Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Қорғалжын ауданында 2019 жылға егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгiлеу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № А-4/70 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 7153 болып тіркелді
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5 бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Қорғалжын ауданында 2019 жылға егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ-С. Мұхамеддиге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "26" сәуірдегі
№А-4/70 қаулысына
қосымша
Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Қорғалжын ауданында 2019 жылға егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
р/р
Өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi
Оңтайлы мерзiмдер
1.
Орташа кеш жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ в Коргалжынском районе на 2019 год по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 26 апреля 2019 года № А-4/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2019 года № 7153
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ в Коргалжынском районе на 2019 год по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г-С. Мухамедди.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение к постановлению
акимата Коргалжынского
района от "26" апреля
2019 года № А-4/70
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ в Коргалжынском районе на 2019 год по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
п/п
Виды продукции растениеводства
Оптимальные сроки
1.
Яровая пшеница среднепоздняя

17 мамырдан 25 мамырға дейін
16.
Көпжылдық дәнді және бұршақты шөптерді ерте көктемгі егу
Өріске бірінші шығу мүмкіндігі болғанда 30 сәуірге дейін
17.
Көпжылдық дәнді және бұршақты шөптерді көктемгі егу
01 мамырдан 15 мамырға дейін

с 17 мая по 25 мая
16.
Ранневесенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
при первой возможности выезда в поле до 30 апреля
17.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 01 мая по 15 мая