"Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласының рәміздері туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 5 маусымдағы № 109/16-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 3 мамырдағы № 382/49-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 1227 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласын Қазақстан Республикасының астанасы – Нұр-Сұлтан қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 наурыздағы № 6 Жарлығына сәйкес, "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабын басшылыққа ала отырып, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласының рәміздері туралы" Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 5 маусымдағы № 109/16-IV шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауындағы және бүкіл мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласы рәміздерінің сипаттамасы және оларды пайдалану тәртібіндегі "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тараудың 2-тармағындағы "Астана" деген жазуы", "Астана" жазуының" деген сөздер "Nur-Sultan" деген жазуы", "Nur-Sultan" жазуының" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласы рәміздерінің сипаттамасы және оларды пайдалану тәртібіне 1, 2-қосымшалар осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты хатшысының м.а.,
сессия төрағасы Г. Қасенов
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2019 жылғы 3 мамырдағы
№ 382/49-VI шешіміне
1-қосымша
Қазақстан Республикасының
елордасы – Нұр-Сұлтан
қаласының рәміздерін сипаттау
және пайдалану тәртібіне
1-қосымша
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының
2019 жылғы 3 мамырдағы
№ 382/49-VI шешіміне
2-қосымша
Қазақстан Республикасының
елордасы – Нұр-Сұлтан
қаласының рәміздерін сипаттау
және пайдалану тәртібіне
2-қосымша

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 5 июня 2008 года № 109/16-IV "О символах столицы Республики Казахстан – города Астаны"
Решение маслихата города Нур-Султана от 3 мая 2019 года № 382/49-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 6 мая 2019 года № 1227
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 6 "О переименовании города Астаны – столицы Республики Казахстан в город Нур-Султан – столицу Республики Казахстан", руководствуясь статьей 3 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 5 июня 2008 года № 109/16-IV "О символах столицы Республики Казахстан – города Астаны" следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту вышеуказанного решения слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан";
в Описании и порядке использования символов столицы Республики Казахстан города Астаны слова "Астаны", "Астане" заменить словом "Нур-Султан";
в пункте 2 главы 1 слова "надпись "Астана" и "от слова "Астана" заменить словами "надпись "Nur-Sultan" и "от слова "Nur-Sultan";
приложения 1, 2 к вышеуказанному Описанию и порядку использования символов столицы Республики Казахстан города Астаны изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
и.о. секретаря маслихата
города Нур-Султан
Г. Касенов
Приложение 1
к решению маслихата
города Нур-Султан
от 3 мая 2019 года
№ 382/49-VI
Приложение 1
к описанию и порядку
использования символов
столицы Республики
Казахстан - города Нур-Султан
Приложение 2
к решению маслихата
города Нур-Султан
от 3 мая 2019 года
№ 382/49- VI
Приложение 2
к описанию и порядку
использования символов
столицы Республики
Казахстан - города Нур-Султан