Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қыркүйекте № 7351 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 21 ақпандағы № С-41-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 21.02.2020 № С-41-8 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң 546 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.
2. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № С-25/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6964 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының кезектен
тыс 36-шы сессиясының
төрайымы
Ә.Шаримова
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Көкшетау қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасы"
Республикалық мемлекттік
мекемесі
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ С-36-8 шешiміне қосымша
Көкшетау қаласының аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері
№ р/б
Салық салу объектiсiнiң атауы
Тiркелген салықтың бiрыңғай мөлшерлемелері (айлық есептiк көрсеткiштермен)
1
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
4
2
Бiреуден көп ойыншының қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
3
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
2,5
4
Ойын жолы
5
5
Карт
5
6
Бильярд үстелі
9
7
Көкшетау қаласында орналасқан уəкілетті ұйымның айырбастау пункті
13

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 августа 2019 года № С-36-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 сентября 2019 года № 7351. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 февраля 2020 года № С-41-8
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.02.2020 № С-41-8 (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау" от 7 декабря 2018 года № С-25/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6964, опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 36-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
А.Шаримова
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное
учреждение "Управление государственных
доходов по городу Кокшетау
Департамента государственных доходов
по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 28 августа
2019 года № С-36-8
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау
п/п
Наименование объекта налогообложения
Единые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
4
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
5
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2,5
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
9
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в городе Кокшетау
13