"2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № А-7/269 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № А-4/166 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 сәуірде № 7141 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № А-7/269 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6703 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде 2018 жылғы 5 шілдеде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 оқу жылдарына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
""Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-тармағындағы 8-3) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы;
3) жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. "Ақмола облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі мүдделі органдармен бірлесе отырып, жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша шаралар қолдансын.";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2019-2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды дайындау 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2020-2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы".

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 15 июня 2018 года № А-7/269 "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 учебные годы"
Постановление акимата Акмолинской области от 12 апреля 2019 года № А-4/166. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2019 года № 7141
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 учебные годы" от 15 июня 2018 года № А-7/269 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6703, опубликовано 5 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 учебные годы";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2018-2019 учебный год;
2) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2019-2020 учебный год;
3) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2020-2021 учебный год.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Государственному учреждению "Управление образования Акмолинской области" совместно с заинтересованными органами принять меры по размещению утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета.";
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2018-2019 учебный год, утвержденный вышеуказанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2019-2020 учебный год, утвержденном вышеуказанным постановлением:
заголовок изложить в новой редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2019-2020 учебный год";
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2020-2021 учебный год, утвержденном вышеуказанным постановлением:
заголовок изложить в новой редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2020-2021 учебный год".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы күші 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облысы әкімдігінің

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А.Е.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2018 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области

2019 жылғы 12 сәуірдегі
№ А-4/166 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2018 жылғы 15 маусымдағы
№ А-7/269 қаулысымен
бекітілген
Жергілікті бюджет есебінен техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Профиль атауы (бағыты)
Орындар саны
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
1
Білім беру

от 12 апреля 2019 года
№ А-4/166
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 15 июня 2018 года
№ А-7/269
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием за счет местного бюджета на 2018-2019 учебный год
Наименование профиля (направления)
Количество мест
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тысячах тенге)
1
Образование