Нұр-Сұлтан қаласының аумағында тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 430/55-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 1247 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 26 тамыздағы № 529/71-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 26.08.2020 № 529/71-VI (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении ставок фиксированного налога на территории города Нур-Султан
Решение маслихата города Нур-Султана от 26 сентября 2019 года № 430/55-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 октября 2019 года № 1247. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 26 августа 2020 года № 529/71-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 26.08.2020 № 529/71-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Бюджетке салық және басқа міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 546-бабының 3-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласы аумағында қызметтерін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары белгіленсін.
2. "Астана қаласының аумағында белгіленген салық ставкаларын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 203/31-IV шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормавтивтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 571 болып тіркелген, 2009 жылғы 28 сәуірде "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған).

В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Нур-Султан согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение масихата города Астаны от 31 марта 2009 года № 203/31-IV "Об установлении ставок фиксированного налога на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 571, опубликовано в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" 28 апреля 2009 года).