100.
Алматы облысында орналасқан жеміс-көкөніс өнімдерін өндіретін кәсіпорындар
1. Қазақ тіліндегі атауы
2. Орыс тіліндегі атауы
3. Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
4. Басшының тегі, аты, әкесінің аты
5. Қазақ тіліндегі көрсетілетін қызмет түрлері
6. Орыс тіліндегі көрсетілетін қызмет түрлері
7. Қазақ тіліндегі аудан/қала атауы
8. Орыс тіліндегі аудан/қала атауы
9. Қазақ тіліндегі орналасқан жерінің мекенжайы
10. Орыс тіліндегі орналасқан жерінің мекенжайы
11. Геопозиция
12. Жұмыс режимі қазақ тілінде
13. Жұмыс режимі орыс тілінде
14. Байланыс телефондары
15. Электрондық пошта мекенжайы
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
101.
Алматы облысындағы жекешелендіру бойынша ақпарат
1. Қазақ тіліндегі қала/ауданның атауы
2. Орыс тіліндегі қала/ауданның атауы
3. Қазақ тілінде нысанның түрі
4. Орыс тілінде нысанның түрі
5. Қазақ тіліндегі сатылған нысандардың атауы
6. Орыс тіліндегі сатылған нысандардың атауы
7. Қазақ тіліндегі сатылған нысандардың саны мен типі
8. Орыс тіліндегі сатылған нысанның саны мен типі
9. Қазақ тіліндегі сату әдісі
10. Орыс тіліндегі сату әдісі
11. Жалпы сомасы
қажеттілігіне қарай
ақпарат шыққан соң 10 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
102.
Алматы облысы бойынша мемлекеттік мүлікті мүліктік жалға және сенімгерлік басқаруға беру бойынша ақпарат
1. Қала/ауданның қазақ тіліндегі атауы
2. Қала/ауданның орыс тіліндегі атауы
3. Орыс тіліндегі нысанның атауы
4. Қазақ тіліндегі нысанның атауы
5. Орналасқан жерінің мекенжайы қазақ тілінде
6. Орналасқан жерінің мекенжайы орыс тілінде
7. Шарттардың саны
8. Алаңы (шаршы метр)
9. Жоспарланған түсімдер (мың теңге)
10. Нақты түсімдер (мың теңге)
11. орындалу %
қажеттілігіне қарай
ақпарат шыққан соң 10 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
103.
Коммуналдық меншіктегі нысандарды жалға және сенімгерлік басқаруға "ЖАО атауы" конкурстары туралы деректер
1. Қала/ауданның қазақ тіліндегі атауы
2. Қала/ауданның орыс тіліндегі атауы
3. Орыс тіліндегі нысанның атауы
4. Қазақ тіліндегі нысанның атауы
5. Орналасқан жерінің мекенжайы қазақ тілінде
6. Орналасқан жерінің мекенжайы орыс тілінде
7. Геопозиция
8. Өтініш білдірушілер саны
9. Нарықтық бағасы
10. Баланстық бағасы
11. Сауда-саттықты өткізудің мерзімі, уақыты және орны
12. Сенімгерлік басқаруға өткізу мерзімі
қажеттілігіне қарай
ақпарат шыққаннан кейін 10 күн ішінде
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері

100.
Предприятия по производству плодоовощной продукции, расположенные в Алматинской области
1.Наименование на казахском языке
2.Наименование на русском языке
3.Бизнес-идентификационный номер
4.Фамилия, имя, отчество руководителя
5.Виды оказываемых услуг на казахском языке
6.Виды оказываемых услуг на русском языке
7.Район/город на казахском языке
8.Район/город на русском языке
9.Адрес месторасположения на казахском языке
10.Адрес месторасположения на русском языке
11.Геопозиция
12.Режим работы на казахском языке;
13.Режим работы на русском языке;
14.Контактные телефоны
15.Адрес электронной почты
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области", акимы районов, городов
101.
Информация по приватизации в Алматинской области
1.Наименование города/района на казахском языке
2.Наименование города/района на русском языке
3.Вид объектов на казахском языке
4.Вид объектов на русском языке
5.Наименование реализованных объектов на казахском языке
6.Наименование реализованных объектов на русском языке
7.Количество и тип реализованных объектов на казахском языке
8.Количество и тип реализованных объектов на русском языке
9.Метод реализации на казахском языке
10.Метод реализации на русском языке
11.Общая сумма
по мере необходимости
В течении 10 дней со дня появления информации
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление финансов Алматинской области", акимы районов, городов
102.
Информация по передаче государственного имущества в имущественный найм и доверительное управление по Алматинской области
1.Наименование города/района на казахском языке
2.Наименование города/района на русском языке
3.Наименование объекта на русском языке
4.Наименование объекта на казахском языке
5.Адрес месторасположения на казахском языке
6.Адрес месторасположения на русском языке
7.Количество договоров
8.Площадь (квадратный метр)
9.Планируемые поступления (тысяч тенге)
10.Фактические поступления (тысяч тенге)
11.% исполнения
по мере необходимости
В течении 10 дней со дня появления информации
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление финансов Алматинской области", акимы районов, городов
103.
Данные о конкурсах на доверительное управление и аренду объектов коммунальной собственности Алматинской области
1.Наименование города/района на казахском языке
2.Наименование города/района на русском языке
3.Наименование объекта на русском языке
4.Наименование объекта на казахском языке
5.Адрес месторасположения на казахском языке
6.Адрес месторасположения на русском языке
7.Геопозиция
8.Количество заявителей
9.Рыночная стоимость, тг.
10.Балансовая стоимость
11.Дата, время и место проведения торгов
12.Срок передачи на доверительное управление
по мере необходимости
В течении 10 дней со дня появления информации
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление финансов Алматинской области", акимы районов, городов

104.
Алматы облысындағы әлеуметтік бағыттағы нысандардың құрылысы
1.Орыс тіліндегі нысанның атауы
2. Қазақ тілінде нысанның атауы
3. Құрылыс алаңы
4. Қазақ тіліндегі қала/аудан атауы
5. Орыс тіліндегі қала/аудан атауы
6. Қазақ тіліндегі орналасқан жерінің мекенжайы
7. Орыс тіліндегі орналасқан жерінің мекенжайы
8. Геопозиция
9. Құрылыстың басталуы
10. Пайдалануға берудің жоспарланған күні
11. Орыс тілінде тапсырыс беруші
12. Қазақ тілінде тапсырыс беруші
13. Орыс тіліндегі құрылыс компаниясы (мердігер ұйым)
14. Қазақ тіліндегі құрылыс компаниясы (мердігер ұйым)
15. Телефон
16. Электрондық пошта
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
105.
Алматы облысы бойынша тұрғын үйлердің құрылысы
1. Орыс тіліндегі нысанның атауы
2. Қазақ тіліндегі нысанның атауы
3. Құрылыс алаңы
4. Қабаттар саны
5. Пәтерлер саны
6. Қазақ тілінде қала/аудан атауы
7. Орыс тіліндегі қала/аудан атауы
8. Орналасқан жерінің мекенжайы қазақ тілінде
9. Орналасқан жерінің мекенжайы орыс тілінде
10. Геопозиция
11. Құрылыстың басталуы
12. Пайдалануға берудің жоспарланған күні
13. Тапсырыс беруші орыс тілінде
14. Тапсырыс беруші қазақ тілінде
15. Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) орыс тілінде
16. Құрылыс компаниясы (мердігерлік ұйым) қазақ тілінде
17. Телефон
18. Электрондық пошта
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
106.
Алматы облысындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
1. Орыс тілінде нысанның атауы
2. Қазақ тілінде нысанның атауы
3. Құрылыс алаңы
4. Қала/аудан қазақ тілінде
5. Қала/аудан орыс тілінде
6. Қазақ тіліндегі орналасқан мекенжайы
7. Орыс тіліндегі орналасқан мекенжайы
8. Геопозиция
9. Құрылыстың басталуы
10. Пайдалануға берудің жоспарланған күні
11. Тапсырыс беруші орыс тілінде
12. Тапсырыс беруші қазақ тілінде
13. Орыс тілінде құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы)
14. Қазақ тілінде құрылыс компаниясы (мердігер ұйымы)
15. Телефон
16. Электрондық пошта
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері

104.
Строительство объектов социального назначения в Алматинской области
1.Наименование объекта на русском языке
2.Наименование объекта на казахском языке
3.Площадь строительства
4.Город/район на казахском языке
5.Город/район на русском языке
6.Адрес месторасположения на казахском языке
7.Адрес месторасположения на русском языке
8.Геопозиция
9.Начало строительства
10.Планируемая дата эксплуатации
11.Заказчик на русском языке
12.Заказчик на казахском языке
13.Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
14.Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
15.Телефон
16.Электронная почта
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление строительства Алматинской области", акимы районов, городов
105.
Строительство жилых домов по Алматинской области
1.Наименование объекта на русском языке
2.Наименование объекта на казахском языке
3.Площадь строительства
4.Количество этажей
5.Количество квартир
6.Город/район на казахском языке
7.Город/район на русском языке
8.Адрес месторасположения на казахском языке
9.Адрес месторасположения на русском языке
10.Геопозиция
11.Начало строительства
12.Планируемая дата эксплуатации
13.Заказчик на русском языке
14.Заказчик на казахском языке
15.Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
16.Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
17.Телефон
18.Электронная почта
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление строительства Алматинской области", акимы районов, городов
106.
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в Алматинской области
1.Наименование объекта на русском языке
2.Наименование объекта на казахском языке
3.Площадь строительства
4.Город/район на казахском языке
5.Город/район на русском языке
6.Адрес месторасположения на казахском языке
7.Адрес месторасположения на русском языке
8.Геопозиция
9.Начало строительства
10.Планируемая дата эксплуатации
11.Заказчик на русском языке
12.Заказчик на казахском языке
13.Строительная компания (подрядная организация) на русском языке
14.Строительная компания (подрядная организация) на казахском языке
15.Телефон
16.Электронная почта
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление строительства Алматинской области", акимы районов, городов

107.
Алматы облысында пайдалануға берілген тұрғын үйді шаршы метрлерінің көлемі
1. Кезең
2. Коммерциялық тұрғын үй, мың. М2.
3. Кезектегілер үшін жалдамалы тұрғын үй, мың. М2
4. Жеке тұрғын үй құрылысы, мың. М2
5. Пайдалануға берілген тұрғын үйлердің жалпы алаңы, мың. М2
6. Тұрғынүйқұрылысжинақ жүйесі арқылы барлық санаттарға арналған несиелік тұрғын үй, мың.м2
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
108.
Алматы облысының қала маңындағы саяжай жер телімдерін жоспарлы бұзу туралы ақпарат
1. Саяжай аймағының (бақ шарушылығының) атауы қазақ тілінде
2. Саяжай аймағының (бақ шарушылығының) атауы орыс тілінде
3. Жойылатын жер учаскесі
4. Геолокация
5. Жоспарлы бұзу кезеңі
жылына бір рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының құрылыс басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
109.
Алматы облысы бойынша өнеркәсіп объектілері (зауыттар, өнеркәсіптік кәсіпорындар)
1. Қазақ тіліндегі өнеркәсіп объектісінің атауы
2. Орыс тіліндегі өнеркәсіп объектісінің атауы
3. Басшының тегі, аты, әкесінің аты
4. Қазақ тіліндегі қызмет бағыты
5. Орыс тіліндегі қызмет бағыты
6. Қазақ тіліндегі қала/аудан
7. Орыс тіліндегі қала/аудан
8. Орналасқан жерінің мекенжайы қазақ тілінде
9. Орналасқан жерінің мекенжайы орыс тілінде
10. Геопозиция
11. Жұмыс режимі қазақ тілінде
12. Жұмыс режимі орыс тілінде
13. Байланыс телефондары
14. Электрондық пошта мекенжайы
15. Ресми интернет-ресурс
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
110.
Мемлекеттік бағдарламалар аясында Алматы облысының микроқаржы ұйымдары шығарған микрокредиттер
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
111.
Алматы облысындағы кең таралған пайдалы қазбалардың өндіру туралы деректер
1.Қазақ тіліндегі деректер тізімі
2.Орыс тіліндегі деректер тізімі
3.Есепті кезең
4.Алдыңғы есепті кезеңмен салыстыру
5.Ағымдағы есепті кезеңдегі өндіріс көлемі
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері

