Ақмола облысы Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің Кирово ауылын қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/505 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 7446 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысының, "Ақкөл ауданы Кирово селосын қайта атау жөнінде ұсыныс енгізу туралы" Ақкөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № А-11/352 қаулысы мен Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қарашадағы № С 29-3 шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің Кирово ауылы Ақмола облысы Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округінің Рамадан ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржықпаев
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ғ.Бекмағамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ә.Баймағамбетов

О переименовании села Кирово Енбекского сельского округа Аккольского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/505 и решение Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 октября 2019 года № 7446
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, постановления акимата Аккольского района от 7 ноября 2018 года № А-11/352 и решения Аккольского районного маслихата от 7 ноября 2018 года № С 29-3 "О внесении предложения по переименованию села Кирово Аккольского района" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Кирово Енбекского сельского округа Акмолинской области на село Рамадан Енбекского сельского округа Аккольского района Акмолинской области.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Г.Бекмагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов