Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 432 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 маусымда № 6268 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 588 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2020 № 588 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 605-бабының 3-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 338 "Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласында сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерін арттыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5950 тіркелген, 2018 жылғы 27 қыркүйекте электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама бойынша базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерінің мөлшері қосымшаға сәйкес арттырылсын.";
көрсетілген шешімнің қосымшасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында елді мекендердегі үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте және жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде орналастырылатын сыртқы (көрнекі) жарнама бойынша базалық ай сайынғы төлемақы мөлшерлемелерінің арттырылған мөлшерлері".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Б. БЕРКІМБАЕВ
Облыстық мәслихаттың хатшысы С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменений в решение областного маслихата от 19 сентября 2018 года № 338 "О повышении базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в городе Актобе Актюбинской области"
Решение маслихата Актюбинской области от 19 июня 2019 года № 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2019 года № 6268. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2020 года № 588
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 11.12.2020 № 588 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 605 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 19 сентября 2018 года № 338 "О повышении базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в городе Актобе Актюбинской области", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5950, опубликованное 27 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Повысить размеры базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования в городе Актобе Актюбинской области, согласно приложению.";
заголовок приложения к указанному решению изложить в следующей редакции:
"Повышенные размеры базовых ежемесячных ставок платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в населенных пунктах и в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования в городе Актобе Актюбинской области".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата
Б. БЕРКИМБАЕВ
Секретарь областного маслихата С. КАЛДЫГУЛОВА