Шымкент қаласында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 978 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 81 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 6883 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімдігінің 30.12.2024 № 6883 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19 бабының 4 және 5 тармақтарына сәйкес, Шымкент қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифі 70 теңге көлемінде белгіленсін.
2. "Шымкент қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Б. Пармановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
қала әкімі Е. Айтаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қаласының мәслихаты
Ескерту. Сол жақ төменгі бұрышы келісу белгісімен толықтырылды – Шымкент қаласы әкімдігінің 16.08.2022 № 1580 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые перевозки пассажиров в городе Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 20 декабря 2019 года № 978. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 30 декабря 2019 года № 81. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30 декабря 2024 года № 6883
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Шымкент от 30.12.2024 № 6883 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. На регулярные социально значимые перевозки пассажиров в городе Шымкент тариф установить в размере 70 тенге.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент Б. Парманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Айтаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат города Шымкент
Сноска. Левый нижний угол дополнен грифом согласования в соответствии с постановлением акимата города Шымкент 16.08.2022 № 1580 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).