Ақтөбе қаласының ауылдарын тұрғын үй алаптарына қайта құру туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 84 қаулысы және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 наурыздағы № 388 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5977 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 8 бабына және 11 бабының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және 27 бабының 2 тармағына сәйкес және Ақтөбе қаласының өкілді және атқарушы органдарының ұсыныстарын ескере отырып, Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының келесі ауылдары тұрғын үй алаптарына қайта құрылсын:
Кенес Нокин, Ақшат, Белогор, Белогор карьері, Бекқұл баба, Қызылжар, Пригородный, Садовое, Украинка, Өлке, Шиелісай, Жаңақоныс, Құрашасай, Жіңішке, Шестихатка, Құрайлы, Георгиевка, Елек, Өрлеу, Қарғалы, Ақжар, Мағаджан, Сазды.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Ақтөбе қаласының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы жүргізілген өзгерістерге сәйкес жер-кадастрлық құжаттаманы сәйкестендірсін.
3. Осы бірлескен әкімдік қаулысы және мәслихат шешімінің орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі О. ОРАЗАЛИН
Облыс мәслихат хатшысы С. КАЛДЫГУЛОВА
Облыстық мәслихатының
сессия төрағасы
Т. ЕСЕНҒҰЛОВ

О преобразовании сел города Актобе в жилые массивы
Постановление акимата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 84 и решение маслихата Актюбинской области от 1 марта 2019 года № 388. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2019 года № 5977
В соответствии со статьей 8 и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая предложения представительного и исполнительного органов города Актобе, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Преобразовать следующие села города Актобе в жилые массивы:
Кенес Нокина, Акшат, Белогорка, Белогорский карьер, Бекқұл баба, Кызылжар, Пригородное, Садовое, Украинка, Ульке, Шилисай, Жанаконыс, Курашасай, Жіңішке, Шестихатка, Курайли, Георгиевка, Елек, Орлеу, Каргалинское, Акжар, Магаджанское, Сазды.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" привести в соответствие с произведенными изменениями в административно-территориальном устройстве города Актобе земельно-кадастровую документацию.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области О. УРАЗАЛИН
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА
Председатель сессии
областного маслихата
Т. ЕСЕНГУЛОВ