107.
Объем введенных квадратных метров жилья в Алматинской области
1.Период
2.Коммерческое жилье, тыс.м.2
3.Арендное жилье для очередников, тыс.м.2
4.Индивидуальное жилищное строительство, тыс.м.2
5.Общая площадь введенных в эксплуатацию жилых домов, тыс.м.2
6.Кредитное жилье через систему Жилстройсбережении для всех категории, тыс.м.2
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление строительства Алматинской области", акимы районов, городов
108.
Сведения по планируемому сносу дачных участков Алматинской области
1.Наименование дачного массива (садоводства) на казахском языке
2.Наименование дачного массива (садоводства) на русском языке
3.Территория, подпадающая под снос
4.Геопозиция
5.Планируемый срок сноса
раз в год
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление строительства Алматинской области", акимы районов, городов
109.
Объекты промышленности по Алматинской области (заводы, промышленные предприятия)
1.Наименование объекта промышленности на казахском языке
2.Наименование объекта промышленности на русском языке
3.Фамилия, имя, отчество руководителя
4.Направление деятельности на казахском языке
5.Направление деятельности на русском языке
6.Район/город на казахском языке
7.Район/город на русском языке
8.Адрес месторасположения на казахском языке
9.Адрес месторасположения на русском языке
10.Геопозиция
11.Режим работы на казахском языке
12.Режим работы на русском языке
13.Контактные телефоны
14.Адрес электронной почты
15.Официальный интернет-ресурс
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области", акимы районов, городов
110.
Микрокредиты, выданные микрофинансовыми организациями Алматинской области в разрезе государственных программ
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области", акимы районов, городов
111.
Данные по добыче общераспространенных полезных ископаемых в Алматинской области
1.Перечень данных на казахском языке;
2.Перечень данных на русском языке;
3.Отчетный период
4.Сравнение с предыдущим отчетным периодом
5.Объем добычи за текущий отчетный период
ежемесячно
до 10 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области", Южно-Казахстанский межрегиональный департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Южказнедра" в городе Алматы (по согласованию)

112.
Алматы облысының кен орындары
1.Қазақ тілінде кен орындары
2.Орыс тілінде кен орындары
3.Қазақ тіліндегі кен орындарының түрі
4.Орыс тіліндегі кен орындарының түрі
5.Көлемі
6.Қызмет көрсететін ұйым
7.Кеннің орналасқан жері
8.Геопозиция
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
113.
Алматы облысындағы өрт қауіпсіздігі тексерісінің нәтижесі (уәкілетті орган толтырады)
1. Тексерілген нысандар
2. Әкімшілік жауапкершілікке тартылғандар
3. БАҚ бойынша жұмыс
4. Тіркелген ақпарат
5. Тіркелген өрт
ай сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 10 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
Алматы облысы әкімінің аппараты, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Алматы облысы бойынша төтенше жағдайлар департаменті" (келісім бойынша)
114.
Алматы облысындағы барлық елді мекендер мен қалалардың түбегейлі жоспарлау жобалары және бас жоспарлардың сызбалары
1.Қазақ тіліндегі атауы
2.Орыс тіліндегі атауы
3.Қазақ тіліндегі жоба атауы
4.Орыс тіліндегі жоба атауы
5.Негізгі жылдағы халық саны (жыл/адам)
6.Есептік мерзімдегі халық саны (жыл/адам)
7.Қазақ тіліндегі жоба тапсырушысы
8.Орыс тіліндегі жоба тапсырушысы
9.Қазақ тіліндегі жоба әзірлеушісі
10.Орыс тіліндегі жоба әзірлеушісі
11.Бекіткен күн, кіммен, шешім № қазақ тілінде
12.Бекіткен күн, кіммен, шешім № орыс тілінде
13.Нақты күйі/жиынтықтылық, AutoCad, Corel draw бағдарламаларында әзірленген және т.с.с (бар болған жағдайда), қазақ тіліндегі әзірлеу/түзету сатысы
14.Нақты күйі/жиынтықтылық, AutoCad, Corel draw бағдарламаларында әзірленген және т.с.с (бар болған жағдайда), орыс тіліндегі әзірлеу/түзету сатысы
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының сәулет және қалақұрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері

