Мұғалжар ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 191 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 6238 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 23 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 28.01.2021 № 23 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4-тармағы 8-1) тармақшасына, 62 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы және ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 133 "Мұғалжар ауданы бойынша жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5460 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 464 "Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 133 "Мұғалжар ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5741 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Мұғалжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Мугалжарскому району
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 31 мая 2019 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 июня 2019 года № 6238. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 28 января 2021 года № 23
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 28.01.2021 № 23 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пункта 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Мугалжарскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района от 12 апреля 2017 года № 133 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5460, опубликованное 12 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района от 8 декабря 2017 года № 464 "О внесении изменений в постановление акимата Мугалжарского района от 12 апреля 2017 года № 133 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Мугалжарскому району на 2017 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5741, опубликованное 28 декабря 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Государственному учреждению "Отдел образования Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне электрондық түрде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ. Қобландинге жүктелсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мугалжарского района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Г.Кобландина.