"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 370 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 82 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 19416 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 10 бұйрығымен.

О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 370 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 сентября 2019 года № 82. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2019 года № 19416. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 10.

Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 18.03.2024 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 370 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11819 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің арнайы көлік құралдарының заттай нормаларында:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті
Жедел
Аумақтық статистика органдарында статистикалық зерттеулерді жедел жүзеге асыруға арналған арнайы автокөлік құралдары*
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Ақмола облысының Статистика департаменті
18
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Ақтөбе облысының Статистика департаменті
12
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Алматы облысының Статистика департаменті
20
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Атырау облысының Статистика департаменті
7
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Шығыс Қазақстан облысының Статистика департаменті
19
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Жамбыл облысының Статистика департаменті
11
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Батыс Қазақстан облысының Статистика департаменті
13
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қарағанды облысының Статистика департаменті
18
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қостанай облысының Статистика департаменті
20
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Қызылорда облысының Статистика департаменті
9
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Маңғыстау облысының Статистика департаменті
6
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Павлодар облысының Статистика департаменті
13
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Солтүстік Қазақстан облысының Статистика департаменті
13
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Түркістан облысының Статистика департаменті
16
".

Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики РК от 18.03.2024 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 370 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11819, опубликован 10 августа 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
в натуральных нормах специальных транспортных средств Министерства национальной экономики Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
раздел "Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"
Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Оперативная
Специальные автотранспортные средства* для оперативного осуществления статистических обследований в территориальных органах статистики
Департамент статистики Акмолинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
18
Департамент статистики Актюбинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
12
Департамент статистики Алматинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
20
Департамент статистики Атырауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
7
Департамент статистики Восточно-Казахстанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
19
Департамент статистики Жамбылской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
11
Департамент статистики Западно-Казахстанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
13
Департамент статистики Карагандинской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
18
Департамент статистики Костанайской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
20
Департамент статистики Кызылординской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
9
Департамент статистики Мангистауской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
6
Департамент статистики Павлодарской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
13
Департамент статистики Северо-Казахстанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
13
Департамент статистики Туркестанской области Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
16
".

2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Р. Даленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Р. Даленов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан