2020 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 89 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 14 қарашада № 19597 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 19-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары бекітілсін.
2. Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде бұйрықтың осы тармағының 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр Р. Даленов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және қоғамдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуратурасы
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық
даму министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Экология, геология және табиғи
ресурстар министрлігі
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 13 қарашадағы
№ 89 бұйрығымен бекітілген
2020 жылға арналған статистикалық жұмыстар жоспары

Об утверждении Плана статистических работ на 2020 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 ноября 2019 года № 89. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2019 года № 19597
В соответствии с пунктом 1 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2020 год.
2. Комитету по статистике в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр Р. Даленов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство информации и
общественного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство юстиции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Генеральная Прокуратура
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство торговли и
интеграции Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Национальный Банк
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство экологии, геологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Утвержден приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 ноября 2019 года № 89
План статистических работ на 2020 год

1-бөлім. Статистикалық байқаулар
1-тарау. Жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
Р/с №
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Кәсіпорындар статистикасы
1
Жаңа кәсіпорындарға сауал салу (индексі 1-НП)
жаңа кәсіпорындарға сауал салу
біржолғы
әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп (индексі 1-СР)
экономикалық қызмет түрлері туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнен кейінгі 31 қазанға (қоса алғанда) дейін
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп (индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жай-күйі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Мал шаруашылығының жай-күйі туралы есеп (индексі 24-сх)
мал шаруашылығының жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Астықтың қолда бары туралы (индексі 2-сх (астық))
астықтың қолда бары туралы
айлық
3 қаңтардан басқа есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы (индексі 2-сх (астық))
астықтың қолда бары және оның қозғалысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы (индексі 2-аңшылық)
аңшылық пен аулау жөніндегі, осы салалардағы қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру (индексі А-008)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
айлық
есепті кезеңнің 24 мен 28-күні (қоса алғанда) аралығында
7
Балық аулау мен акваөсіру туралы (индексі 1-балық)
балық аулау мен акваөсіру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы есеп (индексі 1-орман)
орман өсіру мен ағаш дайындау қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 21 ақпанға (қоса алғанда) дейін
9
Ауыл шаруашылығы құрылымының қызметі туралы есеп (индексі 1-сх)
ауыл шаруашылығы құрылымының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
Егін себу қорытындылары туралы есеп (индексі 4-сх)
егін себу қорытындылары туралы
жылдық
есепті кезеңнің 15 маусымына (қоса алғанда) дейін
11
Ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы (индексі 29-сх)
ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
12
Дәнді дақыл түсімділігін зерттеу сауалнамасы (индексі А-1 (түсімділік))
дәнді дақыл түсімділігін зерттеу
жылдық

Раздел 1. Статистические наблюдения
Глава 1. Общегосударственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных статистических данных
1
2
3
4
5
Статистика предприятий
1
Опрос новых предприятий (индекс 1-НП)
опрос новых предприятий
единовременная
в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции
2
Отчет о видах экономической деятельности (индекс 1-СР)
о видах экономической деятельности
один раз в год
до 31 октября (включительно) после отчетного периода
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о состоянии животноводства (индекс 24-сх)
о состоянии животноводства
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
О наличии зерна (индекс 2-сх (зерно))
о наличии зерна
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода, кроме 3 января
4
О наличии и движении зерна (индекс 2-сх (зерно))
о наличии и движении зерна
годовая
до 10 января (включительно) после отчетного периода
5
О деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях (индекс 2-охота)
о деятельности по охоте и отлову, включая предоставление услуг в этих областях
годовая
до 23 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-008)
производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
месячная
с 24 по 28 число (включительно) отчетного периода
7
О рыболовстве и аквакультуре (индекс 1-рыба)
о рыболовстве и аквакультуре
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках (индекс 1-лес)
о деятельности в лесоводстве и лесозаготовках
годовая
до 21 февраля (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о деятельности сельхозформирования (индекс 1-сх)
о деятельности сельхозформирования
годовая
до 10 марта (включительно) после отчетного периода
10
Отчет об итогах сева под урожай (индекс 4-сх)
об итогах сева под урожай
годовая
до 15 июня (включительно) отчетного периода
11
О сборе урожая сельскохозяйственных культур (индекс 29-сх)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
12
Анкета обследования урожайности зерновой культуры (индекс А-1 (урожайность))
обследование урожайности зерновой культуры
годовая

1 шілдеден 1 қарашаға дейін
13
Түсім жинау алдындағы ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығы мен салмағын зертханалық анықтау бланкісі (индексі В-1)
14
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын және салмағын зертханалық анықтау бланкісі (индексі В-2)
15
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы (индексі А-005)
шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдары түсімін жинау туралы
жылдық
есепті кезеңнің 2 қарашасына (қоса алғанда) дейін
16
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы (индексі 49-сх)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттардың болуы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
17
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы (индексі 3-сх (майлы))
майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және оның қозғалысы туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
18
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы (индексі 1-СЗЦ)
сервистік-дайындау орталықтардың қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
19
Ауыл шаруашылығы кооперативінің қызметі туралы (индексі 1-СПК)
ауыл шаруашылығы кооперативі қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 28-күніне (қоса алғанда) дейін
Өнеркәсіптік өндіріс пен қоршаған орта статистикасы
1
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі (индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі (индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Кəсіпорынның өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру жəне жөнелту туралы есебі (индексі 1-П)
өнім (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру және жөнелту туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 14 наурызға (қоса алғанда) дейін
4
Өндірістік қуаттар балансы (индексі БМ)
өндірістік қуаттар балансы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіру туралы есебі (индексі 01-ИП (пром))
дара кәсіпкердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) өндіруі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 ақпанға (қоса алғанда) дейін
6
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп (индексі 1-қалдықтар)
коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
7
Қалдықтарды қайта өңдеу (сорттау), кәдеге жарату және көму (сақтауға беру) туралы есеп (индексі 2- қалдықтар)
қалдықтарды қайта өңдеу (сорттау), кәдеге жарату және көму (сақтауға беру) туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
8
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп (индексі 2-ТП (ауа)
атмосфералық ауаны қорғау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
9
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп (индексі 4-ОС)
қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
10
Сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы есеп (индексі 1-ВК)
сумен жабдықтау және (немесе) су бұру жүйелерін пайдалануды жүзеге асыратын кәсіпорындардың жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 22 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Газ желісі туралы есеп (индексі 1-ГАЗ)
газ желілері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп (индексі 6-ТП)
жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Отын-энергетикалық баланс (индексі 1-ТЭБ)
отын-энергетикалық баланс
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп (индексі 1-инвест)
негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Инвестициялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инвест)
инвестициялық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
3
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп (индексі 1-ИС)
жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
6
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп (индексі 2-КС)
объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
7
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп (индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
8
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп (индексі 1-КС (шағын))
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күнге (қоса алғанда) дейін
9
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы есеп (индексі 1-КС)
орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілетін қызметтер) туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
10
Хабарламалар бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарының жүргізіле бастағаны туралы сауалнама (индексі F-001)
хабарламалар бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарының жүргізіле бастағаны туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
11
Хабарлама бойынша құрылыс барысы жəне объектіні пайдалануға беру туралы сауалнама (индексі F-004)
хабарлама бойынша құрылыс барысы жəне объектіні пайдалануға беру туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
12
Шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы есеп (индексі 1-КФХ инвест)
шаруа немесе фермер қожалықтарының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 2-күніне (қоса алғанда) дейін
Ішкі сауда статистикасы
1
Сауда базарлары туралы есеп (индексі 12-сауда)
сауда базарлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 ақпанға (қоса алғанда) дейін
2
Тауар биржасының қызметі туралы есеп (индексі 1-биржа)
тауар биржасының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп (индексі 2-сауда)
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
4
Автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы есеп (индексі G-003)
автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
5
Тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы есеп (индексі 1-ВТ)
тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
Электрондық коммерция туралы есеп (индексі Э-коммерция)
электрондық коммерция туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы есеп (индексі 1-ТС)
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне (қоса алғанда) дейін
Көлік статистикасы
1
Автомобиль және қалалық электр көлігі жұмысы туралы есеп (индексі 1-ТР (авто, электр))
автомобиль және қалалық электр көлігі жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Көлік жұмысы туралы есеп (индексі 1-көлік)
көлік жұмысы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы мен теміржол желісінің пайдалану ұзындығының қашықтығы туралы есеп (индексі 1-ЖД)
теміржол көлігінің жылжымалы құрамы мен теміржол желісінің пайдаланыму ұзындығының қашықтығы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
Көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы есеп (индексі 2-көлік)
көліктің қатынас түрлері бойынша жұмысы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
5
Қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы есеп (индексі 2-ТР (қосалқы қызмет))
қосалқы көлік қызметі кәсіпорындары көрсететін қызметтер туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
6
Кеме қатынасы ішкі су жолдар ұзындығы және ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп (индексі 1-ТР (ішкі су))
кеме қатынасы ішкі су жолдар ұзындығы және ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 наурызға (қоса алғанда) дейін
Байланыс статистикасы
1
Пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп (индексі 3-байланыс)
пошта мен курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы есеп (индексі 1-байланыс)
пошта және курьерлік қызметтің қызмет көрсетулері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Байланыс қызметтері туралы есеп (индексі 2-байланыс)
байланыс қызметтері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
Көрсетілетін қызмет статистикасы
1
Көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
2
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп (индексі 2-қызмет көрсету)
көрсетілген қызметтер көлемі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
3
Лизингтік қызмет туралы есеп (индексі 1-лизинг)
лизингтік қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурызға (қоса алғанда) дейін
Мәдениет статистикасы
1
Хайуанаттар паркі, океанариум қызметі туралы есеп (индексі 1-хайуанаттар паркі, океанариум)
хайуанаттар паркі, океанариум қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 13 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Театр қызметі туралы есеп (индексі 1-театр)
театрлар қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Цирк қызметі туралы есеп (индексі 1- цирк)
цирктер қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 16 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп (индексі 1-саябақ)
ойын-сауық және демалыс саябақтарының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 18 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Музей қызметі туралы есеп (индексі 1-музей)
музейлер қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
6
Мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы есеп (индексі 1-демалыс)
мәдени-демалыс ұйымдарының қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
7
Кітапхана қызметі туралы есеп (индексі 1-кітапхана)
кітапханалар қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 27 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
8
Концерт қызметі туралы есеп (индексі 1-концерт)
концерт қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
9
Кино көрсету мен кинофильмдер шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп (индексі 1-кино)
кино көрсету мен кинофильмдер шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 23 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Туризм статистикасы
1
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп (индексі 2-туризм)
орналастыру орындарының қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу сауалнамасы (индексі Н-050)
үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары туралы зерттеу
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
3
Келушілерді зерттеу сауалнамасы (индексі Н-060)
келушілерді зерттеу
жылына екі рет

с 1 июля по 1 ноября
13
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая (индекс В-1)
14
Бланк лабораторного определения влажности и веса сельскохозяйственной культуры после уборки урожая (индекс В-2)
15
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения (индекс А-005)
о сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
годовая
до 2 ноября (включительно) отчетного периода
16
Наличие в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения (индекс 49-сх)
о наличии в сельскохозяйственных предприятиях построек и сооружений сельскохозяйственного назначения
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
17
О наличии и движении семян масличных культур (индекс 3-сх (масличные))
о наличии и движении семян масличных культур
квартальная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
18
О деятельности сервисно-заготовительных центров (индекс 1-СЗЦ)
о деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
19
О деятельности сельскохозяйственного кооператива (индекс 1-СПК)
о деятельности сельскохозяйственного кооператива
квартальная
до 28 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
месячная
до 1 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет предприятия о производстве продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
о производстве продукции (товаров, услуг)
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг) (индекс 1-П)
о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
годовая
до 14 марта (включительно) после отчетного периода
4
Баланс производственных мощностей (индекс БМ)
баланс производственных мощностей
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем (индекс 01-ИП (пром))
о производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальным предпринимателем
годовая
до 20 февраля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов (индекс 1-отходы)
о сборе и вывозе коммунальных отходов
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о переработке (сортировке), утилизации и захоронении (депонировании) отходов (индекс 2-отходы)
о переработке (сортировке), утилизации и захоронении (депонировании) отходов
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
8
Отчет об охране атмосферного воздуха (индекс 2-ТП (воздух)
об охране атмосферного воздуха
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о затратах на охрану окружающей среды (индекс 4-ОС)
о затратах на охрану окружающей среды
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
10
Отчет о работе предприятий, осуществляющих эксплуатацию систем водоснабжения и (или) водоотведения (индекс 1-ВК)
о работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения
годовая
до 22 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Отчет о газовой сети (индекс 1-ГАЗ)
о газовых сетях
годовая
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных (индекс 6-ТП)
о работе тепловых электростанций и котельных
годовая
до 16 марта (включительно) после отчетного периода
3
Топливно-энергетический баланс (индекс 1-ТЭБ)
топливно-энергетический баланс
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика инвестиций и строительства
1
Отчет об инвестициях в основной капитал (индекс 1-инвест)
об инвестициях в основной капитал
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об инвестиционной деятельности (индекс 1-инвест)
об инвестиционной деятельности
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками (индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками (индекс 1-ИС)
о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов (индекс 2-КС)
о вводе в эксплуатацию объектов
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
месячная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС (малые)
о выполненных строительных работах (услугах)
квартальная
до 4 числа (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о выполненных строительных работах (услугах) (индекс 1-КС)
о выполненных строительных работах (услугах)
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
10
Анкета о начале производства строительно-монтажных работ по уведомлениям (индекс F-001)
о начале производства строительно-монтажных работ по уведомлениям
полугодовая
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
11
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению (индекс F-004)
о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
12
Отчет об инвестициях в основной капитал крестьянских или фермерских хозяйств (индекс 1-КФХ инвест)
об инвестициях в основной капитал
квартальная
до 2 числа (включительно) после отчетного квартала
Статистика внутренней торговли
1
Отчет о торговых рынках (индекс 12-торговля)
о торговых рынках
годовая
до 10 февраля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности товарной биржи (индекс 1-биржа)
о деятельности товарной биржи
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о реализации товаров и услуг (индекс 2-торговля)
о реализации товаров и услуг
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций (индекс G-003)
о деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о реализации товаров и услуг (индекс 1-ВТ)
о реализации товаров и услуг
годовая
до 15 марта (включительно) после отчетного периода
6
Отчет об электронной коммерции (индекс Э-коммерция)
об электронной коммерции
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика внешней и взаимной торговли
1
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза (индекс 1-ТС)
о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
месячная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика транспорта
1
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта (индекс 1-ТР (авто, электро)
о работе автомобильного и городского электрического транспорта
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о работе транспорта (индекс 1-транспорт)
о работе транспорта
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта и протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий (индекс 1-ЖД)
о подвижном составе железнодорожного транспорта и протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о работе транспорта по видам сообщений (индекс 2-транспорт)
о работе транспорта по видам сообщений
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности (индекс 2-ТР (вспомогательная деятельность))
об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта (индекс 1-ТР (внутренние воды))
о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
годовая
до 1 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика связи
1
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи (индекс 3-связь)
о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
месячная
до 2 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности (индекс 1-связь)
об услугах почтовой и курьерской деятельности
годовая
до 25 марта (включительно) после отчетного периода
3
Отчет об услугах связи (индекс 2-связь)
об услугах связи
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика услуг
1
Отчет об объеме оказанных услуг (индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг (индекс 2-услуги)
об объеме оказанных услуг
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о лизинговой деятельности (индекс 1-лизинг)
о лизинговой деятельности
годовая
до 30 марта (включительно) после отчетного периода
Статистика культуры
1
Отчет о деятельности зоопарка, океанариума (индекс 1-зоопарк, океанариум)
о деятельности зоопарков, океанариума
годовая
до 13 января (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о деятельности театра (индекс 1-театр)
о деятельности театров
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о деятельности цирка (индекс 1-цирк)
о деятельности цирков
годовая
до 16 января (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха (индекс 1-парк)
о деятельности парков развлечений и отдыха
годовая
до 18 января (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о деятельности музея (индекс 1-музей)
о деятельности музеев
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о деятельности культурно-досуговых организаций (индекс 1-досуг)
о деятельности культурно-досуговых организаций
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о деятельности библиотеки (индекс 1-библиотека)
о деятельности библиотек
годовая
до 27 января (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о концертной деятельности (индекс 1-концерт)
о концертной деятельности
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
9
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов (индекс 1-кино)
о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
годовая
до 23 января (включительно) после отчетного периода
Статистика туризма
1
Отчет о деятельности мест размещения (индекс 2-туризм)
о деятельности мест размещения
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
2
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки (индекс Н-050)
обследование домашних хозяйств о расходах на поездки
годовая
до 30 января (включительно)
3
Анкета обследования посетителей (индекс Н-060)
обследование посетителей
два раза в год

20 қаңтарға (қоса алғанда) және 5 шілдеге (қоса алғанда) дейін
Инновациялар статистикасы
1
Инновациялық қызмет туралы есеп (индексі 1-инновация)
кәсіпорындардың инновациялық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Ғылым статистикасы
1
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік- конструкторлық жұмыстар туралы есеп (индексі 1-ғылым)
ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
1
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп (индексі 3-ақпарат)
кәсіпорындарда ақпараттық- коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 19 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
2
Үй шаруашылығының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы жөніндегі зерттеу сауалнамасы (индексі Н-020)
үй шаруашылықтарының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы туралы
жылдық
30 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
Еңбек бойынша есеп (индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Еңбек бойынша есеп (индексі 1-Т)
еңбектің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 12 ақпанға (қоса алғанда) дейін
3
Жалақы құрылымы және оны бөлу туралы есеп (индексі 2-Т (еңбекақы))
жалақы құрылымы және оны бөлу туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 31 мамырына (қоса алғанда) дейін
4
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы есеп (индексі 1-Т (Еңбек жағдайы)
зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін жұмыскерлер саны туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
5
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны және оған деген қажеттілік туралы есеп (индексі 1-Т (бос жұмыс орны))
ірі және орта кәсіпорындардағы кадрлар саны және оған деген қажеттілік туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 20 қаңтарына (қоса алғанда) дейін
6
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу сауалнамасы (индексі Т-001)
халықтың жұмыспен қамтылуын іріктемелі зерттеу
айлық
20 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
20 сәуір,
18 мамыр,
22 маусым,
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек,
19 қазан,
16 қараша,
21 желтоқсан
7
Лайықты еңбек (индексі Т-004)
лайықты еңбек көрсеткіштері туралы
жылына үш рет
20 шілде,
17 тамыз,
21 қыркүйек
Баға статистикасы
1
20__ жылғы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері (индексі Ц-101)
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны (индексі Ц-101э)
азық-түлік тауарлары азық-түлік емес тауарлар ақылы көрсетілетін қызметтердің тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтынатын тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер бағасы:
айлық
есепті кезеңнің

до 20 января (включительно) и до 5 июля (включительно)
Статистика инноваций
1
Отчет об инновационной деятельности (индекс 1-инновация)
об инновационной деятельности предприятий
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика науки
1
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах (индекс 1-наука)
о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
Статистика информационно-коммуникационных технологий
1
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях (индекс 3-информ)
об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
годовая
до 19 января (включительно) после отчетного периода
2
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий (индекс Н-020)
об использовании домашними хозяйствами информационно-коммуникационных технологий
годовая
до 30 января (включительно)
Статистика труда и занятости
1
Отчет по труду (индекс 1-Т)
об основных показателях труда
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
2
Отчет по труду (индекс 1-Т)
об основных показателях труда
годовая
до 12 февраля (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о структуре и распределении заработной платы (индекс 2-Т (оплата труда))
о структуре и распределении заработной платы
один раз в год
до 31 мая (включительно) отчетного периода
4
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда (индекс 1-Т (Условия труда))
о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
годовая
до 31 января (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий (индекс 1-Т (вакансия)
о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
один раз в год
до 20 января (включительно) отчетного периода
6
Анкета выборочного обследования занятости населения (индекс Т-001)
выборочное обследование занятости населения
месячная
20 января,
17 февраля,
16 марта,
20 апреля,
18 мая,
22 июня,
20 июля,
17 августа,
21 сентября,
19 октября,
16 ноября,
21 декабря
7
Достойный труд (индекс Т-004)
о показателях достойного труда
три раза в год
20 июля,
17 августа,
21 сентября
Статистика цен
1
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 20__году (индекс Ц-101) Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги (индекс Ц-101э)
цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен:
продовольственные товары
непродовольственные товары
платные услуги
месячная
отчетного периода

15-25-күндері
7-23-күндері
7-22-күндері
ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарлар бағасы
айлық
есепті кезеңнің 18-22-күндері
қалалар мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының 18-22-күндері
қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарлар бағасы
апта сайын
аптасында бір рет
халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтынатын тауарлар мен көрсетілетін қызметтер бағасы:
азық-түлік тауарлары
айлық
есепті кезеңнің 7-20-күндері
азық-түлік емес тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтер
тоқсандық
2
20__ жылғы тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері (индексі 1-ЦРЖ)
тұрғын үй нарығындағы баға
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Өндірілген өнеркәсіп өнімдер (тауарлар, көрсетілетін қызметтер) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦП)
өндіруші кәсіпорындардың өнеркәсіп өнімдерге (тауарларға, көрсетілетін қызметтерге) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 17-күніне (қоса алғанда) дейін
өнеркәсіптік кәсіпорындардың өндірістік-техникалық мақсаттағы өнімдерді сатып алу бағасы
4
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер мен импорттық түсімдер бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (экспорт, импорт))
тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдер бағасы
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
тауарлардың, өнімдердің импорттық түсімдер бағасы
5
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦП (орман))
өңделмеген сүрек және соған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күніне (қоса алғанда) дейін
6
Тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (көтерме))
тауарларды, өнімдерді көтерме саудада сату (жеткізілім) бағасы
айлық
есепті кезеңнің 22-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп (индексі 1-Ц (жалға беру))
коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күнге (қоса алғанда) дейін
8
Заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (байланыс))
заңды тұлғаларға арналған байланыс қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
9
Заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (пошта))
заңды тұлғаларға арналған пошта қызметтерінің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
10
Заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (курьер))
заңды тұлғаларға арналған курьерлік қызметтердің тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 21-күніне (қоса алғанда) дейін
11
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1- тариф (әуе))
әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
12
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (теміржол))
теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
13
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (автомобиль))
автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
14
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (құбыр))
құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
15
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (ішкі су))
ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
16
Теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп (индексі 1-тариф (теңіз))
теңіз көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері
айлық
есепті кезеңнің 15-күніне (қоса алғанда) дейін
17
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦСМ)
сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-күніне (қоса алғанда) дейін
18
Өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦСХ)
өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне және сатып алынған көрсетілетін қызметтерге бағасы
айлық
есепті кезеңнің 16-күніне (қоса алғанда) дейін
19

15-25 число
7-23 число
7-22 число
цены на отдельные продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума
месячная
18-22 число отчетного периода
цены на товары и платные услуги в городах и районных центрах
квартальная
18-22 число последнего месяца квартала
цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
один раз в неделю
цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений:
продовольственные товары
месячная
7-20 число отчетного периода
непродовольственные товары и платные услуги
квартальная
2
Тетрадь регистрации цен на жилье в 20__ году (индекс 1-ЦРЖ)
цены на рынке жилья
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
3
Отчет о ценах на произведенную промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения (индекс 1-ЦП)
цены предприятий-производителей на промышленнную продукцию (товары, услуги)
месячная
до 17 числа (включительно) отчетного периода
цены приобретения продукции производственно-технического назначения промышленными предприятиями
4
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции (индекс 1-Ц (экспорт, импорт))
цены экспортных поставок товаров, продукции
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
цены импортных поступлений товаров, продукции
5
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги (индекс 1-ЦП (лес))
цены на древесину необработанную и связанные с ней услуги
квартальная
до 23 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
6
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции (индекс 1-Ц (опт))
цены оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
месячная
до 22 числа (включительно)
отчетного периода
7
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости (индекс 1-Ц (аренда))
цены на аренду коммерческой недвижимости
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
8
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц (индекс 1-тариф (связь))
тарифы на услуги связи для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
9
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (почта))
тарифы на почтовые услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
10
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц (индекс 1-тариф (курьер))
тарифы на курьерские услуги для юридических лиц
месячная
до 21 числа (включительно) отчетного периода
11
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта (индекс 1-тариф (воздушный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
12
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта (индекс 1-тариф (железнодорожный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
13
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта (индекс 1-тариф (автомобильный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
14
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта (индекс 1-тариф (трубопроводный))
тарифы на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
15
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта (индекс 1-тариф (внутренний водный))
тарифы на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
16
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями морского транспорта (индекс 1-тариф (морской))
тарифы на перевозку грузов предприятиями морского транспорта
месячная
до 15 числа (включительно) отчетного периода
17
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции (индекс 1-ЦСМ)
цены на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
месячная
до 20 числа (включительно) отчетного периода
18
Отчет о ценах производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги (индекс 1-ЦСХ)
цены производителей на продукцию сельского хозяйства и приобретенные услуги
месячная
до 16 числа (включительно) отчетного периода
19

Базарлардағы 20__ жылғы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу дәптері (индексі Ц-200)
базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу
айлық
есепті кезеңнің 7-24-күні
20
Балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы туралы есеп (индексі 1-ЦП (балық))
балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
21
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп (индексі 1-СФ)
тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне (қоса алғанда) дейін
22
Өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары туралы есеп (индексі 1- Ц (көрсетілетін қызметтер))
өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағалары
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне (қоса алғанда) дейін
Құрылымдық статистика
1
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп (индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 5 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп (индексі 1-ПФ)
кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Микрокредиттік қызмет туралы есеп (индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуірге (қоса алғанда) дейін
4
Микрокредиттік қызмет туралы есеп (индексі 1-МКО)
микрокредиттік қызмет туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
5
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп (индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 31 наурызға (қоса алғанда) дейін
6
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп (индексі 2-МП)
шағын кәсіпорын қызметі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күнге (қоса алғанда) дейін
7
Негізгі қорлардың жай-күйі туралы есеп (индексі 11)
негізгі қорлар жай-күйі туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуірге (қоса алғанда) дейін
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КП-001)
өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КС-001)
ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КС-002)
құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КСВ-1)
байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КТ-001)
сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КТР-1)
көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу сауалнамасы (индексі КТУ-001)
туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күніне (қоса алғанда) дейін
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 1-НК)
жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
2
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы есеп (индексі 2-НК)
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 10 қазанына (қоса алғанда) дейін
3
Жоғары оқу орнының есебі (индексі 3-НК)
жоғары оқу орындары туралы
жылына бір рет
есепті кезеңнің 5 қазанына (қоса алғанда) дейін
4
Білім беру ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (білім беру))
білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
5
Білім беру ұйымының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі Білім беру қызметтері)
білім беру ұйымдарының көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күнге (қоса алғанда) дейін
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы есеп (индексі Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау))
денсаулық сақтау ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 сәуірге (қоса алғанда) дейін
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы есеп (индексі Денсаулық сақтау қызметтері)
денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтер көрсету саласында көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күнге (қоса алғанда) дейін
3
Санаториялық-курорттық қызмет туралы есеп (индексі 1-санаторий)
санаториялық-курорттық қызмет туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
4
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы есеп (индексі 7-ТПЗ)
еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға (қоса алғанда) дейін
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Ұйымның арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі есебі (индексі 3-әлеуметтік қамсыздандыру)
арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымдар туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға (қоса алғанда) дейін
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына деген сенімділік деңгейі (индексі УДН)
халықтың құқық қорғау органдарына деген сенімділік деңгейі
жылына бір рет
22 маусым
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Халықтың тұрмыс сапасы (индексі D 002)
халықтың тұрмыс сапасы туралы
жылына бір рет
11 наурыз
2
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі (индексі D 003)
үй шаруашылықтарының шығыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күніне (қоса алғанда) дейін
3
Үй шаруашылықтарының тоқсан сайынғы табыстары мен шығыстарын есепке алу журналы (индексі D 004)
үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін
4
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама (индексі D 006)
абаттандыру туралы мәліметтер
жылдық
есепті кезеңнің 30 желтоқсанына (қоса алғанда) дейін
5
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы (индексі D 008)
үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық (тоқсан сайынғы нақтыланумен)
есепті кезеңнің 1 ақпанына (қоса алғанда) дейін (есепті кезеңнен кейінгі 20-күніне (қоса алғанда) дейін)
үй шаруашылықтарының құрамы туралы
6
Ересек халыққа темекі тұтынуы туралы сауал салу (индексі D 007)
темекі тұтыну жөнінде ересек халық туралы
жылына бір рет
11 мамыр

Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства на рынках в 20__ году (индекс Ц-200)
цены на продукцию сельского хозяйства на рынках
месячная
7-24 число отчетного периода
20
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и рыбоводства (индекс 1-ЦП (рыба))
цены на продукцию рыболовства и рыбоводства
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
21
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов (индекс 1-СФ)
цены и объемы закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
до 3 числа (включительно) после отчетного периода
22
Отчет о ценах производителей на услуги (индекс 1-Ц (услуги))
цены производителей на услуги
квартальная
до 5 числа (включительно) после отчетного периода
Структурная статистика
1
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
годовая
до 5 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия (индекс 1-ПФ)
о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о микрокредитной деятельности (индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
годовая
до 10 апреля (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о микрокредитной деятельности (индекс 1-МКО)
о микрокредитной деятельности
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
5
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
годовая
до 31 марта (включительно) после отчетного периода
6
Отчет о деятельности малого предприятия (индекс 2-МП)
о деятельности малого предприятия
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
7
Отчет о состоянии основных фондов (индекс 11)
о состоянии основных фондов
годовая
до 15 апреля (включительно) после отчетного периода
Статистика конъюнктурных обследований
1
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий (индекс КП-001)
конъюнктурное обследование деятельности промышленных предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
2
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий (индекс КС-001)
конъюнктурное обследование деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
3
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций (индекс КС-002)
конъюнктурное обследование деятельности строительных организаций
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
4
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи (индекс КСВ-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий связи
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
5
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий (индекс КТ-001)
конъюнктурное обследование деятельности торговых предприятий
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
6
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта (индекс КТР-1)
конъюнктурное обследование деятельности предприятий транспорта
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
7
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций (индекс КТУ-001)
конъюнктурное обследование деятельности туристских организаций
квартальная
до 25 числа (включительно) последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
1
Отчет о послевузовском образовании (индекс 1-НК)
о послевузовском образовании
один раз в год
до 5 октября (включительно) отчетного периода
2
Отчет о техническом и профессиональном, послесреднем образовании (индекс 2-НК)
о техническом и профессиональном, послесреднем образовании
один раз в год
до 10 октября (включительно) отчетного периода
3
Отчет высшего учебного заведения (индекс 3-НК)
о высших учебных заведениях
один раз в год
до 5 октября (включительно) отчетного периода
4
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования (индекс Соцфин (образование))
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций образования
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
5
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг (индекс Услуги образования)
об объеме оказанных услуг организациями образования
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
Статистика здравоохранения
1
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения (индекс Соцфин (здравоохранение))
об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организаций здравоохранения
годовая
до 1 апреля (включительно) после отчетного периода
2
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг (индекс Услуги здравоохранения)
об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
Отчет о санаторно-курортной деятельности (индекс 1-санаторий)
о санаторно-курортной деятельности
годовая
до 25 января (включительно) после отчетного периода
4
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях (индекс 7-ТПЗ)
о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
годовая
до 25 февраля (включительно) после отчетного периода
Статистика социального обеспечения
1
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг (индекс 3-социальное обеспечение)
об организациях по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
до 20 января (включительно) после отчетного периода
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам (индекс УДН)
уровень доверия населения к правоохранительным органам
один раз в год
22 июня
Статистика уровня жизни
1
Качество жизни населения (индекс D 002)
о качестве жизни населения
один раз в год
11 марта
2
Дневник учета ежедневных расходов (индекс D 003)
о расходах домашних хозяйств
квартальная
до 10 числа (включительно) после отчетного периода
3
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов домашних хозяйств (индекс D 004)
о расходах и доходах домашних хозяйств
квартальная
до 20 числа (включительно) после отчетного периода
4
Вопросник для основного интервью (индекс D 006)
сведения о благоустройстве
годовая
до 30 декабря (включительно) отчетного периода
5
Контрольная карточка состава домашнего хозяйства (индекс D 008)
социально – демографические характеристики домашних хозяйств
годовая (с ежеквартальным уточнением)
до 1 февраля (включительно) отчетного периода
(до 20 числа (включительно) после отчетного периода)
о составе домашних хозяйств
6
Опрос взрослого населения о потреблении табака (индекс D 007)
о потреблении табака взрослым населением
один раз в год
11 мая

2-тарау. Ведомстволық статистикалық байқаулар
Р/с №
Статистикалық нысанның атауы
Статистикалық байқаудың атауы
Кезеңділігі
Алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп (индексі 22)
жердiң болуы, оларды санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
2
Суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлінуі туралы ____ жылғы 1 қарашадағы есеп (индексі 22-А)
суармалы жердің болуы және оларды санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлінуі туралы
жылдық
есепті жылдың 20 қарашасынан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану жөніндегі есеп (индексі 3 (жылдық))
ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман пайдалану туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер - есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
2
Орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу (индексі 1)
орман қорының мемлекеттік есепке алынуы және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
жылдық
жекеменшік және мемлекеттік орман иеленушілер - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын - есепті кезеңнен кейінгі 20 наурызға дейін.
3
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп (индексі 4-ОШ (орман шаруашылығы))
кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы
жартыжылдық
мемлекеттік орман иеленушілер - есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға, 1 шілдеге дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға, 10 шілдеге дейін
4
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп (индексі 8-ОШ (орман шаруашылығы))
орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы
жылдық

Глава 2. Ведомственные статистические наблюдения
№ п/п
Наименование статистической формы
Наименование статистического наблюдения
Периодичность
Сроки представления первичных статистических данных
1
2
3
4
5
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года (индекс 22)
о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям на 1 ноября ______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
2
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года (индекс 22-А)
о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков,
землепользователям и угодьям на 1 ноября _______ года
годовая
не позднее 20 ноября отчетного года
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям (индекс 3 (годовая))
о рубках, мерах ухода за лесом, отпуске древесины, подсочке и побочных лесных пользованиях
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
2
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям (индекс 1)
о государственном учете лесного фонда и распределении лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
частные и государственные лесовладельцы – до 20 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 1 февраля после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 20 марта после отчетного периода
3
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок (индекс 4 ЛХ (лесное хозяйство))
об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
полугодовая
государственные лесовладельцы – до 10 января, 1 июля после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля, 10 июля после отчетного периода
4
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении (индекс 8 ЛХ (лесное хозяйство))
о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая

орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары - есепті кезеңнен кейінгі 10 қарашаға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есепті кезеңнен кейінгі 20 қарашаға дейін, "Қазақ орман орналастыру кәсіпорыны" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын - есепті кезеңнен кейінгі 15 қаңтарға дейін
5
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп (индексі 13 ОШ (орман шаруашылығы))
кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы
жылдық
мемлекеттік орман иеленушілер - есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есепті кезеңнен кейінгі 25 ақпанға дейін
6
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп (индексі 17 ОШ (орман шаруашылығы))
ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы
жылдық
аймақтық орман тұқымы станциялары - есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтарға дейін; Республикалық орман селекциялық тұқым өсіру орталығы - есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтарға дейін
7
Орман өрттері туралы есеп (индексі 1 өрт (орман))
орман өрттері туралы
онкүндік
мемлекеттік орман иеленушілер - айдың 9, 19, 29 күндері; облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - айдың 10, 20, 30 күндері
8
Орман заңнамасының бұзушылықтары туралы есеп (индексі 5 орманша)
орман заңнамасының бұзушылықтары туралы
тоқсандық
мемлекеттік орман иеленушілер - есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары - есепті кезеңнен кейінгі айдың 1-күніне дейін
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп (индексі ЛД)
орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-шы күніне дейін
10
Орман қорғау туралы есеп (индексі 12 ОШ (орман шаруашылығы))
орман қорғау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін және 10 шілдеге дейін
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу (индексі 1-ООПТ)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп (индексі 10 ЛХ (орман шаруашылығы))
орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға және 10 шілдеге дейін
13
Орман тұқымдарын дайындау туралы есеп (индексі 20 ОШ (орман шаруашылығы))
орман тұқымдарын дайындау туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1 ақпанға дейін
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы есеп (индексі 2-ТП (сушар))
су алу, пайдалану және суды бұру туралы
жылдық
ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнің 1 желтоқсанынан кешіктірмей, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетикада суды пайдаланатын су пайдаланушылар есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтардан кешіктірмей
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп (индексі 3-тұрғын үй көмегі)
тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы
тоқсандық
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күніне дейін
2
Халықтың жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу іс-шаралары туралы есеп (индексі 1-Е (жұмысқа орналастыру))
еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 2-күні
3
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек туралы) (индексі 3-ЕН (жасырын жұмыссыздық))
жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
айлық
есепті айдан кейін 3-күн
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы есеп (индексі 1-СМИО)
құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарына босатылым бағалары туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
2
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы есеп (индексі 2-СМИО)
сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдары, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарының нақты құны туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп (индексі 1-ОПЗ)
үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы
айлық
есепті айдан кейінгі айдың 5-күніне дейін
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
1
Қазақстан Республикасында дене шынықтыру мен спортты дамыту туралы есеп (индексі 1-ФК)
дене шынықтыру мен спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15-күнге (қоса алғанда) дейін
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
1
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп (индексі 1-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
2
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп (индексі 2-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
3
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп (индексі 3-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
4
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп (индексі 4-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
5
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп (индексі 5-ТБ)
резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
6
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) байланыс қызметі туралы есеп (индексі 6-ТБ)
резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейін 30-нан кешіктірмей
7
Мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы есеп (индексі 7-ТБ)
мемлекеттік басқару секторының халықаралық операциялары, сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
8
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп (индексі 9-ТБ)
резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
9
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп (индексі 10-ТБ)
резидент еместермен халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
10
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (индексі 11-ТБ-ЖС)
"жалпы сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
11
"Өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп (индексі 11-ТБ-ӨС)
"өмірді сақтандыру" саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
12
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп (индексі 14-ТБ)
мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
13
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп (индексі 15-ТБ)
резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
14
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп (индексі 17-ТБ)
резидент еместерге берілген кредиттер туралы
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 25-нен кешіктірмей
15
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы (индексі ТБЗ-1)
кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ҚР ҰБ аумақтық органының сұратуы бойынша
сауалнамада көрсетілген күнге дейін
16
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 1-СБ)
салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
17
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 2-СБ)
қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
18
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп (индексі 3-СБ)
қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
19
Берілген қарыздар туралы есеп (индексі 4-СБ)
берілген қарыздар туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
20
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 5-СБ)
клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
21
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп (индексі 7-СБ)
шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 9-шы (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
22
Банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша есеп (индексі 8-СБ)
банктердің банкаралық қарыздары мен салымдары бойынша
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі аптаның 2-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
23
Банктердің биржадан тыс шет ел валютасымен операциялары туралы есеп (индексі 9-СБ)
банктердің биржадан тыс шет ел валютасымен операциялары туралы
күн сайынғы

государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты – до 10 ноября после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 20 ноября после отчетного периода, Республиканское государственное казенное предприятие "Казахское лесоустроительное предприятие" – до 15 января после отчетного периода
5
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре (индекс 13 ЛХ (лесное хозяйство))
о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
государственные лесовладельцы – до 10 января после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – до 25 февраля после отчетного периода
6
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород (индекс 17 ЛХ (лесное хозяйство))
о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
зональные лесосеменные станции – до 10 января после отчетного периода; Республиканский лесной селекционно-семеноводческий центр – до 20 января после отчетного периода
7
Отчет о лесных пожарах (индекс 1 пожар (лес))
о лесных пожарах
декадная
государственные лесовладельцы – 9, 19, 29 числа месяца, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира – 10, 20, 30 числа месяца
8
Отчет о нарушениях лесного законодательства (индекс 5-лесхоз)
о нарушениях лесного законодательства
квартальная
государственные лесовладельцы – до 25 числа после отчетного периода, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира –до 1 числа после отчетного периода
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода (индекс ЛД)
об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
10
Отчет о лесозащите (индекс 12 ЛХ (лесное хозяйство))
о лесозащите
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий (индекс 1 ООПТ)
учет особо охраняемых природных территорий
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству (индекс 10 ЛХ (лесное хозяйство))
о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
до 1 февраля и 10 июля после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян (индекс 20 ЛХ (лесное хозяйство))
о заготовке лесных семян
годовая
до 1 февраля после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод (индекс 2-ТП (водхоз))
о заборе, использовании и водоотведении вод
годовая
не позднее 1 декабря отчетного периода водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, не позднее 10 января после отчетного периода водопользователи использующие воду производственных, коммунально-бытовых нужд и гидроэнергетики
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи (индекс 3-жилищная помощь)
о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
до 5 числа месяца, следующего после отчетного квартала
2
Отчет о мероприятиях содействия занятости населения (индекс 1-Т (трудоустройство))
о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
месячная
2 числа после отчетного месяца
3
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате) (индекс 3-ТН (скрытая безработица))
сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
месячная
3 числа после отчетного месяца
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Отчет об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование (индекс 1-СМИО)
об отпускных ценах на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
2
Отчет о фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования (индекс 2-СМИО)
фактическая стоимость приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
квартальная
до 10 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства (индекс 1-ОПЗ)
об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
до 5 числа месяца после отчетного месяца
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Отчет о развитии физической культуры и спорта в Республике Казахстан (индекс 1-ФК)
об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
полугодовая
15 числа (включительно) после отчетного периода
Национальный Банк Республики Казахстан
1
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними (индекс 1-ПБ)
о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
2
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 2-ПБ)
об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
3
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 3-ПБ)
об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
4
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов (индекс 4-ПБ)
об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
5
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам (индекс 5-ПБ)
об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
6
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам) (индекс 6-ПБ)
об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
квартальная
не позднее 30 числа после отчетного периода
7
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления (индекс 7-ПБ)
о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
8
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними (индекс 9-ПБ)
о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
9
Отчет о международных операциях с нерезидентами (индекс 10-ПБ)
о международных операциях с нерезидентами
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
10
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование" (индекс 11-ПБ-ОС)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "общее страхование"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
11
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни" (индекс 11-ПБ-СЖ)
о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли "страхование жизни"
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
12
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан (индекс 14-ПБ)
о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
13
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами (индекс 15-ПБ)
о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
квартальная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
14
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам (индекс 17-ПБ)
о кредитах, выданных нерезидентам
квартальная
не позднее 25 числа первого месяца после отчетного периода
15
Анкета обследования предприятий по платежному балансу (индекс ОПБ-1)
анкета обследования предприятий по платежному балансу
по запросу территориального органа НБ РК
до даты, указанной в анкете
16
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним (индекс 1-СБ)
о вкладах и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
17
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним (индекс 2-СБ)
о займах и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
18
Отчет об остатках фактической задолженности по займам (индекс 3-СБ)
об остатках фактической задолженности по займам
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
19
Отчет о предоставленных займах (индекс 4-СБ)
о предоставленных займах
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
20
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним (индекс 5-СБ)
о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 7-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
21
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним (индекс 7-СБ)
о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
месячная
до 9-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
22
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков (индекс 8-СБ)
по межбанковским займам и вкладам банков
еженедельная
до 2-го рабочего дня (включительно) недели после отчетного периода
23
Отчет о внебиржевых операциях банков с иностранной валютой (индекс 9-СБ)
о внебиржевых операциях банков с иностранной валютой
ежедневная

есепті күннен кейінгі жұмыс күні сағат 17:00-ге дейін
24
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы есеп (индексі 10-СБ)
банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналымдары (кассалық айналымдары) туралы
айлық
есеп беру мерзімінен кейінгі 5-жұмыс күні
25
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі СО)
экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
26
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есеп (индексі 11-СБ)
банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына (қоса алғанда) дейін
27
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі НПФ-СА)
меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін
28
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп (индексі НПФ-ПА)
зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-не (қоса алғанда) дейін

до 17:00 часов рабочего дня, следующего за отчетным
24
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (индекс 10-СБ)
об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
25
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики (индекс СО)
о требованиях и обязательствах по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) месяца после отчетного периода
26
Отчет банков о финансовых потоках и запасах (индекс 11- СБ)
о финансовых потоках и запасах банков
годовая
до 31 марта года (включительно) после отчетного периода
27
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики (индекс НПФ-СА)
о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) месяца после отчетного периода
28
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики (индекс НПФ-ПА)
о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
квартальная
до 25 числа (включительно) месяца после отчетного периода

2-бөлім. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с
Ресми статистикалық ақпараттың (жарияланымның) атауы
Кезеңділігі
Пайдаланушыларға ресми статистикалық ақпаратты (жарияланымды) ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
1
2
3
4
5
6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
Қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
арнайы график бойынша
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік- экономикалық дамуы" баяндамасының бөлімі
салалық статистиканың деректері
2
Өңірлер бөлінісіндегі қысқа мерзімді экономикалық индикатор (алты негізгі сала бойынша)
айлық
ай сайын 14 күні
электрондық кестелер
салалық статистика деректері
3
2020 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (жедел деректер)
тоқсандық
15 мамыр, 14 тамыз, 16 қараша
жедел ақпарат
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
4
2020 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
29 маусым, 30 қыркүйек, 28 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
5
2020 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
30 маусым, 1 қазан, 29 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
6
2020 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім (есепті деректер)
тоқсандық
13 шілде, 12 қазан, 31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
7
Қазақстан Республикасының 2020 жылғы жалпы өңірлік өнімі (есепті деректер)
тоқсандық
13 шілде, 12 қазан, 31 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
8
2019 жылғы өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (айлық негізде)
14 ақпан
жедел ақпарат
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
9
2019 жылғы ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөліп көрсете отырып, өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
22 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
10
2019 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
24 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
11
2019 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (тоқсандық негізде)
30 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, D 003, D 004, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
12
Қазақстан Республикасының 2019 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (тоқсандық негізде)
30 сәуір
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-сауда, 1-көлік, 3-байланыс, 2-қызмет көрсету, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері, 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
13
2019 жылғы ЖІӨ-дегі мұнай-газ секторының үлесін бөліп көрсете отырып өндіріс әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
31 шілде
жедел ақпарат

Раздел 2. Официальная статистическая информация, формируемая Комитетом по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
№ п/п
Наименование официальной статистической информации (публикации)
Периодичность
Сроки представления официальной статистической информации (публикации) для пользователей
Форма предоставления
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
1
2
3
4
5
6
Статистика национальных счетов
1
Краткосрочный экономический индикатор (по шести базовым отраслям)
месячная
по специальному графику
раздел доклада "Социально- экономическое развитие Республики Казахстан"
данные отраслевой статистики
2
Краткосрочный экономический индикатор в разрезе регионов (по шести базовым отраслям)
месячная
ежемесячно 14 числа
электронные таблицы
данные отраслевой статистики
3
Валовой внутренний продукт методом производства за 2020 год (оперативные данные)
квартальная
15 мая,
14 августа,
16 ноября
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
4
Валовой внутренний продукт методом производства за 2020 год (отчетные данные)
квартальная
29 июня,
30 сентября,
28 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
5
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2020 год (отчетные данные)
квартальная
30 июня,
1 октября,
29 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
6
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2020 год (отчетные данные)
квартальная
13 июля,
12 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
7
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2020 год (отчетные данные)
квартальная
13 июля,
12 октября,
31 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
8
Валовой внутренний продукт методом производства за 2019 год
годовая (на месячной основе)
14 февраля
экспресс-информация
24-сх, 1-П, 1-КС, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
9
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2019 год
годовая (на квартальной основе)
22 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
10
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2019 год
годовая (на квартальной основе)
24 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
11
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2019 год
годовая (на квартальной основе)
30 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-инвест, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, D 003, D 004, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
12
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2019 год
годовая (на квартальной основе)
30 апреля
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-сх, 24-сх, 29-сх, А-008, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 2-торговля, 1-транспорт, 3-связь, 2-услуги, Услуги образования, Услуги здравоохранения, 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
13
Валовой внутренний продукт методом производства с выделением доли нефтегазового сектора в ВВП за 2019 год
годовая (на годовой основе)
31 июля
экспресс-информация

1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
14
2019 жылғы табыстар әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
3 тамыз
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
15
2019 жылғы түпкілікті тұтыну әдісімен есептелген жалпы ішкі өнім
жылдық (жылдық негізде)
16 қараша
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 2-қызмет көрсету, 1-ВТ, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, төлем балансы, кеден статистикасы, жер қойнауын пайдаланудағы инвестициялар туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
16
Бақыланбайтын экономиканы бөліп көрсете отырып, Қазақстан Республикасының 2019 жылғы жалпы өңірлік өнімі
жылдық (жылдық негізде)
21 тамыз
статистикалық бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (қызмет көрсету), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-көлік, 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, 2-қызмет көрсету, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), 1-Т, D 004, Т-001, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер
17
2018 жылғы Қазақстан Республикасы туризмінің қосалқы шоты
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень
2-туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, Т-001, 2-қызмет көрсету, "Ресурстар-Пайдалану" кестелері; әкімшілік дереккөздер: Республикалық және жергілікті бюджеттердің ұжымдық туристік тұтыну шығыстары туралы деректер, Қазақстан Республикасының халықаралық көрсетілетін қызметтер балансы, Мемлекеттік бюджеттің орындалуы туралы есеп
18
Ішкі экономиканың 2017 жылғы (түпкілікті есептеу), 2018 жылғы (нақтыланған есептеу), 2019 жылғы (есептік деректер бойынша) ұлттық шоттары
жылдық
7 желтоқсан
статистикалық бюллетень
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептеулері бойынша деректер
19
2019 жылғы Қазақстан Республикасының ұлттық байлық элементтері
жылдық
14 желтоқсан
жедел ақпарат
1-ПФ, 2-МП, 11, үй шаруашылықтарын зерттеу; "Қазақстанның негізгі қорлары" статистикалық жинағы, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені, Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің, екінші деңгейдегі банктердің, басқа қаржы ұйымдарының қаржылық операциялар туралы, банк жүйесі бойынша қаржылық активтері мен қаржылық міндеттемелері туралы есептері
20
Қазақстан Республикасының 2019 жылғы "Ресурстар - Пайдалану" кестелері
жылдық
27 қараша
статистикалық бюллетень

1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1- ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
14
Валовой внутренний продукт методом доходов за 2019 год
годовая (на годовой основе)
3 августа
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
15
Валовой внутренний продукт методом конечного использования за 2019 год
годовая (на годовой основе)
16 ноября
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, 1-инвест, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 2-услуги, 1-ВТ, отчет об исполнении бюджета, платежный баланс, таможенная статистика, отчет об инвестициях в недропользование, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
16
Валовой региональный продукт Республики Казахстан за 2019 год с выделением ненаблюдаемой экономики
годовая (на годовой основе)
21 августа
статистический бюллетень
1-ПФ, 2-МП, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 24-сх, 29-сх, 1-сх, А-005, А-008, 8-сх (услуги), 1-П, 1-КС, 1-инвест, 1-ИС, 1-ВТ, 2-транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, 2-услуги, Соцфин (образование), Соцфин (здравоохранение), 1-Т, D 004, Т-001, отчет об исполнении бюджета, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору
17
Вспомогательный счет туризма Республики Казахстан за 2018 год
годовая
30 апреля
статистический бюллетень
2- туризм, Н-050, 1-Т, 11, Н-060, Т-001, 2-услуги, таблицы "Ресурсы – Использование"; административные источники: данные о расходах республиканского и местных бюджетов на коллективное туристское потребление, Баланс международных услуг Республики Казахстан, Отчет об исполнении государственного бюджета
18
Национальные счета внутренней экономики за 2017 год (окончательный расчет), за 2018 год (уточненный расчет), за 2019 год (по отчетным данным)
годовая
7 декабря
статистический бюллетень
данные по расчетам показателей СНС
19
Элементы национального богатства Республики Казахстан за 2019 год
годовая
14 декабря
экспресс-информация
1-ПФ, 2-МП, 11, обследования домашних хозяйств, статистический сборник "Основные фонды Казахстана", Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан, отчеты о финансовых операциях Национального Банка Республики Казахстан, банков второго уровня, других финансовых организаций, о финансовых активах и финансовых обязательствах по банковской системе
20
Таблицы "Ресурсы – Использование" Республики Казахстан за 2019 год
годовая
27 ноября
статистический бюллетень

1-ПФ, 2-МП, 11, 1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-қызмет көрсету, 1-сх, 8-сх (қызмет көрсету), 24-сх, 2-аңшылық, 1-орман, 1-балық, 1-ВТ, 2-көлік 2-ТР (қосалқы қызмет), 1-байланыс, 2-байланыс, Әлеуметтік қаржы (білім беру), Білім беру қызметтері, Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау), Денсаулық сақтау қызметтері, 2-туризм, 3-ақпарат, D 003, D 004, H-050, H-060, бюджеттің атқарылуы туралы есеп, кедендік статистикасы, қаржы секторы бойынша кірістер мен шығыстар туралы есептер, төлем балансы
21
Қазақстан Республикасының 2019 жылғы "Шығындар - Шығарылым" кестелері
жылдық
22 желтоқсан
статистикалық бюллетень
"Ресурстар-Пайдалану" кестелерінің деректері
22
ҰШЖ көрсеткіштерінің есептемелеріндегі номиналдық алшақтықтарға талдау
жылдық
22 желтоқсан
жедел ақпарат
Үш әдіспен ЖІӨ-нің және "Шығындар - Шығарылым" кестелерінің деректері
Кәсіпорындар статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы субъектілер санының негізгі көрсеткіштері
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз, 10 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
10 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
статистикалық бизнес-тіркелім
2
Ауыл шаруашылығы өнімін өндірушілер
жартыжылдық
15 қаңтар, 15 шілде
жедел ақпарат
ауылшаруашылық статистикалық тіркелім
3
Қазақстан Республикасындағы тіркелген және жұмыс істеп тұрған шағын және орта кәсіпкерлік субъектілер санының мониторингі
айлық
15 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
17 тамыз,
15 қыркүйек, 15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім
4
Қазақстан Республикасындағы шағын және орта кәсіпкерліктің мониторингі
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, Білім беру қызметтері, Денсаулық сақтау қызметтері
5
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпкерлік пен микрокредиттік ұйымдар қызметінің көрсеткіштері
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
жедел ақпарат
статистикалық бизнес-тіркелім, 1-МКО
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
айлық
15 қаңтар,
13 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
13 қараша,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008
2
Қазақстан Республикасындағы қолда бар дәнді және бұршақ дақылдары
айлық
24 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
11 желтоқсан
жедел ақпарат
2-сх (астық)
3
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
айлық
14 қаңтар
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
11 маусым,
13 шілде,
13 тамыз,
11 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
11 желтоқсан
жедел ақпарат

1-ПФ, 2-МП, 11,1-П, 1-КС, 1-инвест, 2-услуги, 1-сх, 8-сх (услуги), 24-сх, 2-охота, 1-лес, 1-рыба, 1-ВТ, 2 - транспорт, 2-ТР (вспомогательная деятельность), 1-связь, 2-связь, Соцфин (образование), Услуги образования, Соцфин (здравоохранение), Услуги здравоохранения, 2-туризм, 3-информ, D 003, D 004, H-050, H-060, отчет об исполнении бюджета, таможенная статистика, отчеты о доходах и расходах по финансовому сектору, платежный баланс
21
Таблицы "Затраты – Выпуск" Республики Казахстан за 2019 год
годовая
22 декабря
статистический бюллетень
данные таблицы "Ресурсы – Использование"
22
Анализ номинальных расхождений в расчетах показателей СНС
годовая
22 декабря
экспресс-информация
Данные ВВП тремя методами и таблицы "Затраты - Выпуск"
Статистика предприятий
1
Основные показатели количества субъектов в Республике Казахстан
месячная
10 января,
10 февраля,
10 марта,
10 апреля,
10 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
10 октября,
10 ноября,
10 декабря
статистический бюллетень
статистический бизнес-регистр
2
Производители сельскохозяйственной продукции
полугодовая
15 января,
15 июля
экспресс-информация
сельскохозяйственный статистический регистр
3
Мониторинг количества зарегистрированных и действующих субъектов малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
месячная
15 января,
17 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
17 августа,
15 сентября, 15 октября,
16 ноября, 15 декабря
экспресс-информация
статистический бизнес-регистр
4
Мониторинг малого и среднего предпринимательства в Республике Казахстан
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
экспресс-информация
статистический бизнес-регистр, 2-МП, 1-ПФ, 24-сх, 29-сх, А-005, А-008, Услуги образования, Услуги здравохранения
5
Показатели малого предпринимательства и деятельности микрокредитных организаций в Республике Казахстан
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
экспресс-информация
статистический бизнес-регистр,
1-МКО
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
месячная
15 января,
13 февраля,
12 марта,
13 апреля,
13 мая,
12 июня,
13 июля,
13 августа,
14 сентября,
12 октября,
13 ноября,
14 декабря
статистический бюллетень
24-сх, А-008
2
Наличие зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
месячная
24 января,
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
13 мая,
12 июня,
13 июля,
13 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
11 декабря
экспресс-информация
2-сх (зерно)
3
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
месячная
14 января
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
13 мая,
11 июня,
13 июля,
13 августа,
11 сентября,
12 октября,
12 ноября,
11 декабря
экспресс-информация

24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-балық, 1-орман, 2-аңшылық
4
Қазақстан Республикасындағы мал шаруашылығын дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
6 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
5
Қазақстан Республикасындағы балық аулау мен акваөсіруді дамытудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
8 сәуір
статистикалық бюллетень
1-балық
6
Қазақстан Республикасындағы орман шаруашылығы
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
1-орман
7
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы құралымдарының қызметі туралы
жылдық
30 сәуір
статистикалық бюллетень
1-сх
8
Қазақстан Республикасындағы 2020 жылғы егінге ауыл шаруашылығы дақылдарының егістік алқаптары
жылдық
15 шілде
статистикалық бюллетень
4-сх, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
9
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы өнімдерінің (көрсетілетін қызметтерінің) жалпы шығарылымы
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-сх, 1-балық, 1-орман, 2-аңшылық
10
Қазақстан Республикасының негізгі ауыл шаруашылығы өнімдерінің ресурстары мен пайдалану балансы
жылдық
28 тамыз
статистикалық бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (астық), 3-сх (майлы), 1-балық
11
Қазақстан Республикасындағы қолда бар майлы дақылдар тұқымдары
тоқсандық
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
жедел ақпарат
3-сх (майлы)
12
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
тоқсандық
19 ақпан,
20 мамыр,
19 тамыз,
18 қараша
статистикалық бюллетень
1-СЗЦ
13
2019 жылғы Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық дақылдарын жаппай жинау (түпкілікті деректер)
жылдық
31 қаңтар
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (түсімділік)
14
2020 жылғы Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық дақылдарын жаппай жинау (алдын ала деректер)
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (түсімділік)
15
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында мал мен құсқа жұмсалған жемшөп шығыстары туралы
жылдық
9 сәуір
статистикалық бюллетень
24-сх
16
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы өндірушілерінің қолда бар ауыл шаруашылығы мақсатындағы құрылыстар мен имараттар
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
49-сх, ауыл шаруашылығы тіркелімінің деректері
17
Қазақстан Республикасындағы ауыл шаруашылығы кооперативтерінің қызметі туралы
тоқсандық
25 ақпан,
22 мамыр,
21 тамыз,
20 қараша
статистикалық бюллетень
1-СПК
18
2019 жылғы Қазақстан Республикасындағы аңшылық алқаптар алаңы
жылдық
26 наурыз
жедел ақпарат
2-аңшылық
Өнеркәсіптік өндіріс және қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
16 қаңтар,
17ақпан,
17наурыз, 16 сәуір,
15мамыр,
17 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-П
2
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының қорытындысы
айлық
14 қаңтар,
13 ақпан,
13 наурыз, 14 сәуір,
14 мамыр,
15 маусым,
14 шілде,
14 тамыз,
14 қыркүйек, 14 қазан,
13 қараша,
14 желтоқсан
жедел ақпарат
1-П
3
Қазақстан Республикасы өнеркәсібі кәсіпорындарындағы өнімдерді жөнелту және олардың қалдықтары
тоқсандық
23 қаңтар,
24 сәуір,
24 шілде,
23 қазан
статистикалық бюллетень
1-П
4
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының негізгі көрсеткіштері
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
1-П
5
Өндірістік қуаттар балансы
жылдық
3 шілде
статистикалық бюллетень
БМ
6
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі жұмысының қорытындысы
жылдық
29 маусым
жедел ақпарат
1-П
7
Қазақстан Республикасында атмосфералық ауаны қорғаудың жай-күйі туралы
жылдық
29 маусым
статистикалық бюллетень
2- ТП (ауа)
8
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
10 шілде
статистикалық бюллетень
4-ОС
9
Қазақстан Республикасындағы коммуналдық қалдықтармен жұмыс істеу туралы
жылдық
4 мамыр
статистикалық бюллетень
1-қалдықтар,
2-қалдықтар
10
Қазақстан Республикасындағы сумен жабдықтау және су бұру жүйелері құрылғыларының жұмысы туралы
жылдық
18 мамыр
статистикалық бюллетень
1-ВК
11
Қазақстан Республикасындағы атмосфералық ауаға ластаушы заттардың шығарындылары туралы
жылдық
7 тамыз
жедел ақпарат
2-ТП (ауа)
12
Қазақстан Республикасында қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы
жылдық
11 қыркүйек
жедел ақпарат
4-ОС
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы газ желісі
жылдық
8 сәуір
статистикалық бюллетень
1-ГАЗ
2
Қазақстан Республикасының жылу электр станциялар мен қазандықтардың жұмысы туралы
жылдық
29 мамыр
статистикалық бюллетень
6-ТП
3
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылдық
30 шілде
статистикалық бюллетень
1- ТЭБ
4
Қазақстан Республикасындағы жекелеген тауар түрлері мен шикізат ресурстары және оны пайдалану
айлық
20 қаңтар,
20 ақпан, 20 наурыз, 20 сәуір,
20 мамыр,
22 маусым
20 шілде,
20 тамыз, 21 қыркүйек,
20 қазан,
20 қараша,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень

24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-рыба, 1-лес, 2-охота
4
Основные показатели развития животноводства в Республике Казахстан
годовая
6 апреля
статистический бюллетень
24-сх, А-008, данные сельскохозяйственного регистра
5
Основные показатели развития рыболовства и аквакультуры в Республике Казахстан
годовая
8 апреля
статистический бюллетень
1-рыба
6
Лесное хозяйство в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
1-лес
7
О деятельности сельхозформирований в Республике Казахстан
годовая
30 апреля
статистический бюллетень
1-сх
8
Посевные площади сельскохозяйственных культур под урожай 2020 года в Республике Казахстан
годовая
15 июля
статистический бюллетень
4-сх, данные сельскохозяйственного регистра
9
Валовый выпуск продукции (услуг) сельского, лесного и рыбного хозяйства в Республике Казахстан
годовая
29 мая
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 1-сх, 1-рыба, 1-лес, 2-охота
10
Баланс ресурсов и использования основных продуктов сельского хозяйства Республики Казахстан
годовая
28 августа
статистический бюллетень
24-сх, А-008, 29-сх, А-005, 2-сх (зерно), 3-сх (масличные), 1-рыба
11
Наличие семян масличных культур в Республике Казахстан
квартальная
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
экспресс-информация
3-сх (масличные)
12
О деятельности сервисно-заготовительных центров
квартальная
19 февраля,
20 мая,
19 августа,
18 ноября
статистический бюллетень
1-СЗЦ
13
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан за 2019 год (окончательные данные)
годовая
31 января
статистический бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (урожайность)
14
Валовый сбор сельскохозяйственных культур в Республике Казахстан за 2020 год (предварительные данные)
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
29-сх, А-005, А-1 (урожайность)
15
О расходе кормов скоту и птице в сельскохозяйственных предприятиях в Республике Казахстан
годовая
9 апреля
статистический бюллетень
24-сх
16
Наличие построек и сооружений сельскохозяйственного назначения у сельхозпроизводителей Республики Казахстан
годовая
29 мая
статистический бюллетень
49-сх, данные сельскохозяйственного регистра
17
О деятельности сельскохозяйственных кооперативов в Республике Казахстан
квартальная
25 февраля,
22 мая,
21 августа,
20 ноября
статистический бюллетень
1-СПК
18
Площадь охотничьих угодий в Республике Казахстан за 2019 год
годовая
26 марта
экспресс-информация
2-охота
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
месячная
16 января,
17 февраля,
17 марта,
16 апреля,
15 мая,
17 июня,
16 июля,
17августа,
17 сентября,
16 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-П
2
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
месячная
14 января,
13 февраля, 13 марта,
14 апреля,
14 мая,
15июня,
14 июля,
14 августа,
14сентября,
14 октября,
13 ноября,
14декабря
экспресс-информация
1-П
3
Отгрузка и остатки продукции на предприятиях промышленности Республики Казахстан
квартальная
23 января,
24 апреля,
24 июля,
23 октября
статистический бюллетень
1-П
4
Основные показатели работы промышленности Республики Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
1-П
5
Баланс производственных мощностей
годовая
3июля
статистический бюллетень
БМ
6
Итоги работы промышленности Республики Казахстан
годовая
29 июня
экспресс-информация
1-П
7
О состоянии охраны атмосферного воздуха в Республике Казахстан
годовая
29 июня
статистический бюллетень
2-ТП (воздух)
8
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
10 июля
статистический бюллетень
4-ОС
9
Об обращении с коммунальными отходами в Республике Казахстан
годовая
4 мая
статистический бюллетень
1-отходы, 2-отходы
10
О работе сооружений систем водоснабжения и водоотведения в Республике Казахстан
годовая
18 мая
статистический бюллетень
1-ВК
11
О выбросах загрязняющих веществ в атмосферный воздух в Республике Казахстан
годовая
7 августа
экспресс-информация
2-ТП (воздух)
12
О затратах на охрану окружающей среды в Республике Казахстан
годовая
11 сентября
экспресс-информация
4-ОС
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Газовая сеть в Республике Казахстан
годовая
8 апреля
статистический бюллетень
1-ГАЗ
2
О работе тепловых электростанций и котельных Республики Казахстан
годовая
29 мая
статистический бюллетень
6-ТП
3
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
годовая
30 июля
статистический бюллетень
1-ТЭБ
4
Ресурсы и использование отдельных видов товаров и сырья в Республике Казахстан
месячная
20 января,
20 февраля,
20 марта,
20 апреля,
20 мая,
22 июня,
20 июля,
20 августа,
21 сентября,
20 октября,
20 ноября,
21 декабря
статистический бюллетень

1-П, 24-сх, 1-ТС, МКК деректері
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы
айлық
16 қаңтар,
17 ақпан,
18 наурыз,
16 сәуір,
18 мамыр,
17 маусым,
17 шілде,
17 тамыз,
17 қыркүйек,
16 қазан,
17 қараша,
21 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ИС
2
Қазақстан Республикасында өңдеу өнеркәсібінің негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
23 қаңтар,
24 ақпан,
25 наурыз,
23 сәуір,
25 мамыр,
22 маусым,
23 шілде,
21 тамыз,
23 қыркүйек,
22 қазан,
23 қараша,
25 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест, 1-ИС
3
Қазақстан Республикасында ауыл, орман және балық шаруашылығының негізгі капиталына салынған инвестициялар туралы
айлық
24 қаңтар,
25 ақпан,
25 наурыз,
24 сәуір,
25 мамыр,
24 маусым,
24 шілде,
24 тамыз,
24 қыркүйек,
23 қазан,
24 қараша,
25 желтоқсан
жедел ақпарат
1-инвест, 1-ИС
4
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық қызмет туралы
жылдық
2 шілде
статистикалық бюллетень
1-инвест, 1-ИС
5
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
айлық
15 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
17 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-КС, 1-КС (шағын),
2-КС, 1-ИС
6
Қазақстан Республикасында тұрғын үйді пайдалануға беру туралы
айлық
17 қаңтар,
19 ақпан,
18 наурыз,
17 сәуір,
18 мамыр,
18 маусым,
17 шілде,
19 тамыз,
17 қыркүйек,
19 қазан,
18 қараша,
21 желтоқсан
жедел ақпарат
2-КС,
1-ИС
7
Қазақстан Республикасында қуаттарды пайдалануға беру туралы
тоқсандық
27 қаңтар,
27 сәуір,
27 шілде,
26 қазан
статистикалық бюллетень
2-КС,
1-ИС
8
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы және объектілерді пайдалануға беру туралы
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-КС,
2-КС,
1-ИС
9
Қазақстан Республикасында хабарламалар бойынша құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізу басталғаны туралы
жартыжылдық
20 ақпан, 7 тамыз
статистикалық бюллетень
F-001
10
Қазақстан Республикасында хабарламалар бойынша объектілер құрылысының барысы және оларды пайдалануға беру туралы
жылдық
22 мамыр
статистикалық бюллетень
F-004
Ішкі сауда статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы сауда базарлары туралы
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
12-сауда
2
Қазақстан Республикасындағы тауар биржаларының қызметі туралы
жылдық
10 ақпан
статистикалық бюллетень
1-биржа
3
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
айлық
13 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
12мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14қыркүйек,
12қазан,
12 қараша,
14желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-сауда
4
Қазақстан Республикасындағы автожанармай құю, газ құю және газ толтыру станцияларының қызметі туралы
жылдық
5 маусым
статистикалық бюллетень
G-003
5
Қазақстан Республикасындағы тауарлар мен көрсетілетін қызметтерді өткізу көлемі
жылдық
30 маусым
статистикалық бюллетень
1-ВТ
6
Қазақстан Республикасындағы электрондық коммерция туралы
жылдық
22 мамыр
статистикалық бюллетень
Э-коммерция
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен Қазақстан Республикасының өзара тауарлар саудасы мен сыртқы сауда туралы
айлық
13 қаңтар,
11 ақпан, 11 наурыз,
13 сәуір,
12 мамыр,
11 маусым,
13 шілде,
11 тамыз,
11 қыркүйек,
12 қазан,
11 қараша,
11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ТС, МКК деректері
2
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы мен сыртқы сауда статистикасы деректерін өзектілендіру (әкімшілік дереккөздер бойынша респонденттердің деректері мен тізбесін өзектілендіруді жүргізу кезінде)
айлық
өзектілендіруді өткізу кезінде
кестелер
1-ТС, МКК деректері
3
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы мен сыртқы сауда статистикасы деректерін өзектілендіру (әкімшілік дереккөздер бойынша респонденттердің деректері мен тізбесін өзектілендіруді жүргізу кезінде)
жылдық
маусым
кестелер
1-ТС, МКК деректері
Көлік статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы көлік жұмысының негізгі көрсеткіштері
айлық
13 қаңтар,
12 ақпан,
12 наурыз,
13 сәуір,
13 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
14 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень

1-П, 24-СХ, 1-ТС, данные КГД
Статистика инвестиций и строительства
1
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
месячная
16 января,
17 февраля,
18 марта,
16 апреля,
18 мая,
17 июня,
17 июля,
17 августа,
17 сентября,
16 октября,
17 ноября,
21 декабря
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
2
Об инвестициях в основной капитал в обрабатывающую промышленность в Республике Казахстан
месячная
23 января,
24 февраля,
25 марта,
23 апреля,
25 мая,
22 июня,
23 июля,
21 августа,
23 сентября,
22 октября,
23 ноября,
25 декабря
Экспресс-информация
1-инвест, 1-ИС
3
Об инвестициях в основной капитал в сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан
месячная
24 января,
25 февраля,
25 марта,
24 апреля,
25 мая,
24 июня,
24 июля,
24 августа,
24 сентября,
23 октября,
24 ноября,
25 декабря
экспресс-информация
1-инвест, 1-ИС
4
Об инвестиционной деятельности в Республике Казахстан
годовая
2 июля
статистический бюллетень
1-инвест, 1-ИС
5
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
месячная
15 января,
17 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
17 августа,
15 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-КС, 1-КС (малые), 2-КС, 1-ИС
6
О вводе в эксплуатацию жилья в Республике Казахстан
месячная
17 января,
19 февраля,
18 марта,
17 апреля,
18 мая,
18 июня,
17 июля,
19 августа,
17 сентября,
19 октября,
18 ноября,
21 декабря
Экспресс-информация
2-КС, 1-ИС
7
О вводе в эксплуатацию мощностей в Республике Казахстан
квартальная
27 января,
27 апреля,
27 июля,
26 октября
статистический бюллетень
2-КС, 1-ИС
8
О выполнении строительных работ и вводе в эксплуатацию объектов в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-КС, 2-КС, 1-ИС
9
О начале производства строительно-монтажных работ по уведомлениям в Республике Казахстан
полугодовая
20 февраля,
7 августа
статистический бюллетень
F-001
10
О ходе строительства и вводе в эксплуатацию объектов по уведомлениям в Республике Казахстан
годовая
22 мая
статистический бюллетень
F-004
Статистика внутренней торговли
1
О торговых рынках в Республике Казахстан
годовая
30 марта
статистический бюллетень
12-торг
2
О деятельности товарных бирж в Республике Казахстан
годовая
10 февраля
статистический бюллетень
1-биржа
3
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
12 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14декабря
статистический бюллетень
2-торговля
4
О деятельности автозаправочных, газозаправочных и газонаполнительных станций в Республике Казахстан
годовая
5 июня
статистический бюллетень
G-003
5
Объем реализации товаров и услуг в Республике Казахстан
годовая
30 июня
статистический бюллетень
1-ВТ
6
Об электронной коммерции в Республике Казахстан
годовая
22 мая
статистический бюллетень
Э-коммерция
Статистика внешней и взаимной торговли
1
О внешней торговле и взаимной торговле Республики Казахстан товарами с государствами-членами ЕАЭС
месячная
13 января,
11 февраля,
11 марта,
13 апреля,
12 мая,
11 июня,
13 июля,
11 августа,
11 сентября, 12 октября,
11 ноября,
11 декабря
статистический бюллетень
1-ТС, данные КГД
2
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС (при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
месячная
при проведении актуализации
таблицы
1-ТС, данные КГД
3
Актуализация данных статистики внешней торговли и взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС (при проведении актуализации перечня и данных респондентов по административным источникам)
годовая
июнь
таблицы
1-ТС, данные КГД
Статистика транспорта
1
Основные показатели работы транспорта в Республике Казахстан
месячная
13 января,
12 февраля,
12 марта,
13 апреля,
13 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
статистический бюллетень

Ц-101, Ц-101э, Ц-200
52
Қазақстан Республикасында өндірушілердің ауыл шаруашылығы өніміне орташа жылдық бағасы
жылдық
22 қаңтар
электронды кестелер
1-ЦСХ
53
Қазақстан Республикасында балық аулау және балық өсіру өнімінің бағасы мен баға индексі
тоқсандық
17 қаңтар,
17 сәуір,
17 шілде,
16 қазан
статистикалық бюллетень
1-ЦП (балық)
54
Қазақстан Республикасында ауылшаруашылық өндірушілері сатып алған өнімдер мен көрсетілетін қызметтердің баға индексі
тоқсандық
24 ақпан
25 мамыр
24 тамыз
24 қараша
электронды кестелер
1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-тариф (байланыс), 1-ЦП, 1-Ц (көтерме) 1-Ц (экспорт, импорт)
55
Қазақстан Республикасында өндірушілердің көрсетілетін қызметтерге бағасының өзгеруі туралы
тоқсандық
24 қаңтар
24 сәуір
24 шілде
26 қазан
жедел ақпарат
1-Ц (көрсетілетін қызметтер)
56
Қазақстан Республикасы экономикасының тұтыну және нақты секторларындағы бағаның өзгеруі туралы
айлық
9 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
8 сәуір,
8 мамыр,
8 маусым,
8 шілде,
10 тамыз,
8 қыркүйек,
8 қазан,
9 қараша,
8 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП, 1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-Ц (көтерме), 1-ЦП (орман), 1-ЦП (балық), 1-тариф (пошта), 1-тариф (байланыс), автомобиль, құбыр, ішкі су), 1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
57
Экспорттық жеткізілімдер бағасының өзгеруі туралы
айлық
13 қаңтар,
12 ақпан,
13 наурыз
13 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
58
Экспорттық жеткізілімдер бағасының өзгеруі туралы
жылдық
19 ақпан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
59
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің экспорттық жеткізілімдері бағасының индексі
айлық
16 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
16 сәуір,
18 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
60
Импорттық түсімдер бағасының өзгеруі туралы
айлық
13 қаңтар,
12 ақпан,
13 наурыз
13 сәуір,
12 мамыр,
12 маусым,
13 шілде,
12 тамыз,
14 қыркүйек,
12 қазан,
12 қараша,
14 желтоқсан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
61
Импорттық түсімдер бағасының өзгеруі туралы
жылдық
19 ақпан
жедел ақпарат
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
62
Қазақстан Республикасы тауарларының, өнімдерінің импорттық түсімдері бағасының индексі
айлық
16 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
16 сәуір,
18 мамыр,
16 маусым,
16 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек,
16 қазан,
16 қараша,
18 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
63
Қазақстан Республикасының ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен өзара сауда бағасының индексі
айлық
15 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
17 тамыз,
15 қыркүйек,
15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт), 1-ТС, МКК деректері
Құрылымдық статистика
1
Қазақстан Республикасындағы ірі және орта кәсіпорындардың қаржылық-шаруашылық қызметі
тоқсандық
20 наурыз,
19 маусым,
18 қыркүйек,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ
2
Қазақстан Республикасындағы шағын кәсіпорындардың қызметі
тоқсандық
16 наурыз,
15 маусым,
17 қыркүйек,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-МП
3
Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындардың қаржылық-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень

Ц-101, Ц-101э, Ц-200
52
Среднегодовые цены производителей на продукцию сельского хозяйства в Республике Казахстан
годовая
22 января
электронные таблицы
1-ЦСХ
53
Цены и индексы цен на продукцию рыболовства и рыбоводства в Республике Казахстан
квартальная
17 января
17 апреля,
17 июля,
16 октября
статистический бюллетень
1-ЦП (рыба)
54
Индекс цен на продукцию и услуги, приобретенные сельхозпроизводителями в Республике Казахстан
квартальная
24 февраля,
25 мая,
24 августа,
24 ноября
электронные таблицы
1-ЦСХ, 1-ЦСМ,
1-тариф (связь),
1-ЦП, 1-Ц (опт),
1-Ц (экспорт, импорт)
55
Об изменении цен производителей на услуги в Республике Казахстан
квартальная
24 января
24 апреля
24 июля
26 октября
экспресс-информация
1-Ц (услуги)
56
Об изменении цен в потребительском и реальном секторах экономики в Республике Казахстан
месячная
9 января,
10 февраля,
10 марта,
8 апреля,
8 мая,
8 июня,
8 июля,
10 августа,
8 сентября,
8 октября,
9 ноября,
8 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э, 1-ЦП,
1-ЦСХ, 1-ЦСМ, 1-Ц (опт),
1-ЦП (лес), 1-ЦП (рыба),
1-тариф (почта),
1-тариф (связь), 1-тариф (воздушный, автомобильный, трубопроводный, внутренний водный),
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
57
Об изменении цен экспортных поставок
месячная
13 января,
12 февраля,
13 марта,
13 апреля,
12 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
58
Об изменении цен экспортных поставок
годовая
19 февраля
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
59
Индекс цен экспортных поставок товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
16 января,
17 февраля,
16 марта,
16 апреля,
18 мая,
16 июня,
16 июля,
17 августа,
16 сентября,
16 октября,
16 ноября,
18 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
60
Об изменении цен импортных поступлений
месячная
13 января,
12 февраля,
13 марта,
13 апреля,
12 мая,
12 июня,
13 июля,
12 августа,
14 сентября,
12 октября,
12 ноября,
14 декабря
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
61
Об изменении цен импортных поступлений
годовая
19 февраля
экспресс-информация
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
62
Индекс цен импортных поступлений товаров, продукции Республики Казахстан
месячная
16 января,
17 февраля,
16 марта,
16 апреля,
18 мая,
16 июня,
16 июля,
17 августа,
16 сентября,
16 октября,
16 ноября,
18 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
63
Индекс цен взаимной торговли Республики Казахстан с государствами-членами ЕАЭС
месячная
15 января,
17 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
17 августа,
15 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-Ц (экспорт, импорт),
1-ТС, данные КГД
Структурная статистика
1
Финансово-хозяйственная деятельность крупных и средних предприятий в Республике Казахстан
квартальная
20 марта,
19 июня,
18 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
2
Деятельность малых предприятий в Республике Казахстан
квартальная
16 марта,
15 июня,
17 сентября,
14 декабря
статистический бюллетень
2-МП
3
Финансово-хозяйственная деятельность предприятий в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень

1-ПФ, 2-МП
4
Ұлттық компаниялардың қаржылық-шаруашылық қызметі
тоқсандық
20 наурыз,
19 маусым,
18 қыркүйек,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-ПФ
5
Ұлттық компаниялардың қаржылық-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
1-ПФ
6
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттеу қызметі
тоқсандық
13 наурыз,
15 маусым,
14 қыркүйек,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-МКО
7
Қазақстан Республикасындағы микрокредиттеу қызметі
жылдық
11 маусым
статистикалық бюллетень
1-МКО
8
Қазақстан Республикасының негізгі қорлары
жылдық
30 шілде
статистикалық бюллетень
11, 2-МП
9
Негізгі құралдар құнының өсу индекстері
жылдық
30 сәуір
жедел ақпарат
1-ЦП
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Қазақстан кәсіпорындарының іскерлік белсенділігі
тоқсандық
31 қаңтар,
30 сәуір,
31 шілде,
30 қазан
статистикалық бюллетень
КП-001, КС-001,
КС-002, КСВ-1,
КТР-1, КТ-001,
КТУ-001
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
тоқсандық
7 ақпан,
11 мамыр,
10 тамыз,
9 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
жылдық
10 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар
3
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
тоқсандық
7 ақпан,
11 мамыр,
10 тамыз,
9 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - ІІМ
4
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
жылдық
10 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - ІІМ
5
Қазақстан Республикасы халқының саны
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
2 наурыз,
1 сәуір,
1 мамыр,
1 маусым,
1 шілде,
3 тамыз,
1 қыркүйек,
1 қазан,
2 қараша,
1 желтоқсан
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
6
Қазақстан Республикасы халқының саны
жылдық
13 сәуір
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
7
Қазақстан Республикасы халқының жергілікті жердің типіне қарай саны
тоқсандық
13 ақпан,
13 мамыр,
13 тамыз,
13 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
8
Қазақстан Республикасы халқының жергілікті жердің типіне қарай саны
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
9
Қазақстан Республикасы халқының жынысы бойынша саны
тоқсандық
20 ақпан,
20 мамыр,
20 тамыз,
20 қараша
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
10
Қазақстан Республикасы халқының жынысы бойынша саны
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
11
Қазақстан Республикасы халқының жынысы мен жекелеген жас топтары бойынша саны
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
12
Қазақстан Республикасы халқының жекелеген этностар бойынша саны
жылдық
27 сәуір
статистикалық бюллетень
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
13
Туғандағы күтілетін өмір сүру ұзақтығы
жылдық
20 сәуір
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар
14
Жас топтары бойынша туу коэффициенті
жылдық
24 сәуір
жедел ақпарат
әкімшілік дереккөзі - жергілікті атқарушы органдар
15
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жылдық
17 ақпан
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
16
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық бірліктері
жартыжылдық
17 тамыз
статистикалық бюллетень
ӘАОЖ
Білім беру статистикасы
1
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру
жылдық
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
1-НК
2
Қазақстан Республикасындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
жылдық
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
2-НК
3
Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары
жылдық
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
3-НК
4
Қазақстан Республикасындағы білім беру ұйымдарының қаржылық-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
5
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі
тоқсандық
28 ақпан,
29 мамыр,
31 тамыз
30 қараша
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
6
Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдары көрсеткен қызметтер көлемі
жылдық
26 наурыз
статистикалық бюллетень
Білім беру қызметтері
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Қазақстан Республикасындағы денсаулық сақтау ұйымдарының қаржылық-шаруашылық қызметі
жылдық
22 маусым
статистикалық бюллетень
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
2
Денсаулық сақтау және әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну саласында көрсетілген қызметтер көлемі
тоқсандық
28 ақпан,
29 мамыр,
31 тамыз
30 қараша
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
3
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
қызмет көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі
жылдық
26 наурыз
статистикалық бюллетень
Денсаулық сақтау қызметтері
4
Санаториялық-курорттық қызмет
жылдық
30 наурыз
статистикалық бюллетень
1-санаторий
5
Қазақстан Республикасындағы еңбек қызметіне байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
жылдық
26 маусым
статистикалық бюллетень
7-ТПЗ
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
1
Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсынатын ұйымдар
жылдық
20 наурыз
статистикалық бюллетень
3-әлеуметтік қамсыздандыру
Құқық бұзушылықтар статистикасы
1
Халықтың құқық қорғау органдарына деген сенімділік деңгейі
жылына бір рет
20 қараша
статистикалық бюллетень
УДН
Тұрмыс деңгейі статистикасы
1
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының әлеуметтік-демографиялық сипаттамалары
жылдық
27 сәуір
статистикалық бюллетень
D 008
2
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының абаттандырылуы туралы мәліметтер
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 006
3
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
жылдық
13 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
4
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында азық-түлік өнімдерін тұтынуы
жылдық
17 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Қазақстан Республикасында үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
жылдық
13 сәуір
статистикалық бюллетень
D 004
7
Қазақстан Республикасы халқының табысын саралаудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
20 сәуір
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Қазақстанның өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табысын бағалау
жылдық
28 қыркүйек
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
9
Қазақстан Республикасы халқы тұтынатын тамақ өнімдерінің энергетикалық құндылығы туралы
жылдық
29 маусым
жедел ақпарат
D 003, D 004, D 008
10
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс сапасы
жылдық
20 шілде
статистикалық бюллетень
D 002
11
Қазақстан Республикасы үй шаруашылықтарының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
12 наурыз,
12 маусым,
11 қыркүйек,
11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D004, D008
12
Қазақстан Республикасы халқының шығыстары мен табыстары
тоқсандық
12 наурыз,
12 маусым,
11 қыркүйек,
11 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Қазақстан Республикасы халқының табыстарын саралаудың негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
12 наурыз,
12 маусым,
14 қыркүйек,
14 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Қазақстан Республикасының үй шаруашылықтарында азық-түлік өнімдерін тұтыну
тоқсандық
11 наурыз,
11 маусым,
10 қыркүйек,
10 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Қазақстан Республикасында үй шаруашылықтарының өндірістік қызметі
тоқсандық
16 наурыз,
15 маусым,
15 қыркүйек,
15 желтоқсан
статистикалық бюллетень
D 004
16
Қазақстанның өңірлері бойынша халықтың атаулы ақшалай табысын бағалау
тоқсандық
30 наурыз,
29 маусым,
28 қыркүйек,
28 желтоқсан
жедел ақпарат
сараптамалық бағалау
17
Қазақстан Республикасындағы ересек халықтың темекі тұтынуы
жылдық
18 қыркүйек
статистикалық бюллетень
D 007
18
Қазақстан Республикасындағы ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы
айлық
30 қаңтар,
28 ақпан,
31 наурыз, 30 сәуір,
29 мамыр,
30 маусым,
30 шілде,
28 тамыз,
30 қыркүйек,
30 қазан,
30 қараша,
30 желтоқсан
статистикалық бюллетень
Ц-101, Ц-101э
19
Қазақстан Республикасындағы ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы
айлық
3 қаңтар,
4 ақпан,
3 наурыз,
2 сәуір,
4 мамыр,
2 маусым,
2 шілде,
4 тамыз,
2 қыркүйек,
2 қазан,
3 қараша,
3 желтоқсан
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
20
Қазақстан Республикасындағы ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы
жылдық
14 қаңтар
жедел ақпарат
Ц-101, Ц-101э
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үйді сатып алу-сату мәмілелер саны
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 12-күнге дейін
баспасөз хабарламасы
әкімшілік дереккөз - Әділетмині
Жиынтық статистикалық жарияланымдар
Р/с
Статистикалық жарияланымның атауы
Шығару кезеңділігі
Пайдаланушылар үшін статистикалық ақпаратты ұсыну мерзімдері
Ұсыну нысаны
1
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
журнал
орыс тілінде
айлық
15-күні
журнал
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
қазақ тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
орыс тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
ағылшын тілінде
айлық
15-күні
қысқаша бюллетень
2
Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамыту жөніндегі мемлекеттік бағдарлама көрсеткіштері (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
20 қаңтар, 20 сәуір,
20 шілде, 20 қазан
бюллетень
3
Статистикалық көрсеткіштер (орыс және ағылшын тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына бір рет
бюллетень
4
Ауылды дамыту мониторингі (2 бөлімнен тұрады) (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
тоқсанына екі рет
бюллетень
5
"2019 жылғы алдын ала деректер" атты қысқаша статистикалық жылнама (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
мамыр
жинақ
6
"Қазақстан 2019 жылы" атты статистикалық жылнама
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
7
"Қазақстан өңірлері 2019 жылы" атты статистикалық жылнама (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
8
Қазақстан цифрларда
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
9
Қазақстан өңірлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
кітапша
10
Қазақстан бүгін
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
шағын анықтамалық
11
Қазақстан Республикасының тұрғын үй қоры туралы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
ақпан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
жинақ
12

1-ПФ, 2-МП
4
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
квартальная
20 марта,
19 июня,
18 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
1-ПФ
5
Финансово-хозяйственная деятельность национальных компаний
годовая
22 июня
статистический бюллетень
1-ПФ
6
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
квартальная
13 марта,
15 июня,
14 сентября,
14 декабря
статистический бюллетень
1-МКО
7
Микрокредитная деятельность в Республике Казахстан
годовая
11 июня
статистический бюллетень
1-МКО
8
Основные фонды Республики Казахстан
годовая
30 июля
статистический бюллетень
11, 2-МП
9
Индексы увеличения стоимости основных средств
годовая
30 апреля
экспресс-информация
1-ЦП
Статистика конъюнктурных обследований
1
Деловая активность предприятий Казахстана
квартальная
31 января,
30 апреля,
31 июля,
30 октября
статистический бюллетень
КП-001, КС-001, КС-002, КТР-1, КСВ-1, КТ-001, КТУ-001
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан
квартальная
7 февраля,
11 мая,
10 августа,
9 ноября
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
годовая
10 апреля
статистический бюллетень
административный источник – местные исполнительные органы
3
Миграция населения Республики Казахстан
квартальная
7 февраля,
11 мая,
10 августа,
9 ноября
статистический бюллетень
административный источник – МВД
4
Миграция населения Республики Казахстан
годовая
10 апреля
статистический бюллетень
административный источник – МВД
5
Численность населения Республики Казахстан
месячная
3 января,
3 февраля
2 марта,
1 апреля,
1 мая,
1 июня,
1 июля,
3 августа
1 сентября,
1 октября,
2 ноября,
1 декабря
экспресс информация
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
6
Численность населения Республики Казахстан
годовая
13 апреля
экспресс информация
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
7
Численность населения Республики Казахстан по типу местности
квартальная
13 февраля
13 мая,
13 августа,
13 ноября
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
8
Численность населения Республики Казахстан по типу местности
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
9
Численность населения Республики Казахстан по полу
квартальная
20 февраля
20 мая,
20 августа,
20 ноября
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
10
Численность населения Республики Казахстан по полу
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
11
Численность населения Республики Казахстан по полу и отдельным возрастным группам
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
12
Численность населения Республики Казахстан по отдельным этносам
годовая
27 апреля
статистический бюллетень
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
13
Ожидаемая продолжительность жизни при рождении
годовая
20 апреля
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы
14
Коэффициенты рождаемости по возрастным группам
годовая
24 апреля
экспресс-информация
административный источник – местные исполнительные органы
15
Административно- территориальные единицы Республики Казахстан
годовая
17 февраля
статистический бюллетень
КАТО
16
Административно- территориальные единицы Республики Казахстан
полугодовая
17 августа
статистический бюллетень
КАТО
Статистика образования
1
Послевузовское образование
годовая
14 декабря
статистический бюллетень
1-НК
2
Техническое и профессиональное, послесреднее образование в Республике Казахстан
годовая
30 декабря
статистический бюллетень
2-НК
3
Высшие учебные заведения Республики Казахстан
годовая
15 декабря
статистический бюллетень
3-НК
4
Финансово-хозяйственная деятельность организаций образования в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень
Соцфин (образование)
5
Объем оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
квартальная
28 февраля,
29 мая,
31 августа,
30 ноября
статистический бюллетень
Услуги образования
6
Объем оказанных услуг организациями образования Республики Казахстан
годовая
26 марта
статистический бюллетень
Услуги образования
Статистика здравоохранения
1
Финансово-хозяйственная деятельность организаций здравоохранения в Республике Казахстан
годовая
22 июня
статистический бюллетень
Соцфин (здравоохранение)
2
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
квартальная
28 февраля,
29 мая,
31 августа,
30 ноября
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
3
Объем оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
годовая
26 марта
статистический бюллетень
Услуги здравоохранения
4
Санаторно-курортная деятельность
годовая
30 марта
статистический бюллетень
1-санаторий
5
О травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях в Республике Казахстан
годовая
26 июня
статистический бюллетень
7-ТПЗ
Статистика социального обеспечения
1
Организации по предоставлению специальных социальных услуг
годовая
20 марта
статистический бюллетень
3-социальное обеспечение
Статистика правонарушений
1
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
один раз в год
20 ноября
статистический бюллетень
УДН
Статистика уровня жизни
1
Социально-демографические характеристики домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
27 апреля
статистический бюллетень
D 008
2
Сведения о благоустройстве домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 006
3
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
годовая
13 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
4
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
5
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
годовая
17 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
6
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
годовая
13 апреля
статистический бюллетень
D 004
7
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
годовая
20 апреля
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
8
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Казахстана
годовая
28 сентября
экспресс-информация
экспертная оценка
9
Об энергетической ценности продуктов питания, потребляемых населением Республики Казахстан
годовая
29 июня
экспресс-информация
D 003, D 004, D 008
10
Качество жизни населения в Республике Казахстан
годовая
20 июля
статистический бюллетень
D 002
11
Расходы и доходы домашних хозяйств Республики Казахстан
квартальная
12 марта,
12 июня,
11 сентября,
11 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
12
Расходы и доходы населения Республики Казахстан
квартальная
12 марта,
12 июня,
11 сентября,
11 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
13
Основные показатели дифференциации доходов населения Республики Казахстан
квартальная
12 марта,
12 июня,
14 сентября,
14 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
14
Потребление продуктов питания в домашних хозяйствах Республики Казахстан
квартальная
11 марта,
11 июня,
10 сентября,
10 декабря
статистический бюллетень
D 003, D 004, D 008
15
Производственная деятельность домашних хозяйств в Республике Казахстан
квартальная
16 марта,
15 июня,
15 сентября,
15 декабря
статистический бюллетень
D 004
16
Оценка номинальных денежных доходов населения по регионам Казахстана
квартальная
30 марта,
29 июня,
28 сентября,
28 декабря
экспресс-информация
экспертная оценка
17
Потребление табака взрослым населением в Республике Казахстан
годовая
18 сентября
статистический бюллетень
D 007
18
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
30 января,
28 февраля,
31 марта,
30 апреля,
29 мая,
30 июня,
30 июля,
28 августа,
30 сентября,
30 октября,
30 ноября,
30 декабря
статистический бюллетень
Ц-101, Ц-101э
19
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
месячная
3 января,
4 февраля,
3 марта,
2 апреля,
4 мая,
2 июня,
2 июля,
4 августа,
2 сентября,
2 октября,
3 ноября,
3 декабря
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
20
Величина прожиточного минимума в Республике Казахстан
годовая
14 января
экспресс-информация
Ц-101, Ц-101э
Статистика жилищного фонда
1
Количество сделок купли-продажи жилья
месячная
до 12 числа после отчетного периода
пресс-релиз
административный источник – МЮ
Сводные статистические публикации
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность выпуска
Сроки представления статистической информации для пользователей
Форма представления
1
2
3
4
5
1
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
журнал
на русском языке
месячная
15 числа
журнал
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
на казахском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
на русском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
на английском языке
месячная
15 числа
краткий бюллетень
2
Показатели Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан (на казахском и русском языках)
квартальная
20 января, 20 апреля,
20 июля, 20 октября
бюллетень
3
Статистические показатели (на русском и английском языках)
квартальная
один раз в квартал
бюллетень
4
Мониторинг развития села (в 2-х частях) (на казахском и русском языках)
квартальная
два раза в квартал
бюллетень
5
Краткий статистический ежегодник "Предварительные данные за 2019 год" (на казахском и русском языках)
один раз в год
май
сборник
6
Статистический ежегодник "Казахстан в 2019 году"
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
7
Статистический ежегодник "Регионы Казахстана в 2019 году" (на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
8
Казахстан в цифрах
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
9
Регионы Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на русском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
на английском языке
один раз в год
сентябрь
брошюра
10
Казахстан сегодня
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
краткий справочник
на русском языке
один раз в год
сентябрь
краткий справочник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
краткий справочник
11
О жилищном фонде Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
февраль
сборник
на английском языке
один раз в год
февраль
сборник
12

Қазақстан Республикасының ұлттық шоттары, 2014-2018
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
мамыр
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
мамыр
жинақ
13
Қазақстанның негізгі қорлары
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
14
Қазақстандағы шағын және орта кәсіпкерлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
15
Қазақстан Республикасындағы тұтыну нарығындағы баға
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
16
Қазақстан Республикасындағы өнеркәсіптегі баға
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
17
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығындағы баға
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
18
Қазақстан Республикасындағы көтерме және сыртқы сауда бағасы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
19
Қазақстан Республикасындағы құрылыстағы және өндіріс саласындағы көрсетілетін қызметтердің бағасы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
20
Қазақстан Республикасының өнеркәсібі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
21
Қазақстан Республикасындағы ауыл, орман және балық шаруашылығы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
22
Қазақстан Республикасындағы инвестициялық және құрылыс қызметі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
23
Қазақстан Республикасындағы қоршаған ортаны қорғау
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
24
Қазақстан Республикасындағы көрсетілетін қызметтер
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
25
Қазақстан Республикасындағы мәдениет
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
26
Қазақстан Республикасындағы көлік
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
27
Қазақстан Республикасында байланыс және ақпараттық-коммуникациялық технологияларды дамыту
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
28
Қазақстанның ғылымы және инновациялық қызметі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
29
Қазақстан туризмі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
30
Қазақстан Республикасындағы көтерме және бөлшек сауда
(қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қазан
жинақ
31
Қазақстан Республикасының сыртқы саудасы
жылына бір рет
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қараша
жинақ
32
Қазақстан Республикасының отын-энергетикалық балансы
жылына бір рет
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
33
Тауарлар мен шикізаттың жекелеген түрлерінің ресурстары және пайдалану баланстары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
34
Қазақстан Республикасындағы білім беру (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
35
Қазақстанның демографиялық жылнамасы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
36
Қазақстанның әйелдері мен ерлері
қазақ тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қыркүйек
жинақ
37
Қазақстан жастары (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
қараша
жинақ
38
Қазақстан балалары
қазақ тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
орыс тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
желтоқсан
жинақ
39
Қазақстандағы жұмыспен қамтылу
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
шілде
жинақ
40
Қазақстандағы еңбекақы
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
жинақ
41
Қазақстандағы халықтың тұрмыс деңгейі
қазақ және орыс тілдерінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қазан
жинақ
42
Қазақстан Республикасындағы халықтың тұрмыс деңгейінің мониторингі (қазақ және орыс тілдерінде)
тоқсандық
27 қаңтар, 24 сәуір, 24 шілде, 26 қазан
электрондық кестелер
43
Статистикалық жұмыстар жоспары
қазақ тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
ақпан
кітапша
44
Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
45
Ресми статистикалық ақпаратты тарату графигі (қазақ және орыс тілдерінде)
жылына бір рет
ақпан
электрондық кестелер
46
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің 2019 жылғы қызметі туралы есеп
қазақ тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
орыс тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
ағылшын тілінде
жылына бір рет
қаңтар
кітапша
47
Е-статистика
қазақ тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
орыс тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде
жылына бір рет
тамыз
буклет
48
Экономика салалары бойынша буклеттер
қазақ тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет
орыс тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет
ағылшын тілінде (10 атау)
жылына бір рет
тамыз
буклет

Национальные счета Республики Казахстан, 2014-2018
на казахском и русском языках
один раз в год
май
сборник
на английском языке
один раз в год
май
сборник
13
Основные фонды Казахстана
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
14
Малое и среднее предпринимательство в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
15
Цены на потребительском рынке в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
16
Цены в промышленности в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
17
Цены в сельском, лесном и рыбном хозяйстве в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
18
Цены оптовой и внешней торговли в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
19
Цены в строительстве и на услуги производственной сферы в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
20
Промышленность Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
21
Сельское, лесное и рыбное хозяйство в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
22
Инвестиционная и строительная деятельность в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
23
Охрана окружающей среды в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
24
Услуги в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
25
Культура в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
26
Транспорт в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
27
Развитие связи и информационно-коммуникационных технологий в Республике Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
28
Наука и инновационная деятельность Казахстана (на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
29
Туризм Казахстана
на казахском и русском языках
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
30
Розничная и оптовая торговля в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
один раз в год
октябрь
сборник
31
Внешняя торговля Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
ноябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
ноябрь
сборник
32
Топливно-энергетический баланс Республики Казахстан
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
33
Балансы ресурсов и использования отдельных видов товаров и сырья (на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
34
Образование в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
35
Демографический ежегодник Казахстана
на казахском и русском языках
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
36
Женщины и мужчины Казахстана
на казахском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на русском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
сентябрь
сборник
37
Молодежь Казахстана
(на казахском и русском языках)
один раз в год
ноябрь
сборник
38
Дети Казахстана
на казахском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на русском языке
один раз в год
декабрь
сборник
на английском языке
один раз в год
декабрь
сборник
39
Занятость в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
июль
сборник
на английском языке
один раз в год
июль
сборник
40
Оплата труда в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
август
сборник
на английском языке
один раз в год
август
сборник
41
Уровень жизни населения в Казахстане
на казахском и русском языках
один раз в год
октябрь
сборник
на английском языке
один раз в год
октябрь
сборник
42
Мониторинг уровня жизни населения в Республике Казахстан (на казахском и русском языках)
квартальная
27 января, 24 апреля,
24 июля, 26 октября
электронные таблицы
43
План статистических работ
на казахском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на русском языке
один раз в год
февраль
брошюра
на английском языке
один раз в год
февраль
брошюра
44
График предоставления респондентами первичных статистических данных (на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
45
График распространения официальной статистической информации (на казахском и русском языках)
один раз в год
февраль
электронные таблицы
46
Отчет о деятельности Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в 2019 году
на казахском языке
один раз в год
январь
брошюра
на русском языке
один раз в год
январь
брошюра
на английском языке
один раз в год
январь
брошюра
47
Е-статистика
на казахском языке
один раз в год
август
буклет
на русском языке
один раз в год
август
буклет
на английском языке
один раз в год
август
буклет
48
Буклеты по отраслям экономики
на казахском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет
на русском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет
на английском языке (10 наименований)
один раз в год
август
буклет

3-бөлім. Мемлекеттік статистика органдары қалыптастыратын ресми статистикалық ақпарат
Р/с
Статистикалық жарияланымның атауы
Кезеңділігі
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
Аяқталу нысаны
Пайдаланушыларға ұсыну мерзімдері
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
1
Жердiң болуы, олардың санаттар, жер учаскелерiнiң меншiк иелерi, жердi пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлiнуi туралы
жылдық
22
есеп
20 қаңтар
2
Суармалы жердің болуы, олардың санаттар, жер учаскелерінің меншік иелері, жерді пайдаланушылар мен алқаптар бойынша бөлінуі туралы
жылдық
22-А
есеп
20 қаңтар
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
1
Орман дақылдарымен жұмыс істеу және ормандарды қалпына келтіру туралы есеп
жылдық
8 ОШ
ақпарат
1 наурыз
2
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
жылдық
17 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
3
Орман өрттері туралы есеп
он күндік
1 өрт (орман)
ақпарат
айдың 10, 20, 30-күндеріне
4
Орман заңнамасының бұзылу туралы есеп
тоқсандық
5 орманша
ақпарат
20 қаңтар, 20 сәуір, 20 шілде, 20 қазан
5
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары мен жерлер бойынша бөлу
жылдық
1
ақпарат
1 наурыз
6
Ағаш кесу, орманды күтіп баптау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу мен жанама орман пайдалану жөніндегі есеп
жылдық
3 (жылдық)
ақпарат
1 наурыз
7
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
жартыжылдық
4 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
8
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
жылдық
13 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
9
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсімдері туралы есеп
тоқсандық
ЛД
ақпарат
20 қаңтар,
20 сәуір,
20 шілде,
20 қазан
10
Орман қорғау есебі
жартыжылдық
12 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
11
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды есепке алу
жылдық
1 ЕҚТА
ақпарат
1 наурыз
12
Орман шаруашылығы бойынша өндірістік жоспарды орындау туралы есеп
жартыжылдық
10 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз, 20 шілде
13
Орман тұқымын дайындау туралы есеп
жылдық
20 ОШ (орман шаруашылығы)
ақпарат
1 наурыз
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Су ресурстары комитеті
1
Қазақстан Республикасы бойынша су алу, пайдалану және су бұрудың негізгі көрсеткіштері
жылдық
2-ТП (сушар)
есеп
сұрауда көрсетіледі, бірақ есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуірінен ерте емес
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
1
Еңбек нарығындағы ахуал туралы ақпарат
айлық

Раздел 3. Официальная статистическая информация, формируемая органами государственной статистики
№ п/п
Наименование статистической публикации
Периодичность
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
Форма завершения
Сроки представления пользователям
1
2
3
4
5
6
Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
1
О наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22
отчет
20 января
2
О наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
годовая
22-А
отчет
20 января
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Отчет о работе с лесными культурами и лесовозобновлении
годовая
8 ЛХ
информация
1 марта
2
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
годовая
17 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
3
Отчет о лесных пожарах
декадная
1 пожар (лес)
информация
10, 20, 30 числа месяца
4
Отчет о нарушениях лесного законодательства
квартальная
5 лесхоз
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
5
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
годовая
1
информация
1 марта
6
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
годовая
3 (годовая)
информация
1 марта
7
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
годовая
4 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта, 20 июля
8
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
годовая
13 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
1 марта
9
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
квартальная
ЛД
информация
20 января,
20 апреля,
20 июля,
20 октября
10
Отчет о лесозащите
полугодовая
12 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
11
Учет особо охраняемых природных территорий
годовая
1 ООПТ
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
12
Отчет о выполнении производственного плана по лесному хозяйству
полугодовая
10 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) и 10 июля (включительно) после отчетного периода
13
Отчет о заготовке лесных семян
годовая
20 ЛХ (лесное хозяйство)
информация
до 1 февраля (включительно) после отчетного периода
Комитет по водным ресурсам Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
1
Основные показатели забора, использования и водоотведения вод по Республике Казахстан
годовая
2-ТП (водхоз)
отчет
указывается в запросе, но не ранее 1 апреля года, следующего за отчетным
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
1
Информация о ситуации на рынке труда
месячная

3-ЕН (жасырын жұмыссыздық), 1-Е (жұмысқа орналастыру), шетелдік жұмыс күшін тарту және шетел жұмыскерлерін Қазақстан Республикасында жұмысқа орналастыру бойынша есеп
ақпарат
11 қаңтар,
10 ақпан,
10 наурыз,
12 сәуір,
10 мамыр,
10 маусым,
12 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
11 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
2
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
тоқсандық
3-тұрғын үй көмегі
ақпарат
15 қаңтар,
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің
Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
1
Құрылыс материалдары, бұйымдар, конструкциялар мен инженерлік жабдықтарға арналған босату бағалар және өткізу көлемі туралы
тоқсандық
ҚМЖЖ-1
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-күніне дейін
2
Сатып алынған құрылыс материалдары, бұйымдар, конструкциялар мен инженерлік жабдықтардың нақты құны туралы
тоқсандық
ҚМЖЖ-2
ақпарат
есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-күніне дейін
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
1
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген қарыздарды, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы ақпарат
айлық
1-ОПЗ
талдамалық жазба
25 қаңтар,
20 ақпан,
20 наурыз,
25 сәуір,
20 мамыр,
20 маусым,
25 шілде,
20 тамыз,
20 қыркүйек,
25 қазан,
20 қараша,
20 желтоқсан
2
Ресми шетел қарыздары бойынша есеп
тоқсандық
14-ПБ
талдамалық жазба
30 қаңтар,
30 сәуір,
30 шілде,
30 қазан
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
1
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорт жұмыстарын талдау
жартыжылдық
1-ДШ
талдамалық жазба
21 қаңтар, 21 шілде
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
1
Төлем балансы бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-7-ТБ, 9-10-ТБ, 14-17 ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
2
Халықаралық инвестициялық позиция бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-17 ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
3
Сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15 ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
4
Төлем балансына берілген талдамалық түсіндірме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
5
Халықаралық инвестициялық позицияға берілген талдамалық түсіндірме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
6
Сыртқы борышты бағалауға берілген талдамалық түсіндірме
тоқсандық
жиынтық статистикалық есеп
талдамалық жазба
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
7
QEDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей, 17 сәуірден кешіктірмей, 17 шілдеден кешіктірмей, 17 қазаннан кешіктірмей
8
PSDS Дүниежүзілік Банкінің деректер базасы үшін мемлекеттік сектордың сыртқы борышы бойынша жиынтық статистикалық есептер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 14-15-ТБ және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
17 қаңтардан кешіктірмей, 17 сәуірден кешіктірмей, 17 шілдеден кешіктірмей, 17 қазаннан кешіктірмей
9
Дүниежүзілік Банк Борышкерлерінің есептілік жүйесі үшін Жеке кепілдік берілмеген ұзақ мерзімді сыртқы борыш бойынша жиынтық статистикалық есеп DRS (№4 нысан)
жылдық

3-ТН (скрытая безработица), 1-Т (трудоустройство), отчет по привлечению иностранной рабочей силы и трудоустройству иностранных работников в Республике Казахстан
информация
11 января,
10 февраля,
10 марта,
12 апреля,
10 мая,
12 июля,
10 августа,
10 сентября, 11 октября
10 ноября,
2
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
квартальная
3-жилищная помощь
информация
15 января,
15 апреля,
15 июля,
15 октября
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1
Об отпускных ценах и объемах реализации на строительные материалы, изделия, конструкции и инженерное оборудование
квартальная
1-СМИО
информация
до 30 числа после отчетного периода
2
О фактической стоимости приобретенных строительных материалов, изделий, конструкций и инженерного оборудования
квартальная
2-СМИО
информация
до 30 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
1
Информация об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
месячная
1-ОПЗ
Аналитическая записка
25 января,
20 февраля,
20 марта,
25 апреля,
20 мая,
20 июня,
25 июля,
20 августа,
20 сентября,
25 октября,
20 ноября,
20 декабря
2
Отчет по официальным зарубежным займам
квартальная
14-ПБ
Аналитическая записка
30 января,
30 апреля,
30 июля,
30 октября
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
1
Анализ физкультурно-оздоровительной и спортивной работы
полугодовая
1-ФК
аналитическая записка
21 января,
21 июля
Национальный банк Республики Казахстан
1
Сводный статистический отчет по платежному балансу
квартальная
1-7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
2
Сводный статистический отчет по международной инвестиционной позиции
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-17-ПБ, и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
3
Сводный статистический отчет по внешнему долгу
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
Сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
4
Аналитический комментарий к платежному балансу
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
5
Аналитический комментарий к международной инвестиционной позиции
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
6
Аналитический комментарий к оценке внешнего долга
квартальная
сводный статистический отчет
аналитическая записка
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
7
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу для базы данных Всемирного Банка QEDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
Сводные статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
8
Сводные статистические отчеты по внешнему долгу государственного сектора для базы данных Всемирного Банка PSDS
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 14-15-ПБ и другая информация
Сводные статистические отчеты
не позднее 17 января,
не позднее 17 апреля,
не позднее 17 июля,
не позднее 17 октября
9
Сводный статистический отчет по частному негарантированному долгосрочному внешнему долгу для Системы отчетности должников Всемирного Банка DRS (форма № 4)
годовая

1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ, 11-ТБ-ЖС, 11-ТБ-ӨС, 15-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
15 сәуірден кешіктірмей
10
БҰҰ Сауда және даму жөніндегі конференциясы үшін шетелдік тікелей инвестициялар бойынша жиынтық статистикалық есептер
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
11
БҰҰ статистикалық бөлімі үшін көрсетілетін қызметтердің халықаралық саудасының статистикасы бойынша жиынтық деректер
жылдық
2-7-ТБ, 9-ТБ,
10-ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
12
Халықаралық резервтер және шетел валютасындағы өтімділік бойынша есеп
айлық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
есепті кезеңнен кейінгі айдың соңғы жұмыс күні
13
SEFER форматындағы есеп - резервтік активтер нысанында ұсталатын бағалы қағаздарды географиялық бөлуге шолу
жартыжылдық
ішкі ақпарат
жиынтық статистикалық есеп
сұратуда көрсетіледі
14
Елдің сыртқы борышы, халықаралық инвестициялық позиция және салым бағыты бойынша тікелей инвестициялар статистикасы бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
14-17-ТБ
және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
15
Халықаралық көрсетілетін қызметтер және жеке трансферттер бойынша талдамалық кестелер
тоқсандық
2-7-ТБ, 9-10-ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС
және басқа ақпарат
электрондық кестелер
10 қаңтар,
10 сәуір,
10 шілде,
10 қазан
16
CPIS портфельдік инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жартыжылдық
1-ТБ, 9-ТБ, 15-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
17
CDIS тікелей инвестицияларды үйлестірілген зерттеу
жылдық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ
және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
сұратуда көрсетіледі
18
Жеке сектордың капиталды таза әкелуі/әкетуі
тоқсандық
1-ТБ, 7-ТБ, 9-ТБ,
14-17-ТБ және басқа ақпарат
жиынтық статистикалық есептер
31 наурыз,
30 маусым,
30 қыркүйек,
31 желтоқсан
19
Ұлттық Банктің монетарлық шолуы (ақша-кредит статистикасын құру шеңберінде)
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
шоғырландырылған шолу
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
20
Екiншi деңгейдегi банктердің монетарлық шолуы (ақша-кредит статистикасын құру шеңберінде)
айлық
банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
шоғырландырылған шолу
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
21
Басқа қаржылық ұйымдар бойынша монетарлық шолу, қаржы секторының шолуы (ақша-кредит статистикасын құрастыру шеңберінде)
тоқсандық
банктердің, басқа да қаржы ұйымдарының баланстық шоттары және басқа да ақпарат
шоғырландырылған шолулар
Статистикалық ақпараттың шығу кестесіне сәйкес (http://www.nationalbank.kz)
22
"Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ішкі ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
ХВҚ белгілеген мерзімге сәйкес
23
"Central Bank" (MFSCBS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
24
"Other Depository Corporations" (MFSODC) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
25
"Other Financial Corporations"(MFSOFC ХВҚ үшін стандартталған есеп
тоқсандық
басқа қаржылық ұйымдардың баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың соңына дейін
26
"Monetary Aggregates" (MFSMS) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің және екінші деңгейдегі банктердің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есептік кезеңнен кейінгі айдың соңына дейін
27
"Interest Rates and Share Prices" (MFSINT) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық банктің мөлшерлемелері бойынша деректер және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 6-жұмыс күні
28
"Exchange Rates" (916ER) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
айырбас бағамдары туралы KASE-нің мәліметтері
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 6-жұмыс күні
29
"International Liquidity" (916IL) ХВҚ үшін стандартталған есеп
айлық
Ұлттық Банктің баланстық шоттары және басқа да ақпарат
стандартталған жиынтық есеп
есепті кезеңнен кейінгі 6-жұмыс күні
30
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің статистикалық бюллетені
айлық
ведомстволық статистикалық байқаулардың статистикалық нысандары, монетарлық статистика және басқа да ақпарат
статистикалық бюллетень
(электронды басылым)
есепті кезеңнен кейінгі
айдын соңғы жұмыс күні
31
Қазақстан Республикасының төлем балансы және сыртқы борышы
тоқсандық
1-7-ТБ, 9-10-ТБ,
14-17-ТБ,
11-ТБ-ЖС,
11-ТБ-ӨС және басқа да ақпарат
жиынтық статистикалық жарияланым (электронды журнал)
қаңтар, сәуір, шілде, қазан

1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ, 15-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
не позднее 15 апреля
10
Сводные статистические отчеты по иностранным прямым инвестициям для конференции ООН по торговле и развитию
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
11
Сводные данные по статистике международной торговли услугами для статистического отдела ООН
годовая
2-7-ПБ, 9-ПБ, 10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
12
Отчет по международным резервам и ликвидности в иностранной валюте
месячная
внутренняя информация
Сводные статистические отчеты
последний рабочий день месяца, следующего за отчетным периодом
13
Отчет в формате SEFER - обзор географического распределения ценных бумаг, удерживаемых в форме резервных активов
полугодовая
внутренняя информация
сводный статистический отчет
указываются в запросе
14
Аналитические таблицы по внешнему долгу страны, международной инвестиционной позиции и статистике прямых инвестиций по направлению вложения
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
15
Аналитические таблицы по международным услугам и личным трансфертам
квартальная
2-7-ПБ, 9-10-ПБ, 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
электронные таблицы
10 января,
10 апреля,
10 июля,
10 октября
16
Координированное обследование портфельных инвестиций CPIS
полугодовая
1-ПБ, 9-ПБ, 15-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
17
Координированное обследование прямых инвестиций CDIS
годовая
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ и другая информация
сводные статистические отчеты
указываются в запросе
18
Чистый ввоз/вывоз капитала частным сектором
квартальная
1-ПБ, 7-ПБ, 9-ПБ, 14-17-ПБ и другая информация
сводный статистический отчет
31 марта,
30 июня,
30 сентября,
31 декабря
19
Монетарный обзор Национального Банка (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
консолидированный обзор
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
20
Монетарные обзоры банков второго уровня (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
месячная
балансовые счета банков и другая информация
консолидированные обзоры
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
21
Монетарный обзор других финансовых организаций, обзор финансового сектора (в рамках составления денежно-кредитной статистики)
квартальная
балансовые счета банков, других финансовых организаций и другая информация
консолидированные обзоры
в соответствии с Графиком выпуска статистической информации (http://​www.​nat​iona​lban​k.​kz)
22
Стандартизированный отчет для МВФ "Currency Composition of Foreign Exchange Reserves" (COFER)
квартальная
балансовые счета Национального Банка и другая внутренняя информация
сводный стандартизированный отчет
в соответствии со сроком устанавливаемым МВФ
23
Стандартизированный отчет для МВФ "Central Bank" (MFSCBS)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
24
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Depository Corporations" (MFSODC)
месячная
балансовые счета банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
25
Стандартизированный отчет для МВФ "Other Financial Corporations" (MFSOFC)
квартальная
балансовые счета других финансовых организаций и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца второго месяца, следующего за отчетным периодом
26
Стандартизированный отчет для МВФ "Monetary Aggregates" (MFSMS)
месячная
балансовые счета Национального Банка, банков второго уровня и другая информация
сводный стандартизированный отчет
до конца месяца, следующего за отчетным периодом
27
Стандартизированный отчет для МВФ "Interest Rates and Share Prices" (MFSINT)
месячная
Данные по ставкам Национального Банка и другая информация
сводный стандартизированный отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
28
Стандартизированный отчет для МВФ "Exchange Rates" (916ER)
месячная
Сведения KASE об обменных курсах
сводный стандартизированный отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
29
Стандартизированный отчет для МВФ "International Liquidity" (916IL)
месячная
балансовые счета Национального Банка и другая информация
сводный стандартизированный отчет
6-й рабочий день после отчетного периода
30
Статистический бюллетень Национального Банка Республики Казахстан
месячная
статистические формы ведомственных статистических наблюдений, монетарная статистика и другая информация
статистический бюллетень
(электронное издание)
последний рабочий день месяца после отчетного периода
31
Платежный баланс и внешний долг Республики Казахстан
квартальная
1-7-ПБ, 9-10-ПБ, 14-17-ПБ; 11-ПБ-ОС, 11-ПБ-СЖ и другая информация
сводная статистическая публикация (электронный журнал)
январь, апрель, июль, октябрь

4-бөлім. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті қалыптастыратын статистикалық ақпарат
Р/с
Статистикалық ақпараттың атауы
Кезеңділігі
Статистикалық ақпаратты қалыптастыру мерзімдері
Ұсыну нысаны
Дереккөздер (статистикалық нысанның индексі, басқа ресми дереккөздер)
1
2
3
4
5
6
Ұлттық шоттар статистикасы
1
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 95 күні
электронды кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
2
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 120 күні
электронды кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
3
Қазақстан Республикасының экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
есепті кезеңнен кейін 215 күні
электронды кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
4
Өңірлер бөлінісіндегі экономикалық қызмет түрлері бойынша еңбек өнімділігі
жылдық
есепті кезеңнен кейін 240 күні
электронды кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
5
ИИДМБ үшін экономиканың басым секторлары бойынша еңбек өнімділігі
тоқсандық
17 қаңтар,
18 мамыр,
27 шілде,
7 қыркүйек,
26 қазан
электронды кестелер
ҰШЖ көрсеткіштерін есептеу бойынша деректер, 1-Т
6
Ірі, орта және шағын кәсіпорындар бойынша жалпы қосылған құн мен аралық тұтынуды есептеу
тоқсандық
27 наурыз, 24 маусым, 23 қыркүйек, 23 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ПФ, 2-МП
7
Ірі, орта және шағын кәсіпорындар бойынша жалпы қосылған құн мен аралық тұтынуды есептеу
жылдық
25 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ПФ, 2-МП
Кәсіпорындар статистикасы
1
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктерді тіркеу/қайта тіркеу туралы электрондық хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - Әділетминінің ЗТ МДҚ
2
Тіркелген, есептен шығарылған дара кәсіпкерлер, оның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары мен салық есептілігін ұсынуды тоқтатқан салық төлеушілер туралы электрондық хабарламалар бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - МКК
3
Статистикалық бизнес-тіркелімде арнайы шарт бойынша "4" ахуалдық кодын өзектілендіру
айлық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
4
Заңды және жеке тұлғаларға берілген лицензиялар туралы мәліметтер бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - ИИДМ
5
Жаңа кәсіпорындарды зерттеу бойынша статистикалық бизнес тіркелімді өзектілендіру
айлық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
1-НП
6
Статистикалық нысандардан алынған статистикалық бизнес-тіркелімді өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ, 2-қызмет көрсету
7
Статистикалық бизнес-тіркелімде есепті жылдың басындағы жіктелімдік белгілерді өзектілендіру
жылына бір рет
желтоқсан
кестелер
1-СР
8
Каталогтар құру
айлық, тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
9
ЕХӘҚМ деректері бойынша статистикалық бизнес-тіркелімді өзектілендіру
тоқсандық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - ЕХӘҚМ
10
Жұмыс істемейді деп танылған салық төлеушілер тізімі бойынша статистикалық бизнес-тіркелімді өзектілендіру
айлық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - МКК
11
АШМ деректері бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімді өзектілендіру
тоқсандық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз -АШМ
12
Заңды тұлғалар, филиалдар мен өкілдіктер, дара кәсіпкерлер, оның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімді өзектілендіру
күнделікті
жеке сұратулар бойынша
кестелер
статистикалық бизнес-тіркелім
13
Бау-бақша серіктестіктері (саяжай кооперативтері) бойынша ауыл шаруашылық статистикалық тіркелімді өзектілендіру
тоқсандық
жеке сұратулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз- ЖРБК
14
Заңды тұлғалар, филиалдар және өкілдіктер бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімді өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер

Раздел 4. Статистическая информация, формируемая Комитетом по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
№ п/п
Наименование статистической информации
Периодичность
Сроки формирования статистической информации
Форма предоставления
Источники данных (индекс статистической формы, другие официальные источники)
1
2
3
4
5
6
Статистика национальных счетов
1
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
квартальная
на 95 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
2
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
квартальная
на 120 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
3
Производительность труда по Республике Казахстан по видам экономической деятельности
годовая
на 215 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
4
Производительность труда в разрезе регионов по видам экономической деятельности
годовая
на 240 день после отчетного периода
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
5
Производительность труда по приоритетным секторам экономики для ГПИИР
квартальная
17 января,
18 мая,
27 июля,
7 сентября,
26 октября
электронные таблицы
данные по расчетам показателей СНС, 1-Т
6
Расчет валовой добавленной стоимости и промежуточного потребления по крупным, средним и малым предприятиям
квартальная
27 марта,
24 июня, 23 сентября, 23 декабря
разработочные таблицы
1-ПФ, 2-МП
7
Расчет валовой добавленной стоимости и промежуточного потребления по крупным, средним и малым предприятиям
годовая
25 июня
разработочные таблицы
1-ПФ, 2-МП
Статистика предприятий
1
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о пере/регистрации юридических лиц, филиалов и представительств
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД ЮЛ МЮ
2
Актуализация статистического бизнес регистра по электронным извещениям о зарегистрированных, снятых с учета индивидуальных предпринимателях, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств и налогоплательщиках, приостановивших представление налоговой отчетности
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
3
Актуализация в статистическом бизнес-регистре ситуационного кода "4" по специальному условию
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
4
Актуализация статистического бизнес-регистра по сведениям о лицензиях, выданных юридическим и физическим лицам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МИИР
5
Актуализация статистического бизнес-регистра по обследованию новых предприятий
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
1-НП
6
Актуализация статистического бизнес-регистра из статистических форм
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
1-ПФ, 2-МП, 1-Т, 1-ВТ,
2-услуги
7
Актуализация в статистическом бизнес-регистре классификационных признаков на начало отчетного года
один раз в год
декабрь
таблицы
1-СР
8
Формирование каталогов
месячная, квартальная, полугодовая, годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
9
Актуализация статистического бизнес-регистра по данным МТСЗН
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МТСЗН
10
Актуализация статистического бизнес-регистра по списку налогоплательщиков, признанных бездействующими
месячная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – КГД
11
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по данным МСХ
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – МСХ
12
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам, индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
статистический бизнес-регистр
13
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по садоводческим товариществам (дачным кооперативам)
квартальная
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – КУЗР
14
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по юридическим лицам, филиалам и представительствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы

24-сх (жыл), 4-сх (жыл)
15
Дара кәсіпкерлер, соның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдері
16
Дара кәсіпкерлер, оның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімін өзектілендіру
жартыжылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдері
17
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімді өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдері
18
Елді мекендердің үй шаруашылықтары бойынша ауылшаруашылық статистикалық тіркелімді өзектілендіру
жартыжылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттер, ауылдар, ауылдық округтер әкімдері
19
А-1 (түсімділік) статистикалық нысаны бойынша жалпымемлекеттік статистикалық байқау жүргізу үшін заңды тұлғалардың, филиалдардың мен өкілдіктердің, дара кәсіпкерлердің, оның ішінде шаруа немесе фермер қожалықтарының дәнді дақылдарға арналған егістік алқаптары туралы алдын ала деректер негізінде іріктемелі жиынтықты қалыптастыру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз -жергілікті атқарушы органдар
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
1
Қазақстан Республикасында дәнді және бұршақты дақылдар қозғалысы
жылдық
жеке сұратулар бойынша
әзірлемелік кестелер
2-сх (астық)
Өнеркәсіптік өндіріс және қоршаған орта статистикасы
1
Қазақстан Республикасы өнеркәсібіндегі шағын кәсіпорындар (жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамға дейінгі) мен "Өнеркәсіп" қосалқы қызмет түрі бар кәсіпорындар (жұмыс істейтіндер санына қарамастан) жұмысының негізгі көрсеткіштері
тоқсандық
2 наурыз,
1 маусым,
1 қыркүйек,
2 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-П
2
Дара кәсіпкерлердің өнеркәсіп өнімін (тауарлар, көрсетілетін қызмет) шығаруы туралы
жылдық
20 маусым
әзірлемелік кестелер
01-ИП (пром)
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
1
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде тауарлардың (шикізаттардың, өнімдердің) аса маңызды түрлерінің ресурстары мен пайдалану баланстары
жылдық
қараша
кестелер
1-П, 24-СХ, 1-ТС, МКК деректері
2
Облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астана бөлінісінде құрылыс материалдарының ресурстары мен пайдалану баланстары
жылдық
желтоқсан
кестелер
1-П, 1-ТС, МКК деректері
3
IEA, British Petroleum, JODI, IRENA, Eвростат, ЕЭК сияқты халықаралық ұйымдар мен статистикалық офистерге арналған кестелік материалдарды (сұрақнамаларды) толтыру
сұратулар түсуіне қарай
IEA (жыл сайын), British Petroleum (жыл сайын), JODI (ай сайын), IRENA (жыл сайын), Евростат (жыл сайын), ЕЭК (жыл сайын)
кестелер

24-сх (год), 4-сх (год)
15
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – акимы поселков, сел, сельских округов
16
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по индивидуальным предпринимателям, в том числе крестьянским или фермерским хозяйствам
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – акимы поселков, сел, сельских округов
17
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – акимы поселков, сел, сельских округов
18
Актуализация сельскохозяйственного статистического регистра по домашним хозяйствам населенных пунктов
полугодовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – акимы поселков, сел, сельских округов
19
Формирование выборочной совокупности на основе предварительных данных о посевных площадях под зерновыми культурами юридических лиц, филиалов и представительств, индивидуальных предпринимателей, в том числе крестьянских или фермерских хозяйств для проведения общегосударственного статистического наблюдения по статистической форме А-1 (урожайность)
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - местные исполнительные органы
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
1
Движение зерновых и бобовых культур в Республике Казахстан
годовая
по индивидуальным запросам
разработочные таблицы
2-сх (зерно)
Статистика промышленного производства и окружающей среды
1
Основные показатели работы малых предприятий в промышленности ( со списочной численностью работающих до 100 человек ) и предприятий с вторичным видом деятельности "Промышленность" (независимо от численности работающих ) Республики Казахстан
квартальная
2 марта,
1 июня,
1 сентября,
2 декабря
разработочные таблицы
1-П
2
О производстве промышленной продукции (товаров, услуг) индивидуальными предпринимателями
годовая
20 июня
разработочные таблицы
01-ИП (пром)
Статистика энергетики и товарных рынков
1
Балансы ресурсов и использования важнейших видов товаров (сырья, продукции) в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы
годовая
ноябрь
таблицы
1-П, 24-СХ, 1-ТС,
данные КГД
2
Балансы ресурсов и использования строительных материалов в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы
годовая
декабрь
таблицы
1-П, 1-ТС,
данные КГД
3
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: IEA, British Petroleum, JODI, IRENA, Eвростат, ЕЭК
по мере поступления запросов
IEA (ежегодно),
British Petroleum (ежегодно),
JODI (ежемесячно), IRENA (ежегодно), Евростат (ежегодно),
ЕЭК (ежегодно)
таблицы

1-ТЭБ, 1-П, 1-ТС, МКК деректері
Инвестициялар және құрылыс статистикасы
1
Қазақстан Республикасында құрылыс жұмыстарының орындалуы туралы
тоқсандық
15 сәуір,
15 шілде,
15 қазан
әзірлемелік кестелер
1-КС (шағын)
2
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді іске қосуы туралы
айлық
15 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
16 маусым,
15 шілде,
17 тамыз,
15 қыркүйек, 15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
1-ИС
3
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді іске қосуы туралы
жылдық
30 маусым
әзірлемелік кестелер
1-ИС
4
Қазақстан Республикасында негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
тоқсандық
7 сәуір,
8 шілде,
7 қазан
әзірлемелік кестелер
1-КФХ инвест
Сыртқы және өзара сауда статистикасы
1
ЕАЭО-ға мүше мемлекеттермен өзара тауарлар саудасы статистикасы деректерін талдау және оның серпіні
ай сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
әзірлемелік кестелер
1-ТС
2
ЕАЭО елдерін қоса алғанда, әр түрлі елдермен сыртқы экономикалық байланысты жүзеге асыратын кәсіпорындар қызметінің концентрациясы дәрежесі бойынша ақпарат
жылдық
тамыз
кестелер
1-ТС, МКК деректері
3
Кәсіпорындардың экономикалық қызмет түрлері бойынша топ-10, топ-20, топ-50, топ-100, топ-500 бөлінісіндегі экспорт пен импорт көлемдері бойынша ақпарат
жылдық
тамыз
кестелер
1-ТС, МКК деректері
Көлік статистикасы
1
ЕЭК, ТМД Статистикалық комитеті сияқты халықаралық ұйымдар мен статистикалық офистерге арналған кестелік материалды (сұрақнамаларды) толтыру
айлық
15 қаңтар,
17 ақпан,
16 наурыз,
15 сәуір,
15 мамыр,
15 маусым,
15 шілде,
17 тамыз,
16 қыркүйек, 15 қазан,
16 қараша,
15 желтоқсан
кестелер
1-көлік
2
ЕЭК, ТМД Статистикалық комитеті сияқты халықаралық ұйымдар мен статистикалық офистерге арналған кестелік материалды (сұрақнамаларды) толтыру
жылдық
маусым
кестелер
1-көлік,
1-ТР (авто, электр),
1-ЖД, 2-көлік,
1-демалыс, 1-кітапхана, 1-театр, 1-музей,
1-кино, 1- цирк
1-хайуанаттар паркі, океанариум
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
1
ХЕҰ, ХВҚ, Eуростат, БҰҰ ЕЭК, ТМД Статистикалық комитеті сияқты халықаралық ұйымдар мен статистикалық офистерге арналған кестелік материалды (сұрақнамаларды) толтыру
сұрау салулардың түсуіне қарай
ХЕҰ (жыл сайын), ХВҚ (ай сайын, тоқсан сайын, жыл сайын), Eуростат (сұраудың түсуіне қарай), БҰҰ ЕЭК (сұратудың түсуіне қарай), ТМД Статкомитеті (сұратудың түсуіне қарай)
кестелер
Т-001, 1-Т, D 003, D 004, D 006, D 008
2
Қазақстан Республикасының өңірлері бойынша еңбек нарығының негізгі индикаторлары
айлық
6 қаңтар
6 ақпан,
5 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
7 шілде,
6 тамыз,
7 қыркүйек,
6 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
әзірлемелік кестелер
Т-001
3
Жалдамалы жұмыскерлерден басқа, басқа санаттағы жұмыспен қамтылған адамдардың жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті жетілдіру бағдарламаларына қатысуы
жылдық
13 ақпан
әзірлемелік кестелер
Т-004
Баға статистикасы
1
Халықаралық салыстырулар бағдарламасы үшін тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің арнайы тізбе бойынша бағасы
айлық
22 қаңтар,
24 ақпан,
26 наурыз,
22 сәуір,
22 мамыр,
22 маусым,
22 шілде,
24 тамыз,
22 қыркүйек,
22 қазан,
23 қараша,
22 желтоқсан
маманданды-рылған кестелер
Ц-101
2
Азық-түлік, азық-түлік емес тұтыну тауарларының, дәрі-дәрмектердің, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің бағасы
жылдық
10 ақпан
ХСБ үшін кестелік материал
Ц-101
3
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы
айлық
10 қаңтар,
10 ақпан,
12 наурыз, 10 сәуір,
13 мамыр,
10 маусым,
10 шілде,
10 тамыз,
10 қыркүйек,
12 қазан,
10 қараша,
10 желтоқсан
кестелер
1-СФ
Демографиялық статистика
1
Қазақстан Республикасы халқының өңірлер бөлінісіндегі табиғи қозғалысы
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
2 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
2 қараша,
3 желтоқсан
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
2
Қазақстан Республикасы халқының табиғи қозғалысы
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
облыстық маңызы бар қалалық әкімдіктер мен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
3
Қазақстан Республикасы халқының өңірлер бөлінісіндегі табиғи қозғалысы
жылдық
18 мамыр
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
4
Өзін-өзі өлтіру себепті 19 жасқа дейінгі қайтыс болған адамдар саны
жартыжылдық
10 тамыз
БҒМ үшін электрондық кесте
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
5
Өзін-өзі өлтіру себепті 19 жасқа дейінгі қайтыс болған адамдар саны
жылдық
13 сәуір
БҒМ үшін электрондық кесте
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
6
Өлім себептері бойынша өлім-жітім коэффициенттері
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
2 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
2 қараша,
3 желтоқсан
ДСМ үшін электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
7
Қазақстан Республикасы халқының өңірлер бөлінісіндегі көші-қоны
айлық
3 қаңтар,
3 ақпан,
2 наурыз,
4 сәуір,
4 мамыр,
5 маусым,
3 шілде,
3 тамыз,
4 қыркүйек,
5 қазан,
2 қараша,
3 желтоқсан
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - ІІМ
8
Қазақстан Республикасы халқының көші-қоны
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
қалалар мен аудандар бөлінісіндегі электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - ІІМ
9
Қазақстан Республикасы халқының өңіраралық және өңірлік көші-қоны
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - ІІМ
10
Қазақстан Республикасы халқының өңірлер бөлінісіндегі көші-қоны
жылдық
15 мамыр
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - ІІМ
11
ӘАОЖ сәйкес Қазақстан Республикасы халқының жынысы, негізгі жас топтары бойынша елді мекендер бөлінісіндегі көші-қоны
жылдық
24 тамыз
АШМ үшін
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - ІІМ
12
Қазақстан Республикасы халқының облыстар мен астана, қалалар мен аудандар бойынша саны
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
13
Қазақстан Республикасы халқының облыстар мен астана, қалалар, аудандар, аудан орталықтары мен кенттер бөлінісінде жынысы бойынша саны
айлық
6 қаңтар,
6 ақпан,
6 наурыз,
6 сәуір,
5 мамыр,
5 маусым,
6 шілде,
6 тамыз,
6 қыркүйек,
5 қазан,
5 қараша,
7 желтоқсан
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
14
Қазақстан Республикасы халқының облыстар мен аудандар бөлінісінде жынысы мен жас топтары бойынша саны (алдын ала деректер)
жылдық
27 ақпан
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
15
Қазақстан Республикасы халқының жынысы мен жасы бойынша саны
жылдық
16 сәуір
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
16
ХҚСБҰҰҚ, БҰҰ ДБ, ТМД, ДСМ және басқа халықаралық ұйымдар мен статистикалық офистер үшін кестелік материал (сұрақнамаларды) толтыру
түсуіне қарай
түсуіне қарай
электрондық кесте
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар, ІІМ
17
Әкімшілік-аумақтық объектілердің ұлттық жіктеуішін (ӘАОЖ) өзектілендіру
түсуіне қарай
түсуіне қарай
электрондық кестелер
әкімшілік-аумақтық бірліктерді құру және тарату, олардың шекараларын белгілеу және өзгерту, олардың атауы мен атауын өзгерту туралы Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлықтары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары, жергілікті өкілдік және атқарушы органдардың бірлескен шешімдері
18
Халықтың жеке тұлғалар бойынша статистикалық тіркелімін өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - Әділетмині ЖТ МДҚ
19
Азаматтық хал актілерін тіркеу мәліметтері бойынша халықтың статистикалық тіркелімін өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - Әділетмині АХАЖ АЖ
20
Тұрғылықты жерге келетін және кететін азаматтар туралы мәліметтердің түсуіне қарай халықтың статистикалық тіркелімін өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - ҰҚК "Бүркіт" БАЖ
21
Көші-қоны туралы мәліметтердің түсуіне қарай халықтың статистикалық тіркелімін өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - ІІМ АЖ
22
Халықтың жұмыспен қамтылуы, жұмыссыздық және әлеуметтік төлемдер туралы халықтың статистикалық тіркелімін өзектілендіру
тоқсандық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - ЕХӘҚМ АЖ
23
Шаруашылық бойынша есепке алудың негізінде халықтың статистикалық тіркелімін өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
электронды кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттің, ауылдың, ауылдық округтың әкімдері
24
Қазақстанның этностық топтарының әлеуметтік-экономикалық жағдайы туралы статистикалық ақпарат
тоқсандық, жартыжылдық жылдық
есепті тоқсаннан кейінгі келесі айдың 25-ші күніне дейін
ПӘ, ҚР ҰЭМ экономикалық зерттеулер институты АҚ үшін кестелер
әкімшілік дереккөздер - Әділетмині, ЕХӘҚМ, БҒМ
25
Туу, өлім және перинаталдық өлім туралы медициналық куәліктерден халықтың статистикалық тіркелімін өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - ДСМ АЖ
Білім беру статистикасы
1
ЮНЕСКО сұрақнамасы
жылдық
шілде
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, Әлеуметтік қаржы (білім беру), БҒМ әкімшілік деректері
2
ТМД салалар (білім беру, денсаулық сақтау, зейнетақы, қылмыстылық) бойынша сұрақнамасы
тоқсандық, жартыжылдық, жылдық
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСМ, ЕХӘҚМ, ҚСжАЕК әкімшілік деректері
3
БҰҰ ЕЭК сұрақнамалары
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСМ, ЕХӘҚМ, ҚСжАЕК әкімшілік деректері
4
БҰҰ Балалар қорының (ЮНИСЕФ) - - TransMonEE деректер базасын толтыру
түсуіне қарай
жыл бойы
кестелер
1-НК, 2-НК, 3-НК, БҒМ, ДСМ, ЕХӘҚМ, ҚСжАЕК әкімшілік деректері
5
Халықтың статистикалық тіркелімін Қазақстан Республикасының ұлттық бірыңғай тестілеуінен немесе кешенді тестілеуінен өткен, сондай-ақ білім алу үшін мемлекеттік гранттар алған оқушылар бойынша өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - БҒМ АЖ
6
Халықтың статистикалық тіркелімін білім берудің барлық деңгейлері бойынша оқитындар туралы мәліметтермен өзектілендіру
жылдық
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - БҒМ АЖ
Денсаулық сақтау статистикасы
1
Жекелеген инфекциялық аурулармен сырқаттану деңгейі
айлық
5-күнге дейін
әзірлемелік кестелер
ДСМ ҚДСҰО ШЖҚ РМК"СЭСжМ ҒПО" филиалының әкімшілік деректері
Тұрғын үй қоры статистикасы
1
Тұрғын үй қоры статистикалық тіркелімінен кенттің, ауылдың, ауылдық округтердің әкімдеріне шаруашылық бойынша есепке алу жазбаларымен нақтылау үшін тұрғын үйлер тізімдерін қалыптастырып, беру
жылына бір рет
жеке сұратулар бойынша 18 қаңтарға дейін
электрондық кестелер
ТҚСТ АЖ
2
Шаруашылық бойынша есепке алу жазбаларын тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімі деректерімен салыстырып, нақтылау
бір жыл ішінде
жеке сұратулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
3
Шаруашылық бойынша есепке алу негізінде тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін өзектілендіру
бір жыл ішінде
жеке сұратулар бойынша
электрондық кестелер
әкімшілік дереккөз - кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері
4
Жылжымайтын мүлік тіркелімінің мемлекеттік деректер базасындағы деректер бойынша тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін өзектілендіру
күн сайынғы
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - Әділетминінің ЖМТ МДҚ
5
Тұрғын үйлердің апаттылығы туралы мәліметтер бойынша тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін өзектілендіру
жылына бір рет
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
6
Тұрғын үй қоры тіркелімін іріктемелі зерттеу негізінде тұрып жатқан адамдардың саны туралы мәліметтермен өзектілендіру
айлық
жеке сұратулар бойынша 10 дейін
электрондық кестелер
Т-001
7
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін тұрғын үйлер мен тұрғын үй-жайлардың (пәтерлердің) жай-күйі бойынша үй шаруашылықтарын зерттеу негізінде өзектілендіру
айлық, тоқсандық, жылдық
түсуіне қарай
кестелер
Т-001, D 003, D 004, D 008, H-020, H-050
8
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін тұрғын үйлерді абаттандыру бойынша өзектілендіру
жылдық
түсуіне қарай
электрондық кестелер
D006
9
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін мекенжай тіркелімі ақпараттық жүйесінің деректері бойынша өзектілендіру
бір жыл ішінде
жеке сұратулар бойынша
кестелер
әкімшілік дереккөз - жергілікті атқарушы органдар
10
ТМД Статкомитеті үшін кестелік материалды (сұрақнаманы) толтыру
жылдық
ақпан
кестелер
"Тұрғын үй қоры туралы" жинақ
11
Тұрғын үй қорының статистикалық тіркелімін объектілерді іске қосу мәліметтері бойынша өзектілендіру
айлық
түсуіне қарай
кестелер

1-ТЭБ, 1-П, 1-ТС,
данные КГД
Статистика инвестиций и строительства
1
О выполнении строительных работ в Республике Казахстан
квартальная
15 апреля,
15 июля,
15 октября
разработочные таблицы
1-КС (малые)
2
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
месячная
15 января,
17 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
16 июня,
15 июля,
17 августа,
15 сентября,
15 октября,
16 ноября,
15 декабря
разработочные таблицы
1-ИС
3
О вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
годовая
30 июня
разработочные таблицы
1-ИС
4
Об инвестициях в основной капитал в Республике Казахстан
квартальная
7 апреля,
8 июля,
7 октября
разработочные таблицы
1-КФХ инвест
Статистика внешней и взаимной торговли
1
Анализ и динамика данных статистики взаимной торговли товарами с государствами-членами ЕАЭС
ежемесячная
25 числа после отчетного периода
разработочные таблицы
1-ТС
2
Информация по степени концентрации деятельности предприятий, осуществляющих внешнеэкономические связи с различными странами, включая страны ЕАЭС
годовая
август
таблицы
1-ТС, данные КГД
3
Информация по объемам экспорта и импорта в разрезе топ-10, топ-20, топ-50, топ-100, топ-500 предприятий по видам их экономической деятельности
годовая
август
таблицы
1-ТС, данные КГД
Статистика транспорта
1
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: ЕЭК, Статистический комитет СНГ
ежемесячная
15 января,
17 февраля,
16 марта,
15 апреля,
15 мая,
15 июня,
15 июля,
17 августа, 15 сентября, 15 октября, 16 ноября, 15 декабря
таблицы
1-транспорт
2
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: ЕЭК, Статистический комитет СНГ
годовая
июнь
таблицы
1-транспорт, 1-ТР (авто, электро), 1-ЖД,
2-транспорт, 1-досуг,
1-библиотека, 1-театр,
1-музей,1-кино, 1-цирк,
1-зоопарк, океанариум
Статистика труда и занятости
1
Заполнение табличного материала (вопросников) для международных организаций и статофисов: МОТ, МВФ, Eвростат, ЕЭК ООН, Статистический комитет СНГ
по мере поступления запросов
МОТ (ежегодно),
МВФ (ежемесячно, ежеквартально, ежегодно), Евростат (по мере запроса), ЕЭК ООН (по мере запроса),
Статкомитет СНГ (по мере запроса)
таблицы
Т-001, 1-Т, D 003, D 004, D 006, D 008
2
Основные индикаторы рынка труда по регионам Республики Казахстан
месячная
6 января
6 февраля,
5 марта,
6 апреля,
5 мая,
5 июня,
7 июля,
6 августа,
7 сентября,
6 октября
5 ноября,
7 декабря
разработочные таблицы
Т-001
3
Участие других категорий занятых лиц, кроме наемных работников, в программах развития занятости и предпринимательства
годовая
13 февраля
разработочные таблицы
Т-004
Статистика цен
1
Цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений
месячная
22 января,
24 февраля,
26 марта,
22 апреля,
22 мая,
22 июня,
22 июля,
24 августа,
22 сентября,
22 октября,
23 ноября,
22 декабря
специализированные таблицы
Ц-101
2
Цены на отдельные виды потребительских продовольственных, непродовольственных товаров, медикаментов, услуг
годовая
10 февраля
табличный материал для ПМС
Ц-101
3
Цены закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
месячная
10 января,
10 февраля,
12 марта,
10 апреля,
13 мая,
10 июня,
10 июля,
10 августа,
10 сентября,
12 октября,
10 ноября,
10 декабря
таблицы
1-СФ
Демографическая статистика
1
Естественное движение населения Республики Казахстан в разрезе регионов
месячная
3 января,
3 февраля,
2 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
3 июля,
3 августа,
4 сентября,
5 октября,
2 ноября,
3 декабря
электронные таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
2
Естественное движение населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
5 мая,
5 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
5 октября,
5 ноября,
7 декабря
электронные таблицы в разрезе городских акиматов областного значения и районов
административный источник – местные исполнительные органы
3
Естественное движение населения Республики Казахстан в разрезе регионов
годовая
18 мая
электронные таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
4
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
полугодовая
10 августа
электронные таблицы для МОН
административный источник – местные исполнительные органы
5
Число умерших по причинам смерти от самоубийств в возрасте до 19 лет
годовая
13 апреля
электронные таблицы для МОН
административный источник – местные исполнительные органы
6
Коэффициенты смертности по причинам смерти
месячная
3 января,
3 февраля,
2 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
3 июля,
3 августа,
4 сентября,
5 октября,
2 ноября,
3 декабря
электронные таблицы для МЗ
административный источник – местные исполнительные органы
7
Миграция населения Республики Казахстан в разрезе регионов
месячная
3 января,
3 февраля,
2 марта,
4 апреля,
4 мая,
5 июня,
3 июля,
3 августа,
4 сентября,
5 октября,
2 ноября,
3 декабря
электронные таблицы
административный источник – МВД
8
Миграция населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
5 мая,
5 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
5 октября,
5 ноября,
7 декабря
электронные таблицы в разрезе городов и районов
административный источник – МВД
9
Межрегиональная и региональная миграция населения Республики Казахстан
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
5 мая,
5 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
5 октября,
5 ноября,
7 декабря
электронные таблицы
административный источник – МВД
10
Миграция населения Республики Казахстан в разрезе регионов
годовая
15 мая
электронные таблицы
административный источник – МВД
11
Миграция населения Республики Казахстан по полу, основным возрастным группам в разрезе населенных пунктов, согласно КАТО
годовая
24 августа
электронные таблицы для МСХ
административный источник – МВД
12
Численность населения Республики Казахстан по областям и столице, городам и районам
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
5 мая,
5 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
5 октября,
5 ноября,
7 декабря
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
13
Численность населения Республики Казахстан по полу в разрезе областей и столицы, городов, районов, районных центров и поселков
месячная
6 января,
6 февраля,
6 марта,
6 апреля,
5 мая,
5 июня,
6 июля,
6 августа,
6 сентября,
5 октября,
5 ноября,
7 декабря
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
14
Численность населения Республики Казахстан по полу и возрастным группам в разрезе областей, и районов (предварительные данные)
годовая
27 февраля
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
15
Численность населения Республики Казахстан по полу и возрастам
годовая
16 апреля
электронная таблица
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
16
Заполнение табличного материала (вопросников) для ЮНФПА, ПРООН, СНГ, ЕЭК и других международных организаций и статистических офисов
по мере поступления
по мере поступления
электронные таблицы
административные источники – местные исполнительные органы, МВД
17
Актуализация национального классификатора административно-территориальных объектов (КАТО)
по мере поступления
по мере поступления
электронные таблицы
указы Президента Республики Казахстан, постановления Правительства Республики Казахстан, совместные решения местных представительных и исполнительных органов об образовании и упразднении административно-территориальных единиц, установлении и изменении их границ, их наименовании и переименовании
18
Актуализация статистического регистра населения по физическим лицам
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник - ГБД ФЛ МЮ
19
Актуализация статистического регистра населения по сведениям регистрации актов гражданского состояния
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС ЗАГС МЮ
20
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о гражданах, въезжающих и выезжающих на постоянное место жительства
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ЕИС "Беркут" КНБ
21
Актуализация статистического регистра населения по получению сведений о миграции
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МВД
22
Актуализация статистического регистра населения о занятости населения, безработице и социальных выплатах
квартальная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МТСЗН
23
Актуализация статистического регистра населения на основании похозяйственного учета
годовая
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
24
Статистическая информация о социально-экономическом положении этнических групп Казахстана
квартальная,
полугодовая
годовая
до 25 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
таблицы для АП, АО Институт экономических исследований МНЭ РК
административные источники - МЮ, МТСЗН, МОН
25
Актуализация статистического регистра населения из медицинских свидетельств о рождении, смерти и перинатальной смерти
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МЗ
Статистика образования
1
Вопросник ЮНЕСКО
годовая
июль
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
Соцфин (образование), административные данные МОН
2
Вопросник СНГ по отраслям (образование, здравоохранение, пенсии, преступность)
квартальные,
полугодовые,
годовые
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные МОН, МТСЗН, МЗ, КПСиСУ
3
Вопросники ЕЭК ООН
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК,
административные данные МОН, МТСЗН, МЗ, КПСиСУ
4
Заполнение базы данных Детского фонда ООН (ЮНИСЕФ) – TransMonEE
по мере поступления
в течение года
таблицы
1-НК, 2-НК, 3-НК, административные данные МОН, МТСЗН, МЗ, КПСиСУ
5
Актуализация статистического регистра населения по учащимся, прошедшим единое национальное тестирование или комплексное тестирование Республики Казахстан, а также получившим государственные гранты на обучение
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
6
Актуализация статистического регистра населения сведениями об обучающихся по всем уровням образования
годовая
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ИС МОН
Статистика здравоохранения
1
Уровень заболеваемости отдельными инфекционными заболеваниями
ежемесячная
до 5 числа
разработочные таблицы
административные данные Филиала "НПЦСЭЭиМ" РГП на ПХВ "НЦОЗ" МЗ
Статистика жилищного фонда
1
Формирование и передача списков жилых домов из статистического регистра жилищного фонда акимам поселков, сел, сельских округов для уточнения с записями похозяйственного учета
один раз в год
до 18 января по индивидуальным запросам
электронные таблицы
ИС СРЖФ
2
Сверка и уточнение записей похозяйственного учета с данными статистического регистра жилищного фонда
в течение года
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
3
Актуализация статистического регистра жилищного фонда на основании похозяйственного учета
в течение года
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
административный источник – акимы поселка, села, сельского округа
4
Актуализация статистического регистра жилищного фонда по данным из государственной базы данных регистра недвижимости
ежедневная
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – ГБД РН МЮ
5
Актуализация статистического регистра жилищного фонда по сведениям об аварийности жилья
один раз в год
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
6
Актуализация статистического регистра жилищного фонда сведениями о количестве проживающих на основании выборочного обследования
месячная
до 10 числа
по индивидуальным запросам
электронные таблицы
Т-001
7
Актуализация статистического регистра жилищного фонда по ситуациям жилых домов и жилых помещений (квартир) по обследованиям домашних хозяйств
месячная, квартальная, годовая
по мере
поступления
таблицы
Т-001, D 003,
D 004, D 008,
H-020, H-050
8
Актуализация статистического регистра жилищного фонда по благоустройству жилых домов
годовая
по мере поступления
электронные таблицы
D 006
9
Актуализация статистического регистра жилищного фонда по данным информационной системы Адресный регистр
в течение года
по индивидуальным запросам
таблицы
административный источник – местные исполнительные органы
10
Заполнение табличного материала (вопросника) для Статкомитета СНГ
годовая
февраль
таблицы
сборник
"О жилищном фонде"
11
Актуализация статистического регистра жилищного фонда по сведениям о вводе в эксплуатацию объектов
месячная
по мере
поступления
таблицы

2-КС, 1-ИС
Құрылымдық статистика
1
Негізгі қорлар балансы
жылдық
15 тамыз
Әзірлемелік кестелер
2-МП, 11, 1-ИС, 24-сх
Конъюнктуралық зерттеулер статистикасы
1
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КП-001
2
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындар қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КС-001
3
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КС-002
4
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КСВ-1
5
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КТ-001
6
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КТР-1
7
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеулер
тоқсандық
8 қаңтар,
8 сәуір,
8 шілде,
8 қазан
Әзірлемелік кестелер
КТУ-001
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АШМ
Ауыл шаруашылығы құралымы
Ауыл шаруашылығы өндіруші
- Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
- Ауыл шаруашылығы құралымы
- Ауыл шаруашылығы өндіруші
ӘАОЖ
- Әкімшілік-аумақтық объектілердің жіктеуіші
Әділетмині
- Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
Әділетминінің
АХАЖ АЖ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің АХАЖ ақпараттық жүйесі
Әділетминінің
ЖМТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жылжымайтын мүлік тіркелімі" мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің
ЖТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жеке тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры
Әділетминінің
ЗТ МДҚ
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер қоры
БҒМ
- Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
БҒМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ақпараттық жүйесі
БҰҰ
- Біріккен Ұлттар Ұйымы
БҰҰ ДБ
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму Бағдарламасы
БҰҰ ЕЭК
- Біріккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық комиссиясы
ДСМ
- Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
ДСМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЕАЭО
Еуростат
-Еуразиялық экономикалық одақ
- Еуропалық одақтың статистикалық қызметі
ЕХӘҚМ
- Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ЕХӘҚМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЕЭК
- Еуропалық экономикалық комиссия
ЖІӨ
ЖРБК
ИИДМ
ИИДМБ
ҚР ҰБ
- Жалпы ішкі өнім
- Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті
- Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
- Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы
- Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі
ҚСжАЕК
- Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті
МКК
ПӘ
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
- Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ДСМ ҚДСҰО ШЖҚ РМК"СЭСжМ ҒПО" филиалы
- Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің "Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Санитариялық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг ғылыми-практикалық орталығы" филиалы
ТМД
ТҚСТ АЖ
- Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы
- Тұрғын үй қоры статистикалық тіркелімі ақпараттық жүйесі
ҰҚК-нің "Бүркіт" БАЖ
- Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің "Бүркіт" бірыңғай ақпараттық жүйесі
ҰШЖ
- Ұлттық шоттар жүйесі
ХВҚ
- Халықаралық валюта қоры
ХЕҰ
- Халықаралық еңбек ұйымы
ХҚСБҰҰҚ
- Халықтың қоныстануы саласындағы Біріккен Ұлттар Ұйымының қоры
ХСБ
- Халықаралық салғастырулар бағдарламасы
ІІМ
- Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ІІМ АЖ
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйесі
ЮНЕСКО
- Білім, ғылым және мәдениет мәселелері жөніндегі Біріккен Ұлттар Ұйымы
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
DRS
PSDS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
- Debtor Reporting System
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves
IEA
- International Energy Agency
JODI
- Joint Organizationts Data Initiative
IRENA
- International Renewable Energy Agency

2-КС, 1-ИС
Структурная статистика
1
Баланс основных средств
годовая
15 августа
разработочные таблицы
2-МП, 11, 1-ИС, 24-сх
Статистика конъюнктурных обследований
1
Конъюнктурные обследования деятельности промышленных предприятий
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КП-001
2
Конъюнктурные обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КС-001
3
Конъюнктурные обследования деятельности строительных организаций
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КС-002
4
Конъюнктурные обследования деятельности предприятий связи
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КСВ-1
5
Конъюнктурные обследования деятельности торговых предприятий
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КТ-001
6
Конъюнктурные обследования деятельности предприятий транспорта
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КТР-1
7
Конъюнктурные обследования деятельности туристских организаций
квартальная
8 января
8 апреля
8 июля
8 октября
разработочные таблицы
КТУ-001
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МСХ
Сельхозформирование
Сельхозпроизводитель
- Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
- Сельскохозяйственное формирование
- Сельскохозяйственный производитель
КАТО
- Национальный классификатор административно-территориальных объектов
МЮ
- Министерство юстиции Республики Казахстан
ИС ЗАГС МЮ
- информационная система ЗАГС Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД РН МЮ
- государственная база данных "Регистр недвижимости" Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ФЛ МЮ
- государственная база данных "Физические лица" Министерства юстиции Республики Казахстан
ГБД ЮЛ МЮ
- государственная база данных "Юридические лица" Министерства юстиции Республики Казахстан
МОН
- Министерство образования и науки Республики Казахстан
ИС МОН
- информационная система Министерства образования и науки Республики Казахстан
ООН
- Организация Объединенных Наций
ПРООН
- Программа Развития Организации Объединенных Наций
ЕЭК ООН
- Европейская экономическая комиссия Организации Объединенных Наций
МЗ
- Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ИС МЗ
- информационная система Министерства здравоохранения Республики Казахстан
ЕАЭС
Евростат
МТСЗН
- Евразийский экономический союз
- статистическая служба Европейского союза
- Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ИС МТСЗН
- информационная система Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
ЕЭК
- Европейская экономическая комиссия
ВВП
КУЗР
- внутренний валовой продукт
- Комитет по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
МИИР РК
ГПИИР
НБ РК
- Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
- государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан
- Национальный Банк Республики Казахстан
КПСиСУ
- Комитет по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан
КГД
АП
- Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
- Администрация Президента Республики Казахстан
Филиал "НПЦСЭЭиМ" РГП на ПХВ "НЦОЗ" МЗ
- Филиал "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр общественного здравоохранения" Министерства здравоохранения Республики Казахстан
СНГ
ИС СРЖФ
- Содружество Независимых Государств
- Информационная система Статистический регистр жилищного фонда
ЕИС "Беркут" КНБ
- единая информационная система "Беркут" Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
СНС
- система национальных счетов
МВФ
- Международный валютный фонд
МОТ
- Международная организация труда
ЮНПФА
- Фонд Организации Объединенных Наций в области народонаселения
ПМС
- Программа международных сопоставлений
МВД
- Министерство внутренних дел Республики Казахстан
ИС МВД
- информационная система Министерства внутренних дел Республики Казахстан
ЮНЕСКО
- Организация Объединенных Наций по вопросам образования, науки и культуры
CDIS
- Coordinated Direct Investment Survey
CPIS
DRS
PSDS
- Coordinated Portfolio Investment Survey
- Debtor Reporting System
- Public Sector Debt Statistics
QEDS
- Quarterly External Debt Statistics
SEFER
IEA
- Securities Held as Foreign Exchange Reserves
- International Energy Agency
JODI
IRENA
-Joint Organizationts Data Initiative
- International Renewable Energy Agency