Салық салу объектісінің Жақсы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № а-6/235 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қыркүйекте № 7404 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № а-4/254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 30.11.2020 № а-4/254 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Салық салу объектісінің Жақсы ауданының елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Малгаждаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министірлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаменті
Жақсы ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесі
Жақсы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 26 қыркүйектегі
№ а-6/235 қаулысына
1-қосымша
Салық салу объектісінің Жақсы ауданының Жақсы ауылында
орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Жақсы ауылында салық салу объектісінің
орналасқан жері
Аймақ коэффициенті
1
Қали Еспенбетұлы көшесі;
Бейімбет Майлин көшесі;
Бірлік көшесі;
Строительная көшесі;
Ілияс Жансүгіров көшесі;
Мұхтар Әуезов көшесі;
Әліби Жангелдин көшесі.
2,0
2
Шағын аудан;
Дружба көшесі;
Әлия Молдағұлова көшесі;
Юрий Гагарин көшесі;
Амангелді Иманов көшесі;
Әділбек Майкүтов көшесі;
Советская көшесі;
Сейітжан Жақыпов көшесі;
Комсомольская көшесі;
Дорожная көшесі;
Мәншүк Мәметова көшесі;
Октябрьская көшесі;
Молодежная көшесі;
Жамбыл Жабаев көшесі;
Степная көшесі;
Максим Горький көшесі;
Мереке көшесі;
Целинная көшесі;
Транспортная көшесі;
Западная көшесі;
Көктем көшесі;
Энергетиков көшесі;
Элеваторная көшесі;
Тоқтар Әубәкіров көшесі.
2,2
3
Мира көшесі;
Тәуелсіздік көшесі;
Карл Маркс көшесі;
Сәкен Сейфуллин көшесі;
Кенжеш Түктібаев көшесі;
Пионерская көшесі;
Дорожный тұйық көшесі;
Абай көшесі;
Болашақ шағын ауданы.
2,4
Жақсы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 26 қыркүйектегі
№ а-6/235 қаулысына
2-қосымша
Салық салу объектісінің Жақсы ауданының ауылдық елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 26 сентября 2019 года № а-6/235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 сентября 2019 года № 7404. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 30 ноября 2020 года № а-4/254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 30.11.2020 № а-4/254 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жаксынского района, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Аким района Б.Малгаждаров
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское
государственноное учреждение
"Управление государственных
доходов по Жаксынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаксынского района
от 26 сентября 2019 года
№ а-6/235
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в селе Жаксы Жаксынского района
Месторасположение объекта налогообложения
в селе Жаксы
Коэффициент зонирования
1
Улица Кали Еспенбетулы;
Улица Бейимбета Майлина;
Улица Бирлик;
Улица Строительная;
Улица Ильяса Жансугурова;
Улица Мухтара Ауезова;
Улица Алиби Жангильдина.
2,0
2
Микрорайон;
Улица Дружбы;
Улица Алии Молдагуловой;
Улица Юрия Гагарина;
Улица Амангельды Иманова;
Улица Адильбека Майкутова;
Улица Советская;
Улица Сейтжана Жакупова;
Улица Комсомольская;
Улица Дорожная;
Улица Маншук Маметовой;
Улица Октябрьская;
Улица Молодежная;
Улица Жамбыла Жабаева;
Улица Степная;
Улица Максима Горького;
Улица Мереке;
Улица Целинная;
Улица Транспортная;
Улица Западная;
Улица Коктем;
Улица Энергетиков;
Улица Элеваторная;
Улица Токтара Аубакирова.
2,2
3
Улица Мира;
Улица Тауелсиздик;
Улица Карла Маркса;
Улица Сакена Сейфуллина;
Улица Кенжеша Туктубаева;
Улица Пионерская;
Переулок Дорожный;
Улица Абая;
Микрорайон Болашак.
2,4
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаксынского района
от 26 сентября 2019 года
№ а-6/235
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объектов налогообложения в сельских населенных пунктах Жаксынского района