Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың акцияларының мемлекеттiк пакеттерiне, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдағы қатысу үлестеріне дивидендтерінің (табыстарының) көлемін белгілеу және "Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 1407 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 979 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 80 болып тіркелді. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 551 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 07.04.2022 № 551 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 186 бабына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың акцияларының мемлекеттiк пакеттерiне, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің жарғылық капиталдағы қатысу үлестеріне дивидендтерінің (табыстарының) көлемі таза табысынан 50 (елу) пайызға дейінгі мөлшерде белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының коммуналдық меншігіндегі акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің көлемін белгілеу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 4 шілдедегі № 1407 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3826 тіркелген, 2016 жылғы 17 тамызда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шымкент қаласының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны.ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Е.Садырға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі Е. Айтаханов

Об установлении размера дивидендов (дохода) на государственные пакеты акций акционерных обществ, доли участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью находящихся в коммунальной собственности города Шымкент и о признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 4 июля 2016 года № 1407 "Об установлении размера дивидендов акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 979. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 24 декабря 2019 года № 80. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 7 апреля 2022 года № 551
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 07.04.2022 № 551 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 186 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер дивидендов (дохода) на государственные пакеты акций акционерных обществ, доли участия в уставном капитале товариществ с ограниченной ответственностью находящихся в коммунальной собственности города Шымкент в размере до 50 (пятидесяти) процентов от чистого дохода.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 4 июля 2016 года № 1407 "Об установлении размера дивидендов акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в коммунальной собственности города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3826, опубликовано 17 августа 2016 года в газете "Панорама Шымкента").
3. Государственному учреждению "Управление финансов города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Е.Садыр.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Айтаханов