"Өндiрiспен айналысатын шағын кәсiпкерлiктiң субъектiлерiнiң мерзiмiн сату жөнiндегi ашық конкурсты ұйымдастыру және өткiзу туралы ереже" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 1997 жылғы 17 сәуiрдегі № 312 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 475 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 19858 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына және 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өндіріспен айналысатын шағын кәсіпкерліктің субъектілерінің мерзімін сату жөніндегі ашық конкурсты ұйымдастыру және өткізу туралы ереже" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 1997 жылғы 17 сәуірдегі № 312 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 312 болып тіркелген, 1998 жылы Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативті құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған № 4) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушы
А. Сапаров

О признании утратившим силу приказа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 апреля 1997 года № 312 "Положение об организации и проведении открытых конкурсов по продаже земельных участков, права постоянного землепользования в рассрочку субъектам малого предпринимательства, занимающимся производством"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 475. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 января 2020 года № 19858
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 апреля 1997 года № 312 "Положение об организации и проведении открытых конкурсов по продаже земельных участков, права постоянного землепользования в рассрочку субъектам малого предпринимательства, занимающимся производством" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан № 312, опубликован в 1998 году в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 4).
2. Комитету по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
А. Сапаров