Ырғыз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 мамырдағы № 57 "Ырғыз ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 сәуірдегі № 65 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 сәуірде № 6115 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 05.04.2021 № 85 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 мамырдағы № 57 "Ырғыз ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5498 тіркелген, 2017 жылғы 24 мамырда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі қаулының 1 тармағындағы "в размере трех процентов списочной численности рабочих мест" сөзі "в размере трех процентов списочной численности работников" сөзімен ауыстырылсын.
2. "Ырғыз ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А. Шахинге жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Елеусізов

О внесении изменений в постановление акимата Иргизского района от 04 мая 2017 года № 57"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Иргизскому району"
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 18 апреля 2019 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 апреля 2019 года № 6115. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 5 апреля 2021 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 05.04.2021 № 85 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Иргизского района от 04 мая 2017 года № 57 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Иргизскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5498, опубликованное 24 мая 2017 года в районной газете "Ырғыз") следующие изменения:
в пункте 1 постановления на русском языке слова "в размере трех процентов списочной численности рабочих мест" заменить словами "в размере трех процентов списочной численности работников".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Шахина.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Елеусизов