112.
Месторождения Алматинской области
1.Наименование месторождения на казахском языке;
2.Наименование месторождения на русском языке;
3.Вид месторождения на казахском языке;
4.Вид месторождения на русском языке;
5.Объем
6.Обслуживающая организация
7.Расположение месторождения
8.Геопозиция
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Аппарат акима Алматинской области, руководитель государственного учреждения "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Алматинской области", Южно-Казахстанский межрегиональный департамент геологии и недропользования Комитета геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Южказнедра" в городе Алматы (по согласованию)
113.
Результаты проверок на пожарную безопасность по Алматинской области
(заполняется уполномоченным тер.органом)
1.Проверено объектов
2.Привлечены к административной ответственности
3.Работа по СМИ
4.Зарегистрированные информации
5.Зарегистрированные пожары
ежемесячно
до 10 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Аппарат акима Алматинской области, Департамент по чрезвычайным ситуациям Алматинской области
Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по согласованию)
114.
Cхемы генеральных планов и проекты детальных планировок всех городов и населенных пунктов Алматинской области
1.Наименование на казахском языке
2.Наименование на русском языке
3.Тип проекта на казахском языке
4.Тип проекта на русском языке
5.Численность населения на исходный год (год/чел)
6.Численность населения на расчҰтный срок (год/чел)
7.Заказчик проекта на казахском языке
8.Заказчик проекта на русском языке
9.Разработчик проекта на казахском языке
10.Разработчик проекта на русском языке
11.Дата утверждения, кем, № решения на казахском языке
12.Дата утверждения, кем, № решения на русском языке
13.Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на казахском языке
14.Фактическое состояние (комплектность, разработан в программе Auto CAD, Coreldraw и т.д. (при наличии), стадия разработки/корректировки) на русском языке
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление архитектуры и градостроительства Алматинской области",
акимы районов, городов

115.
Коммерциялық мақсаттар үшін өткізілген жер учаскелері
1. Қазақ тіліндегі қала/аудан атауы
2. Орыс тіліндегі қала/аудан атауы
3. Аукцион саны
4. Телімдер саны
5. Аукцион арқылы сатылған жер аумағы, га
6. Баға, мың тг
7. Қазақ тіліндегі құқық түрі
8. Орыс тіліндегі құқық түрі
жыл сайын
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері
116.
Алматы облысының аудандары мен облыстық маңызы бар қалаларында жер санаты бойынша жер қорын бөлу
1.Ауданның / облыстық маңызы бар қаланың атауы қазақ тілінде
2.Аудандық / облыстық маңызы бар қаланың атауы орыс тілінде
3. Қазақ тіліндегі жер санатының атауы
4. Орыс тіліндегі жер санатының атауы
5. Әрбiр санат бойынша жер учаскесінің көлемі
6. Есеп беру кезеңі
7. Геопозиция
жарты жылда бір рет
есептік кезеңнен кейінгі айдың 15 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталы автоматтандырылған жұмыс орны арқылы
"Алматы облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы, аудан, қала әкімдері

115.
О реализованных для коммерческих целей земельных участках
1.Наименование города/района на казахском языке
2.Наименование города/района на русском языке
3.Количество аукционов
4.Количество участков
5.Площадь земли, проданной через аукцион, га
6.Цена, тыс. тг
7.Вид права на казахском языке
8.Вид права на русском языке
ежегодно
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление земельных отношений Алматинской области",
акимы районов, городов
116.
Распределение земельного фонда по категориям земель в разрезе районов и городов областного значения Алматинской области
1.Наименование района / города областного значения на казахском языке
2.Наименование района / города областного значения на русском языке
3.Наименование категории земель на казахском языке
4.Наименование категории земель на русском языке
5.Площадь земель в разрезе каждой категории
6.Отчетный период
7.Геопозиция
раз в полугодие
до 15 числа месяца следующего за отчетным периодом
через автоматизированное рабочее место интернет-портала открытых данных
Руководитель государственного учреждения "Управление земельных отношений Алматинской области",
акимы районов, городов