Ақкөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № А-2/39 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 7082 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № А-11/308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 15.11.2019 № А-11/308 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабының 1 тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ю.В. Курушинге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов
Ақкөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "12" ақпандағы
№ А-2/39 қаулысымен
бекітілген
Ақкөл ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Орналасу орындары
1
Ақкөл қаласы
Уәлиханов көшесі, жексенбілік базар ауданы;
Кирдищева көшесі, сапаржай ғимаратының оң жағындағы аумақ
2
Еңбек ауылы
Студенттер көшесі, "Влад" және "Светлана" дүкендерінің арасында
3
Урюпин ауылы
Кеңесары көшесі, Ақкөл аудандық білім бөлімінің "Урюпин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің қарама-қарсы аймағы
4
Қына ауылы
Тәуелсіздік көшесі, "Айгуль" дүкенінің ауданы
5
Қарасай ауылы
Алтынсарин көшесі, "Мега" дүкенінің ауданы
6
Жылғызқарағай ауылы
Кирдищев көшесі, 14
7
Азат ауылы
Алаш көшесі, "Мадина" және "Продукты" дүкендерінің арасында
8
Наумов ауылы
Алтынсарин көшесі, орталық алаңының ауданы
9
Новорыбин ауылы
Құсайынов көшесі, "Фортуна" дүкені және "Халық жері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты арасында
10
Домбыралы ауылы
Алаш көшесі, "Бриз" дүкенінің ауданы

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Аккольском районе
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 12 февраля 2019 года № А-2/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2019 года № 7082. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 15 ноября 2019 года № А-11/308
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аккольского района Акмолинской области от 15.11.2019 № А-11/308 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Аккольском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курушина Ю.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т.Едигенов
Утверждены
постановлением акимата
Аккольского района
от "12" февраля 2019 года
№ А-2/39
Места размещения нестационарных торговых объектов в Аккольском районе
Наименование административно-территориальной единицы
Места размещения
1
город Акколь
улица Валиханова, район воскресного рынка;
улица Кирдищева, территория по правой стороне от здания автовокзала
2
село Енбек
улица Студентов, между магазинами "Влад" и "Светлана"
3
село Урюпинка
улица Кенесары, территория напротив государственного учреждения "Урюпинская средняя школа" отдела образования Аккольского района
4
село Кына
улица Тауелсиздик, район магазина "Айгуль"
5
село Карасай
улица Алтынсарина, район магазина "Мега"
6
село Жылгызкарагай
улица Кирдищева, 14
7
село Азат
улица Алаш, между магазинами "Мадина" и "Продукты"
8
село Наумовка
улица Алтынсарина, район центральной площади
9
село Новорыбинка
улица Кусаинова, между магазином "Фортуна" и административным зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Халық жері"
10
село Домбралы
улица Алаш, район магазина "Бриз"