Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 90 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 6122 болып тіркелді
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 20.10.2022 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Қарғалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 20.10.2022 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 20.10.2022 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. "Қарғалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Қарғалы ауданы әкімдігінің Интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарғалы ауданы әкiмi аппаратының басшысы Е. Есімбаевқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 90 қаулысына 1- қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2019 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 мая 2019 года № 6122
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2022 № 192 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Каргалинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2022 № 192 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. исключен постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2022 № 192 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Каргалинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего постановления на Интернет-ресурсе акимата Каргалинского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каргалинского района Е. Есимбаева.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
Приложение 1 к постановлению акимата Каргалинского района от 30 апреля 2019 года № 90
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 20.10.2022 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Бадамша ауылы
"Радуга" дүкені ғимаратының оң жағында
"София" дүкені ғимаратының сол жағында
2
Ащылысай ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында
3
Ақкөл ауылы
Достык көшесі 9, тұрғын үйге қарама – қарсы
4
Бозтөбе ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Қарғалы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бозтөбе негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
5
Әлімбет ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында
6
Велихов ауылы
"Велиховка" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
7
Ақжайық ауылы
"Ақтөбе облысының білім басқармасы Қарғалы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжайық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
8
Петропавл ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында
9
Шәмші Қалдаяқов ауылы
"Пацаев" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының оң жағында
10
Қос Естек ауылы
"Мечта" шаштаразы ғимаратының оң жағында
11
Степной ауылы
"Арзан" дүкені ғимаратының сол жағында.
12
Қайрақты ауылы
"Нұртас" дүкені ғимаратының оң жағында
13
Жосалы ауылы
"Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ауылдық клуб ғимаратының сол жағында

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2022 № 192 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1
село Бадамша
справа от здания магазина "Радуга"
слева в здание магазина "София"
2
село Ащылысай
слева от здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"
3
село Акколь
улица Достык 9, напротив жилого дома
4
село Бозтобе
справа от здания коммунального государственного учреждения "Бозтобинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Каргалинского района Управления образования Актюбинской области"
5
село Алимбет
слева от здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"
6
село Велиховка
справа от здания Товарищества с ограниченной ответственностью "Велиховка"
7
село Акжайык
справа от здания коммунального государственного учреждения "Акжайыкская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Каргалинского района Управления образования Актюбинской области"
8
село Петропавловка
слева от здания сельского клуба, государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"
9
село Шамши Калдаякова
справа от здания Товарищества с ограниченной ответственностью "Пацаев"
10
село Кос – Истек
справа от здания парикмахерской "Мечта"
11
село Степное
слева от здания магазина "Арзан"
12
село Кайракты
справа от здания магазина "Нұртас"
13
село Жосалы
слева от здания сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Каргалинский районный дом культуры" государственного учреждения "Каргалинский районный отдел культуры развития языков, физической культуры и спорта Актюбинской области"

Қарғалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 90 қаулысына 2 қосымша
Ескерту. 2 қосымша алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 20.10.2022 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Приложение 2 к постановлению акимата Каргалинского района 30 апреля 2019 г. № 90
Сноска. Приложение 2 исключен постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 20.10.2022 № 192 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).