"Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 100/14-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 434/55-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 1249 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2022 жылғы 25 мамырдағы № 180/25-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 25.05.2022 № 180/25-VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының астанасы – Астана қаласын Қазақстан Республикасының астанасы - Нұр–Сұлтан қаласы деп қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 23 наурыздағы № 6 Жарлығына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын басшылыққа ала отырып, Нұр-Сұлтан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 100/14-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1223 тіркелген, 2016 жылдың 4 ақпанында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің атауында және "Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы бүкіл мәтін бойынша "Астана" деген сөз "Нұр-Сұлтан" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Астана қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" барлық мәтін бойынша "бас маманға", "бас маманның", "бас маманмен", "бас маман" деген сөздер "бас инспекторға", "бас инспектордың", "бас инспектормен", "бас инспектор" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы Қ. Таукен
Нұр-Сұлтан қаласы
маслихатының хатшысы Ж. Нурпейісов

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2016 года № 100/14-V "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" и его описания
Решение маслихата города Нур-Султана от 26 сентября 2019 года № 434/55-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 7 октября 2019 года № 1249. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 25 мая 2022 года № 180/25-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 25.05.2022 № 180/25-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 23 марта 2019 года № 6 "О переименовании города Астаны – столицы Республики Казахстан в город Нур-Султан – столицу Республики Казахстан", руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 27 декабря 2016 года № 100/14-V "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1090, опубликовано 4 февраля 2016 года в газетах "Aстана aқшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту вышеуказанного решения слово "Астаны" заменить словом "Нур-Султан":
слова "Утверждены решением маслихата города Астаны" заменить словами "Утверждены решением маслихата города Нур-Султан";
в Правилах выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" и его описания: слова "Астаны", "Астана" заменить словами "Нур-Султан";
по всему тексту Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат маслихата города Астаны" слова "главному специалисту", "главного специалиста", "главным специалистом", "главный специалист" заменить словами "главному инспектору", "главного инспектора", "главным инспектором", "главный инспектор".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
Қ. Таукен
Секретарь маслихата
города Нур-Султан
Ж. Нурпиисов