Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 108 "Шалқар ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 356 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6189 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 қарашадағы № 565 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 02.11.2020 № 565 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 мамырдағы № 108 "Шалқар ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5528, 2017 жылы 15 маусымдағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шалқар ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларындағы:
"1. Жалпы ережелер" тарауындағы
2 тармақтың 1) тармақшасы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақтөбе облысы бойынша филиалы Шалқар аудандық бөлімі "бұдан әрі- уәкілетті ұйым);"
"2. Әлеуметтік көмек алушылар санаттарының тізбесі және көмектің мөлшерлері" тарауының мемлекеттік тілдегі нұсқасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Әлеуметтік көмек алушылар санаттарының тізбесін айқындау тәртібі және әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу";
9 тармақтың 3) тармақшасы алып тасталсын:
10 тармақтың 7) тармақшасындағы:
"60000 (алпыс мың)" сөздері "140000 (бір жүз қырық мың)" сөздерімен ауыстырылсын:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 22 мая 2017 года № 108 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Шалкарском районе"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2019 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2019 года № 6189. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 ноября 2020 года № 565
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 02.11.2020 № 565 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Шалкарский районный маслихат, РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 22 мая 2017 года № 108 "Об утверждении Правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Шалкарском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5528, опубликованное 15 июня 2017 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Шалкарском районе, утвержденных указанным решением:
в главе "1. Общие положения"
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей новой редакций:
"Филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан"" по Актюбинской области, Шалкарский районный отдел (далее - уполномоченная организация);"
Текст главы 2. Порядок определения перечня категорий получателей социальной помощи и установления размеров социальной помощи" на русском языке не меняется;
подпункт 3) пункта 9 исключить:
в подпункте 7) пункта 10:
слова "60000 (шестидесяти тысяч)" заменить словами "140000 (ста сорока тысяч)":

10 тармақтың 9) тармақшасындағы:
"60000 (алпыс мың)" сөздері "140000 (бір жүз қырық мың)" сөздерімен ауыстырылсын:
13 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"100000 (бір жүз мың)" сөздері "300000 (үш жүз мың)" сөздерімен ауыстырылсын:
13 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"50000 (елу мың)" сөздері "100000 (бір жүз мың)" сөздерімен ауыстырылсын:
13 тармақтың 3) тармақшасындағы:
"30000 (отыз мың)" сөздері "100000 (бір жүз мың)" сөздерімен ауыстырылсын:
13 тармақтың 4) тармақшасындағы:
"15000 (он бес мың)" сөздері "50000 (елу мың)" сөздерімен ауыстырылсын:
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
М. Ержанов
Шалқар аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ж. Былқайыр
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақтөбе облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және
әлеуметтік бағдарламалар басқармасы"
ММ басшысы
______________ Қ. Утаров
"___" ________ 2019 жылғы

в подпункте 9) пункта 10:
слова "60000 (шестидесяти тысяч)" заменить словами "140000 (ста сорока тысяч)":
в подпункте 1) пункта 13:
слова "100000 (ста тысяч)" заменить словами "300000 (триста тысяч)":
в подпункте 2) пункта 13:
слова "50000 (пятидесяти тысяч)" заменить словами "100000 (ста тысяч)":
в подпункте 3) пункта 13:
слова "30000 (тридцати тысяч)" заменить словами "100000 (ста тысяч)":
в подпункте 4) пункта 13:
слова "15000 (пятнадцати тысяч)" заменить словами "50000 (пятидесяти тысяч)":
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и впериодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
М. Ержанов
Исполняющий обязанности
секретарь Шалкарского
районного маслихата
Ж. Былқайыр
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
ГУ "Управление координации
занятости и социальных программ
Актюбинской области"
______________К. Утаров
"___"________2019 года