Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-4/172 "Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № а-0/12 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қаңтарда № 7056 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 маусымдағы № а-3/134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 25.06.2019 № а-3/134 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жақсы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № а-4/172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6675 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау сол мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Малғаждаров
Жақсы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ а-0/12 қаулысына
қосымша
Жақсы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 31 мамырдағы
№ а-4/172 қаулысына
1-қосымша
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасқан жерін есепке алатын аймаққа бөлу коэффициенттері
Жақсы ауданының Жақсы ауылында салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1
Қали Еспенбетұлы көшесі;
Бейімбет Майлин көшесі;
Бірлік көшесі;
Строительная көшесі;
Ілияс Жансүгіров көшесі;
Мұхтар Әуезов көшесі.
1,25
2
Сейітжан Жақыпов көшесі;
Комсомольская көшесі;
Дорожная көшесі;
Мәншүк Маметова көшесі;
Октябрьская көшесі;
Молодежная көшесі;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Степная көшесі;
Максим Горький көшесі;
Абай көшесі 64-інші үйден көшенің соңына дейін;
Мереке көшесі;
Мира көшесі 73-інші үйден көшенің соңына дейін;
Целинная көшесі;
Сәкен Сейфуллин көшесі;
Транспортная көшесі.
1,6
3
Болашақ шағын ауданы;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Тәуелсіздік көшесі 29-ыншы үйден көшенің соңына дейін;

О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 31 мая 2018 года № а-4/172 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 23 января 2019 года № а-0/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 января 2019 года № 7056. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 25 июня 2019 года № а-3/134
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 25.06.2019 № а-3/134 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района" от 31 мая 2018 года № а-4/172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6675, опубликовано 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Б.Малгаждаров
Приложение
к постановлению акимата
Жаксынского района
от 23 января 2019 года
№ а-0/12
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаксынского района
от 31 мая 2018 года
№ а-4/172
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Коэффициенты зонирования
1
улица Кали Еспенбетулы;
улица Беймбета Майлина;
улица Бирлик;
улица Строительная;
улица Ильяса Джансугурова;
улица Мухтара Ауэзова.
1,25
2
улица Сейтжана Жакупова;
улица Комсомольская;
улица Дорожная;
улица Маншук Маметовой;
улица Октябрьская;
улица Молодежная;
улица Жамбыла Жабаева;
улица Степная;
улица Максима Горького;
улица Абай с 64 дома до конца улицы;
улица Мереке;
улица Мира с 73 дома до конца улицы;
улица Целинная;
улица Сакена Сейфуллина;
улица Транспортная.
1,6
3
микрорайон Болашак;
улица Алии Молдагуловой;
улица Тауелсиздик с 29 дома до конца улицы;

Юрий Гагарин көшесі 1-ден 20-ға дейін;
Амангелді Иманов көшесі 4-інші үйден көшенің соңына дейін;
Әділбек Майкүтов көшесі;
Советская көшесі;
Юрий Гагарин көшесі 20-ыншы үйден көшенің соңына дейін.
2,0
4
Абай көшесі 1-ден 63-ке дейін;
Карл Маркс;
Сәкен Сейфуллин көшесі 1-ден 19-ға дейін;
Мира көшесі 1-ден 73-ке дейін;
Кенжеш Түктүбаев көшесі 19-дан 45-ке дейін;
Пионерская көшесі;
Амангелді Иманов көшесі;
Дорожный тұйық көшесі;
Тәуелсіздік көшесі 1-ден 27-ге дейін.
2,2
5
Абай көшесі;
Кенжеш Түктүбаев көшесі 1-ден 17-ге дейін;
Западная көшесі;
Энергетиков көшесі;
Элеваторная көшесі;
Тоқтар Әубәкіров көшесі.
2,4

улица Юрия Гагарина с 1 по 20;
улица Амангельды Иманова с 4 дома до конца улицы;
улица Адильбека Майкутова;
улица Советская;
улица Юрия Гагарина с 20 до конца улицы.
2,0
4
улица Абай с 1 по 63;
улица Карла Маркса;
улица Сакена Сейфуллина с 1 по 19;
улица Мира с 1 по 73;
улица Кенжеша Туктубаева с 19 по 45;
улица Пионерская;
улица Амангельды Иманова;
переулок Дорожный;
улица Тауелсиздик с 1 по 27.
2,2
5
улица Абай;
улица Кенжеша Туктубаева с 1 по 17;
улица Западная;
улица Энергетиков;
улица Элеваторная;
улица Тохтара Аубакирова.
2,4