Көксу ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 55-6 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 6 желтоқсанда № 5315 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" 2014 жылғы 15 қазандағы № 35-4 (Нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2911 тіркелген, 2015 жылдың 10 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог қызметкерлеріне коммуналдық қызмет көрсетулерге шығыстарды жабуға және тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға біржолғы ақшалай өтемақы белгілеу туралы" 2014 жылғы 15 қазандағы № 35-5 (Нормативтік құықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2910 тіркелген, 2015 жылдың 10 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
2. Осы шешімнің орындауын бақылау Көксу ауданы мәслихаты аппаратының басшысы Кожабергенова Айдара Кожабековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы И. Кан
Көксу ауданы мәслихатының
хатшысы А. Досымбеков

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Коксуского района
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 4 декабря 2019 года № 55-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 декабря 2019 года № 5315
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата Коксуского района:
1) "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" от 15 октября 2014 года № 35-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2911, опубликован 10 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2) "Об установлении единовременной денежной компенсации на покрытие расходов за коммунальные услуги и на приобретение топлива для отопления жилых помещений педагогическим работникам образования, работаюшим в сельской местности" от 15 октября 2014 года № 35-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2910, опубликован 10 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Коксуского района Кожабергенова Айдара Кожабековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
Коксуского района И. Кан
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков