Ақтөбе қаласы әкімінің 2017 жылғы 15 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы әкімінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 6170 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтөбе қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласы әкімінің 2017 жылғы 15 сәуірдегі № 3 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5441 тіркелген, 2017 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Ақтөбе қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары И. Көзбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі І. Испанов

О признании утратившим силу решения акима города Актобе от 15 апреля 2017 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 17 мая 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 мая 2019 года № 6170
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Актобе от 15 апреля 2017 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5441, опубликованное 18 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Актобе.
3. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима города Актобе И. Кузбаева.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города И. Испанов