Ақтөбе қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 55 қаулысы. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2019 жылғы 11 қаңтарда № 3-1-226 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы № 1019 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 мамырда "Ақтөбе" газетінде жарияланған) қаулысы;
2) Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5058 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2009 жылғы 4 мамырдағы № 1019 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4705 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысы.
2. "Ақтөбе қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркеу;
2) осы қаулыны мерзімді баспасөз басылымдарында және Қазақстан Республикасының Эталондық бақылау банкінде ресми түрде жариялауға жіберу;
3) осы қаулыны Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімі аппаратының басшысы С. Набиге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І. Испанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Актобе
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 10 января 2019 года № 55. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 11 января 2019 года № 3-1-226
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Актобе:
1) постановление акимата города Актобе от 4 мая 2009 года № 1019 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-109, опубликованное 21 мая 2009 года в газете "Актюбинский вестник");
2) постановление акимата города Актобе от 28 декабря 2015 года № 5058 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Актобе от 4 мая 2009 года № 1019 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4705, опубликованное 4 февраля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Актобе.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на руководителя аппарата акима города Актобе С. Наби.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города И. Испанов