Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019–2021 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 342 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 6100 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының, 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 308 "2019–2021 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-237 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "62 521" сандары "63 991" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "59 221" сандары "60 691" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "62 521" сандары "64 204,1" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бюджет тапшылығы - "0" саны "-213,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "0" саны "213,1" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
екінші абзацта:
"1 159" сандары "2 188" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
5-1. 2019 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттің түсімі ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 441 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттің аталған сомасын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 8 апреля 2019 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 апреля 2019 года № 6100. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 308 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-237, опубликованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "62 521" заменить цифрами "63 991";
поступления трансфертов цифры "59 221" заменить цифрами "60 691";
в подпункте 2):
расходы цифры "62 521" заменить цифрами "64 204,1";
в подпункте 4)
дефицит бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-213,1";
в подпукте 5):
финансирование дефицита бюджета – цифру "0" заменить цифрами "213,1";
в пункте 5:
во втором абзаце:
цифры "1 159" заменить цифрами "2 188";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
5-1. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2019 год поступления целевого текущего трансферта из областного бюджета:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 441 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевого текущего трансферта определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.