Субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 132 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5108 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 12 мамырдағы № 198 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 12.05.2020 № 198 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 6-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулыларының:
1) "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 151 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4634 тіркелген, 2018 жылдың 13 сәуірінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" № 151 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 20 қарашадағы № 552 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4898 тіркелген, 2018 жылдың 6 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

Об утверждении нормы и предельной цены субсидируемых семян
Постановление акимата Алматинской области от 10 апреля 2019 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5108. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 12 мая 2020 года № 198
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 12.05.2020 № 198 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10190), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы и предельные цены субсидируемых семян по Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства" от 4 апреля 2018 года № 151 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4634, опубликован 13 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 4 апреля 2018 года № 151 "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства" от 20 ноября 2018 года № 552 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4898, опубликован 6 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы "10" сәуір "Субсидияланатың тұқымдардың нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" № 132 қаулысына қосымша
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы әкімдігінің 01.07.2019 № 268 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Алматы облысы бойынша субсидияланатын тұқымдардың нормалары мен шекті бағалары
Ауданның (қаланың) атауы
Дақылдар
жаздық бидай
күздік бидай
бірінші репродукция тұқымдарының нормасы, килограмм/
гектар
бірінші репродукция тұқымдарының шекті бағасы,
теңге/ тонна
бірінші репродукция тұқымдарының нормасы, килограмм/
гектар
бірінші репродукция тұқымдарының шекті бағасы,
теңге/ тонна
1
2
3
4
5
6
1
Ақсу

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "10" апреля 2019 года № 132 "Об утверждении нормы и предельной цены субсидируемых семян"
Сноска. Приложение в - редакции постановления акимата Алматинской области от 01.07.2019 № 268 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Нормы и предельные цены субсидируемых семян по Алматинской области
Наименование района (города)
Культуры
пшеница яровая
пшеница озимая
норма приобретения (использования), килограмм/ гектар
предельная цена,
тенге/ тонна
норма приобретения (использования), килограмм/ гектар
предельная цена,
тенге/ тонна
1
2
3
4
5
6
1
Аксуский