Шектеу іс-шараларын алу және Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 2-8-05/75 ұсынысы негізінде, Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Миялы ауылдық округінің Дияр ауылында орналасқан "Айдос" шаруа қожалығының аумағында түйелер арасынан құтыру ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралары жүргізілгендігіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5987 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 наурызда "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 10.11.2020 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі И. Мәнібаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 5 марта 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24 мая 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2019 года № 6185
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора государственного учреждения "Байганинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 24 апреля 2019 года № 2-8-05/75, аким Миялинского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Айдос" в селе Дияр, Миялинского сельского округа Байганинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бешенства среди верблюдов.
2. Признать утратившим силу решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района от 5 марта 2019 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 5987, опубликованное 21 марта 2019 года в газете "Жем-Сағыз").
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.11.2020 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа И. Манибаев