"Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын субъектілерді тексеру мәселелері бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 503 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 16 ақпандағы № 61 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 15 тамыздағы № 721 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 16 тамыздағы № 75 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 22 тамызда № 19275 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымы саласындағы қызметті жүзеге асыратын субъектілерді тексеру мәселелері бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 503 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 16 ақпандағы № 61 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6077 болып тіркелген, 2010 жылғы 7 шілдеде № 10 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Есірткі қылмысына қарсы іс-қимыл департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О признании утратившим силу совместного приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 503 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 16 февраля 2010 года № 61 "Об утверждении формы проверочного листа по вопросам проверок субъектов, осуществляющих деятельность в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров"
Совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 августа 2019 года № 721 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 августа 2019 года № 75. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 августа 2019 года № 19275
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу совместный приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 503 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 16 февраля 2010 года № 61 "Об утверждении формы проверочного листа по вопросам проверок субъектов, осуществляющих деятельность в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6077, опубликован 7 июля 2010 года в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 10).
2. Департаменту по противодействию наркопреступности Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
Е. Тургумбаев
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Р. Дәленов

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
___________ Е. Тургумбаев
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________Р. Даленов