"Техникалық құралдардың өлшем құралдарына тиістілігін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 312 және "Техникалық құралдардың өлшем құралдарына тиістілігін белгілеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 312 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 17 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 19765 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) "Техникалық құралдардың өлшем құралдарына тиістілігін белгілеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 312 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5963 болып тіркелген, 2010 жылғы 19 наурыздағы № 12 (482) "Официальная газета" газетінде және Қазақстан Республикасының орталық атқарушы бұйрығының;
2) "Техникалық құралдардың өлшем құралдарына тиістілігін белгілеу ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 312 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8341 болып тіркелген, 2013 жылғы 17 қазандағы № 222 (28172) "Егемен Қазақстан" газетінде жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының сауда
және интеграция министрі
Б. Сұлтанов

О признании утратившими силу приказов Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 312 "Об утверждении Правил установления принадлежности технических средств к средствам измерений" и Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 17 "О внесении изменения в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 312 "Об утверждении Правил установления принадлежности технических средств к средствам измерений"
Приказ Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 23 декабря 2019 года № 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2019 года № 19765
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 312 "Об утверждении Правил установления принадлежности технических средств к средствам измерений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5963, опубликован в газете "Официальная газета" от 19 марта 2010 года за № 12 (482));
2) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 28 января 2013 года № 17 "О внесении изменения в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 12 ноября 2009 года № 312 "Об утверждении Правил установления принадлежности технических средств к средствам измерений" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8341, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 17 октября 2013 года за № 295 (27569)).
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр торговли и
интеграции Республики Казахстан
Б. Сұлтанов