"Ағаштың жекелеген түрлерін әкетуді реттеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 564 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 940 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 19760 болып тіркелді
"Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабына, сондай-ақ Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа 7-қосымшаның 10-бөліміне сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ағаштың жекелеген түрлерін әкетуді реттеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2019 жылғы 29 шілдедегі № 564 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 19134 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 тамызда нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған), мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын :
"1. Кейіннен Қазақстан Республикасы арқылы үшінші елдерге кету мақсатында осы бұйрық қолданысқа енгізілгенге дейін Ресей Федерациясынан жіберілген ағаш материалдарын қоспағанда, ағаш материалдарының жекелеген түрлерін (Еуразиялық экономикалық одақтың Сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасының коды 4401, 4403, 4404, 4406 және 4407) алты ай мерзімге Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге тыйым салу енгізілсін.".
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Көлік комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) көрсетілген тауарларға кедендік бақылауды жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетіне 2019 жылғы 29 шілдедегі № 564 "Ағаштың жекелеген түрлерін әкетуді реттеудің кейбір мәселелері туралы" Бұйрық (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізімінде № 19134 болып тіркелген) қолданысқа енгізілгенге дейін Ресей Федерациясынан жіберілген сыртқы экономикалық қызмет басқармасы бөлінісінде көлемдерді, көлік жүкжөнелтпе құжаттарын және көлік құралдарының нөмірлерін көрсете отырып, ақпаратты (тізімді) ұсыныммен қамтамасыз ету;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменения в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 564 "О некоторых вопросах регулирования вывоза отдельных видов лесоматериалов"
Приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 25 декабря 2019 года № 940. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 декабря 2019 года № 19760
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", а также разделом 10 Приложения 7 к Договору О Евразийском экономическом союзе, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 564 "О некоторых вопросах регулирования вывоза отдельных видов лесоматериалов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19134, опубликован 7 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 1 изложить следующей редакцией:
"1. Ввести запрет на вывоз с территории Республики Казахстан сроком на шесть месяцев отдельных видов лесоматериалов (код товарной номенклатуры Внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза 4401, 4403, 4404, 4406 и 4407), за исключением лесоматериалов, которые были отправлены из Российской Федерации до введения в действия настоящего приказа, в целях последующего убытия в третьи страны из Республики Казахстан.".
2. Комитету транспорта Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) предоставление информации (списка) с указанием объемов в разрезе участников внешнеэкономической деятельности, номеров транспортных накладных и транспортных средств, отправленных из Российской Федерации до введения в действие приказа Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 29 июля 2019 года № 564 "О некоторых вопросах регулирования вывоза отдельных видов лесоматериалов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19134) в Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан для осуществления таможенного контроля указанных товаров;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрі
Б. Атамкулов
"КЕЛІСЕМІН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі

4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр индустрии и
инфраструктурного развития
Республики Казахстан
Б. Атамкулов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан