Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 "Біржан сал ауданының Степняк қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-40/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 7243 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданының Степняк қаласы мен ауылдық елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 29 наурыздағы № С-22/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6555 тіркелген, 2018 жылғы 24 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге 2-қосымшада:
кестенің 3-бағанында:
үшінші жолда (аймақ нөмірі II) "Невский ауылы" сөздері "Тасшалқар ауылы" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Тастанбеков
Аудандық мәслихат хатшысы С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі

"О внесении изменения в решение маслихата района Биржан сал от 29 марта 2018 года № С-22/8 "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк и сельских населенных пунктов района Биржан сал"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 19 июня 2019 года № С-40/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2019 года № 7243
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Степняк и сельских населенных пунктов района Биржан сал" от 29 марта 2018 года № С-22/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6555, опубликовано 24 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в приложении 2 к указанному решению:
в графе 3 таблицы:
в строке третьей (номер зоны II) слова "село Невское" заменить словами "село Тасшалкар".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Тастанбеков
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области