"Фитосанитариялық мониторингті жүзеге асыратын мемлекеттік ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 15-07/572 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 445 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 19786 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 108 бұйрығымен

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 15-07/572 "Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных организаций, осуществляющих фитосанитарный мониторинг"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 декабря 2019 года № 445. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2019 года № 19786. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 15.04.2025 № 108.

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 7 және 8-жолдармен толықтырылсын:
"
7
Планшеттер
дана
1
7
"РФД және БӘО" орталық аппаратының, облыстық және аудандық филиалдарының әр басшысына, маманына және лаборанты үшін
8
Геоақпараттық жүйе
көрсетілетін
қызмет
1
жоқ
РФД және БӘО-ның орталық аппаратына, облыстық және аудандық филиалы үшін
";
6-тараудың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"6-тарау. Жабдықтың тиесілілік нормалары";
7-тарауда:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"7-тарау. Карантиндік объектілерді және ерекше қауіпті зиянды организмдерді анықтау жөніндегі тексеру жұмыстарына арналған нормалар";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 26 және 27-жолдармен толықтырылсын:
"
26
Оңтүстік Америкалық қызанақ күйесі
көбелектер бойынша және құрттар
бойынша
гектар
7
27
Сібір жібек көбелегі
құрттар бойынша және жұмыртқа салымдары бойынша
гектар
5
".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық, фитосанитариялық және тамақ қауіпсіздігі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
С. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі

дополнить строками, порядковые номера 7 и 8, следующего содержания:
"
7
Планшеты
штук
1
7
на каждого руководителя, специалиста и лаборанта центрального аппарата, областного и районных филиалов "РМЦФД и П"
8
Геоинформационная система
услуга
1
нет
на центральный аппарат, областной и районный филиал "РМЦФД и П"
";
заголовок главы 6 изложить в следующей редакции:
"Глава 6. Нормы положенности оборудования";
в главе 7:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Глава 7. Нормы на обследовательские работы по выявлению карантинных объектов и особо опасных вредных организмов";
дополнить строками, порядковые номера 26 и 27, следующего содержания:
"
26
Южно-Американская томатная моль
по бабочкам и по гусенице
гектар
7
27
Сибирский шелкопряд
по гусеницам и по яйцекладке
гектар
5
".
2. Департаменту ветеринарной, фитосанитарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан