Әйтеке би ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 219 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 қазанда № 6413 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасы құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 7232 бұйрығына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Айтекебийского района
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 14 октября 2019 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 октября 2019 года № 6413.
В соответствии со статьями 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и приказом председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7232, акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Әйтеке би ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № 138 "Әйтеке би ауданы бойынша мемлекеттік жалдау үйлерінде жалдау ақысының мөлшерін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3973 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2014 жылы 30 шілдеде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Айтекебийского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Айтекебийского района от 14 июля 2014 года № 138 "Об установлении размера арендной платы в государственных арендных домах по Айтекебийскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3973, опубликованное в информационный правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 30 июля 2014 года).

3. "Әйтеке би аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, архитектуры, градостроительства и строительства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі М. Елеусизов
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" қазандағы
№ 219 қаулысына қосымша
Әйтеке би ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 13.06.2023 № 108 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Орналасқан жері
1 (бір) шаршы метр үшін айына төлем мөлшері, теңге, тиын
1

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айтекебийского района М. Елеусизов
Приложение к постановлению
акимата Айтекебийского района
за № 219 от "14" октября 2019 года
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Айтекебийского района
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 13.06.2023 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Расположение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр, тенге, тиын
1