Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 қазандағы № А-10/481 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 7418 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы _________
№ _________қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған, кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер көрсету регламентерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № А-11/509 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5124 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
2. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі әлеуетті қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес келмейтінін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № А-12/558 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5176 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
3. "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер көрсету регламентерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № А-11/509 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № А-7/298 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5445 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
4. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі әлеуетті қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес келмейтінін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № А-12/558 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 маусымдағы № А-7/299 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5452 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 9 октября 2019 года № А-10/481. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 октября 2019 года № 7418
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от _________ 20___ года
№ _________
Перечень признанных утратившими силу, некоторых постановлений акимата Акмолинской области
1. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" от 4 ноября 2015 года № А-11/509 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5124, опубликовано 30 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" от 3 декабря 2015 года № А-12/558 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5176, опубликовано 25 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 4 ноября 2015 года № А-11/509 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" от 15 июня 2016 года № А-7/298 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5445, опубликовано 22 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Постановление акимата Акмолинской области "О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 3 декабря 2015 года № А-12/558 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" от 15 июня 2016 года № А-7/299 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5452, опубликовано 27 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").