"Прокуратура органдарына көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 124 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2019 жылғы 28 қазандағы № 132 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 4 қарашада № 19549 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 187 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 20.09.2022 № 187 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Прокуратура органдарына көлік қызметін көрсету үшін арнайы көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 14 шілдедегі № 124 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14138 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 8 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына, "Прокуратура туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:".
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Қаржы департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бас Прокурор Г. Нурдаулетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2019 жылғы "__" _______

О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 124 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 28 октября 2019 года № 132. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 ноября 2019 года № 19549. Утратил силу приказомГенерального Прокурора Республики Казахстан от 20 сентября 2022 года № 187.
Сноска. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 20.09.2022 № 187 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 124 "Об утверждении натуральных норм специальных транспортных средств для транспортного обслуживания органов прокуратуры" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14138, опубликованный 8 сентября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 6) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре" ПРИКАЗЫВАЮ:".
2. Департаменту финансов Генеральной прокуратуры Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор Г. Нурдаулетов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"__" ________ 2019 года