1
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын адамдар тобы: Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күні
Барлығы
оның ішінде
адамдардың жалпы саны
оның ішінде
отбасы
ерлер
әйелдер
18 толмаған адамдар
барлығы
еңбек етуге қабілетті жастағы адамдар
барлығы
зейнеткерлік жастағы адамдар
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
дипломына сәйкес білім деңгейі
барлығы
жоғары
арнайы орта
жалпы орта
бастапқы білімі жоқ (оның ішінде білімі жоқ)
ғылым докторлары
ғылым кандидаттары
13
14
15
16
17
18
19
кестенің жалғасы
еңбек кітапшасындағы жазбасына сәйкес кәсібі (біліктілігі)
шығармашылық саласындағы қызметкерлер
білім беру саласындағы қызметкерлер
медицина қызметкерлері
мемлекеттік қызметшілер
ауыл шаруашылығы саласындағы қызметкерлер
кәсіпкерлер
басқа да мамандықтар
20
21
22
23
24
25
26
Басшы __________________________ ______________
(Т.А. Ә (бар болса))                   (қолы)
Орындаушы ____________________ ____________________________
(Т.А. Ә (бар болса))             (қолы)
Орындаушының телефоны __________________________________
Ұйымның мекенжайы _______________________________________
Ұйымның телефоны __________________________________________
М.О.
Ескертпе: "Оралмандар туралы мәліметтер" нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме қосымшада берілген.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 312 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Оралмандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі мәліметтер
Есепті кезең 20___ж. ______ тоқсан
Индексі: О-2
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын адамдар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 күні
Оралмандардың саны
барлық оралмандар саны, адам
отбасы
адамдар
жалдамалы қызметкерлер
жұмыспен қамтылғандардың жекелеген санаттары
жұмыссыздар (жұмысы жоқ, бірақ жұмыс іздеумен айналысып жүргендер)
зейнеткерлер
оның ішінде
студенттер
зейнетақы алмайтындар
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
жеке меншігінде тұрғын үйі бар (отбасылар)
жер учаскесі бар (отбасылар)
оралмандардың жалпы санынан еңбек етуге қабілетті жастағылар
18 жасқа дейінгі балалардың саны (адам)
үй-шаруашылығын жүргізумен айналысатындар
өзгелер
мектепке дейінгі жастағылар
барлығы, мектеп жасындағылар
оның ішінде
ерлер
әйелдер
мектеппен қамтылғандар
жеке тұрғын үй құрылысы үшін
шаруашылық жүргізу үшін
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Басшы __________________________ ______________
(Т.А.Ә (бар болса))                   (қолы)
Орындаушы ____________________ ____________________________
(Т.А.Ә (бар болса))             (қолы)
Орындаушының телефоны __________________________________
Ұйымның мекенжайы _______________________________________
Ұйымның телефоны __________________________________________
М.О.
Ескертпе: "Оралмандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі мәліметтер" нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме қосымшада келтірілген.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 312 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Мемлекеттер бөлінісіндегі келген оралмандардың саны туралы мәліметтер
Есепті кезең 20___ж. ______ тоқсан
Индексі: О-3
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын адамдар тобы: Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі
Тапсыру мерзімі: тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күні
елдердің кодтары
Шығу елі
барлығы
отбасы
адам
1
2
3
4
5
1

"3. Заполненная Форма предоставляется в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным кварталом.";
заголовок главы 2 изложить в следующей редакции:
"Глава 2. Пояснение по заполнению Формы".
2. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.07.2023 № 322 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 22.06.2023 № 234 (вводится в действие с 01.07.2023).
4. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 30.06.2023 № 275 (вводится в действие с 01.07.2023).
5. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 01.09.2023 № 365 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 года № 312
Форма
Сведения об оралманах
Отчетный период ________ квартал 20___ г.
Индекс: О-1
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы
Куда представляется: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу отчетного периода
Всего
из них
общее количество человек
в том числе
семей
мужчин
женщин
лица моложе 18 лет
всего
лица в трудоспособном возрасте
всего
лица в пенсионном возрасте
мужчин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
продолжение таблицы
уровень образования в соответствии с дипломом
всего
высшее
среднее специальное
общее среднее
не имеющее начальное (в т.ч. не имеющие образования)
докторов наук
кандидатов наук
13
14
15
16
17
18
19
продолжение таблицы
профессия (квалификация) в соответствии с записью в трудовой книжке
творческие работники
работники образование
медицинские работники
государственные служащие
сельхоз работники
предприниматели
другие профессии
20
21
22
23
24
25
26
Руководитель _____________________________________________________ ______________
(Ф.И.О. (при наличии))                   (подпись)
Исполнитель ______________________________________________________ ______________
(Ф.И.О. (при наличии))                   (подпись)
Телефон исполнителя ____________________________________________
Адрес организации ______________________________________________
Телефон организации ____________________________________________
М.П.
Примечание: пояснение по заполнению формы "Сведения об оралманах" приведено в приложении
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 3 к приказу
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 года № 312
Форма
Сведения по социальной поддержке оралманов
Отчетный период _______ квартал 20___ г.
Индекс: О-2
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы
Куда представляется: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально к 5 числу отчетного периода
Количество оралманов
из общего количества оралманов, человек:
семей
человек
наемные работники
отдельные категории занятых лиц
безработные (не имеют работы, но занятые ее поиском)
пенсионеры
из них: не получают пенсию
студенты
мужчин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
продолжение таблицы
имеют жилье в собственности (семей)
Имеют участок (сем.)
из общего числа оралманов, в трудоспособном возрасте
количество детей до 18 лет (человек)
Занятые ведением домашнего хозяйства
прочие
под индивидуального жилищного строительства
для ведения хозяйства
мужчин
женщин
дошкольного возраста
Всего школьного возраста
Из них: охвачено школой
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Руководитель _______________________________________________ ______________
(Ф.И.О (при наличии)                   (подпись)
Исполнитель ______________________________________________________ ______________
(Ф.И.О. (при наличии)                   (подпись)
Телефон исполнителя ___________________________________________
Адрес организации _____________________________________________
Телефон организации ___________________________________________
М.П.
Примечание: пояснение по заполнению формы "Сведения по социальной поддержке
оралманов" приведено в приложении
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
Приложение 5 к приказу
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан
от 11 декабря 2014 г. № 312
Форма
Сведения о количестве оралманов прибывших в разрезе государств
Отчетный период ______ квартал 20__ г.
Индекс: О-3
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы
Куда представляется: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок предоставления: ежеквартально к 5 числу отчетного периода
Страна выбытия
Всего
семей
человек
1
2
3
4
5
1

Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.07.2023 № 322 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 28.07.2023 № 322 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.07.2023 № 322 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Министра здравоохранения и
социального развития
Республики Казахстан в которые
вносятся изменения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.07.2023 № 322 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).